Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 24, 14:13)
Mano oda dehitratuota, zandai kuperoziniai ir jautrus, o T zona kemsasi, bet nesudirgsta labai jei ir patrinu daugiau. Zandukai tai iskart pasiunta  biggrin.gif  Oda nelygi. Noriu raudoni mazinti, padrekinti oda, isvalyti ja ir dar paakius pasitvarkyti-matau smulkiu rauksleliu aplink akis, o paakiai daznai buna pamele ir pakrite. Na ir patvarkyti juoko rauksles nuo nosies link lupu, pastangrinti oda. Beje, dazniausiai jauciu odos tempima po prausimosi, taigi noriu ir sita jausma pamirsti. 

Gal turite minciu kaip pakoreguoti mano krepseli?

Hamameliu hidr. (purksiu visa veida, isskyrus akis)
Rugiageliu hidr. (Naudosiu akims apipurksti ir tikiuosi kad gali pastangrinti oda kur yra rauksleles? Dar gal kai kada pamaisysiu su hamameliu hidr.)
Raudonas molis (T zonos kaukems, gal kiek ir ant zanduku surizikuosiu uzdeti-ziuresiu kaip reaguos. Siaip labiausiai noriu T zonos valymo)
Bananu milteliai (noriu del dregmes, gal imaisyciau i raud.moli, hidrol., ar aliejuka?)
Glicerinas (laseli sumaisysiu su hidr.,pasibandymui kaip reaguoja oda, ar nesikemsa.)
Ersketroziu al. (svarstau maisyti su bananu milteliais ir tepti paakiams, raukslelems ir juoko raukslei)

Gal matote nelabai reikallingu priemoniu, ar geresniu variantu? Labai laukiu pasisakymu.
Mano pacios mintis dar ersketroziu al. 30ml. pakeisti avokadu aliejaus 50ml., avok.dar pigiau iseitu, aisku cia centu neskaiciuosi-svarbiausia jausti poveiki, bet jei jie beveik tolygus, tai kagi.  g.gif  bet jei ersketroziu pats paciausias,tai be abejones ji ir imsiu mirksiukas.gif



4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 24 vasario 2010 - 17:23
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 24, 18:22)

Palaukite Monikos, patars jums ji.
Atsakyti
susimaišiau jau doh.gif ar yra tokių, kas darėsi prausiklį su rasulu ilgesniam laikui su vandeniu? vandenį virint reikia? ax.gif kažkas kažką jau rašė, bet neberandu kur ir neatgaminu unsure.gif
Atsakyti
Kunigunda gal gali parasyti proporcijas aliejuku misinio kojoms nuo issipletusiu venu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 02 24, 20:04)
Labai atsiprašau,o AKAMUTI arba AKOMASKINCARE pirktą kakavos sviestą valgyti galima? g.gif

Jei parašyta, kad foodgrade, tai galima smile.gif

Etamo, manyčiau labai neblogai pasirinkote produktus. Avokadų aliejaus nesiūlyčiau vietoj erškėtrožių schmoll.gif

Bryyla, ilgesniam laikui kaukędaryk su hidrolatu ir nedėk vais. miltukų. Vitam e ar konservantas irgi nepakenktų , jei ilgiau laikysi.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 23, 20:08)
panos, superinis Monicos kakavos sviestas - taip skaniai kvepia ir tokios dėkingos spalvos  thumbup.gif


drinks_cheers.gif aha, kažkas nuostabaus tas kakavos sviestas wub.gif

dar parsinešiau pelargonijų ir ylang ylang ea, tai pelargonijos visai nieko, tikėjausi blogiau biggrin.gif o ylang ylang ea labai skaniai kvepia wub.gif
o vat manukos ea pamiršau doh.gif Monica, vis gi pamiršau kai ką ir aš blush2.gif
Atsakyti
Mergytės priminkite kaip elgtis su papajų enzimais ax.gif Jau trečia diena tepliojuosi kremu su jais, bet kažkas kirba galvoje kad reikia citrinos įlašinti ar aš kažką maišau? blush2.gif
Atsakyti
jei enzimai, tai reikia citrinos, o jei papainas, tada ne 4u.gif

grąžink, prašau, tą nuostabų avatarą su burbulais. Ir visą apipavidalinimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 02 24, 13:59)
Aha, pritariu Saturai, nuostabus si karta Monicos kakavos sviestas. Jau pasigaminau lupu balzama tai taip skaniai kvepia  wub.gif


gal galima tikslesnį receptuką, ml pvz? 4u.gif

aš pasidariau lūpų balzamą iš sviestmedžio, vanilės fitolio ir bičių vaško. Nuostabiai kvepia vanilės fitolis, daugiausia jo ir dėjau, sviestmedžio nedaug, bet vis vien daugiausia jaučiasi sviestmedis, ir vos vos juntama vanilė. Tai kitą darysiu su kakavos sviestu, kvapnesnį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 24, 22:04)
jei enzimai, tai reikia citrinos, o jei papainas, tada ne  4u.gif

grąžink, prašau, tą nuostabų avatarą su burbulais. Ir visą apipavidalinimą ax.gif

Satura, o kiek maždaug jos lašinti ir gal tiktų laimas? mirksiukas.gif

Grąžinsiu, tik truputį kartais norisi pasikeisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 24, 22:04)
jei enzimai, tai reikia citrinos, o jei papainas, tada ne  4u.gif


man rodos, Monica yra rašiusi, kad ir enzimams citrina nebūtina, ar aš klystu? unsure.gif nes ir pačiai aktualu, parsinešiau papajų enzimų, maišysiu į kūno pienelį. Tai tuomet viską išmaišius, dar įlašint citrinos sulčių? ar tik vienam kartui į delną įlašint prieš tepantis? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 02 24, 22:07)
Satura, o kiek maždaug jos lašinti ir gal tiktų laimas? mirksiukas.gif


kelis lašus lašinu smile.gif

lauksiu, kitokio atsakymo ir nesitikėjau. Bet tas labai jau gražus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Placebo. @ 2010 02 24, 22:22)
ar tik vienam kartui į delną įlašint prieš tepantis? unsure.gif  4u.gif


taip drinks_cheers.gif

enzimams reikia rūgštelės, papainui - ne wink.gif
Atsakyti