Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Brasa @ 2010 03 16, 15:25)
Tai aš iš rugiagėlių ir vandenuko išsiviriau vakar biggrin.gif - kvapo tikrai nesigavo tokio, kaip iš monikos, tiesiog kvepia tokiu nei tai šienu, nei tai žole. Šitą tai jau žinosiu , kur sunaudot - hidrolatai man kažkaip labai jau greit sueina. Su aliejais truputį sudėtingiau...

Aha, man irgi hidrolatai per greit išsinaudoja smile.gif

Ką turėjai omeny sakydama, kad su aliejais sudėtingiau? Gamint? ar sunaudot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 16, 16:29)
Aha, man irgi hidrolatai per greit išsinaudoja smile.gif

Ką turėjai omeny sakydama, kad su aliejais sudėtingiau? Gamint? ar sunaudot?  biggrin.gif

Sunaudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 16, 14:55)
Galima įpilt trup. glicerinu su ea, irgi kvapą pakeis, ir norimą poveikį sustiprins.



Aha,o tai tuomet jei 50 ml. hidrolato-3 lašai glicerino ir juose ištirpinti kokius 10 lašų eterinio.Taip būtų gerai?
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 16, 15:13)
O aš rožių vandenuko išsiviriau  biggrin.gif


QUOTE(Brasa @ 2010 03 16, 15:25)
Tai aš iš rugiagėlių ir vandenuko išsiviriau vakar biggrin.gif

kokios darbštuolės bigsmile.gif Aš tai tik arbatą pasidarau, arba išs vis-hidrolatą geriu atskiestą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 16 kovo 2010 - 19:10
Ketvirtadienį važiuosiu Kaunas - Vilnius, grįžimas turbūt savaitgalį, jei kas planuojat užsisakinėti iš AN - galiu paimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 16, 15:02)
kodel ne, tik reiktu deti maziau milteliu tada, nes milteliai yra koncentruotesni, tikiuosi supratai ka turiu omeny  ax.gif

Taip taip, supratau smile.gif reiks pabandyti daryti pagal šitą receptą ir naudoti plaukams bei blakstienoms smile.gif
Atsakyti
parsinešiau šiandien rugiagėlių hidrolatą, tai jis man džiovintais obuoliukais kvepia wub.gif o mamai prigriebiau dumblių.. jos uoslė nėr labai jautri, tai tikiuos bus viskas ok smile.gif dar darysiu kaukę su dumbliais. Žo, papimpinsiu mamą laugh.gif o kaip kvepia muskatiniai šalavijai wub.gif

Atsakyti
Atėjau pasigirti ax.gif Pasigaminau lūpų balzamą smile.gif Nebūtų kuo girtis, nes nei jis mano pirmas, nei paskutinis... irnesakyk.gif Bet gal kažkam pravers mano patirtis.
Žodžiu mano balzamo sudėtis:
sviestmedžio aliejus,
kakavos sviestas,
sezamų al.,
avokadų al.,
migdolų al.,
erškėtrožių al.,
bičių vaškas,
jazminų vaškas,
benzoino lašas
mandarinų EA
perlamutro milteliai (kurių šliūkštelėjau daugiau negu planavau).
Rezultas tiesiog puikus: labai skaniai kvepia, gerai drėkina ir perlamutras suteikia tokį "šlapio efekto" blizgesį wub.gif
Atsakyti
bryyla-gal turi minciu koki dar hidrolata man pameginti, hamameliu ir rugiageliu patiko, liko dar beveik po puse buteliuko, bet galvoju dar koki pasiimti, sia sav.pirksiu keleta dalykeliu.kiek pamenu, musu odos mazdaug panasios mirksiukas.gif
Atsakyti
skaitau, skaitau ir jau gundausi ir aš ką nors "susimakaluoti''... biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti