Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Satura @ 2010 02 24, 15:02)
nea, dar jį galima valgyti, kai skauda gerklę biggrin.gif


AAaa, sita tai zinau ax.gif bet galvoju, kur nors dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 24, 14:02)
nea, dar jį galima valgyti, kai skauda gerklę biggrin.gif


aha, ir laabai puikiai padeda. Vakar, siandien man tai yra nuostabiausias dalykas pasaulyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 02 24, 15:08)
aha, ir laabai puikiai padeda. Vakar, siandien man tai yra nuostabiausias dalykas pasaulyje  biggrin.gif

Tai is kur dabar man jo gaut?? biggrin.gif Vakar vakare taip plese gerkle, siandien saltis tik purto, gerkle, nosis visa tokia tik i lova noriu verysad.gif . Sake kazkoks virusas vaiksto- gerke, po to i sinusita pereina- dar to betruko!! Tai jau marmulinuosi su arbatom darbe visa diena, medumi ir t.t.
Atsakyti
Sveikutes, tik dabar prie interneto prisedau ax.gif
Aciu labai merginoms uz daiktelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
jau vakar isbandziau kelis biggrin.gif parsinesiau ir uzsirakinau vonioj lotuliukas.gif
tai galiu pakomentuot siek tiek:

QUOTE(GinMintė @ 2010 02 23, 15:20)
Ismeginau vakar ruduju dumbliu miltelius kaip lengva pylinga, jau kvapelis  swoon.gif siaip sveicia svelniai, visai patiko, reikes dar pabandyti i molio kauke ideti  ax.gif

dariausi irgi vakar ruduju dumbliu pilinga, jau kvapas doh.gif nors nesu jautri kvapams unsure.gif ilasinau laseli egliu eterinio aliejaus, jau jis stiprus, ale dumbliai vis vien permuse kvapa biggrin.gif bet kol issimaudziau ipratau prie kvapo ir nieko visai buvo, bet oda uztat wub.gif pabaigai tik levandu hidrolato uzsipurskiau su glicerinu ir vsio
o ryte tepiau ersketroziu alieju, siandien oda visai matine, nors ji megzta pasiriebaluoti T zona

QUOTE(ragana @ 2010 02 24, 12:34)
drinks_cheers.gif Labai prašom visas šios temos lankytojas, jei tik važiuojat kas nors maršrutu Vilnius-Monica-Kaunas, tai garsiai rėkiam šitoj temoj  biggrin.gif

as dar rekiu, uzsimaniau oros daikteliu, kas imtu kaunietes, garsiai rekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Parsinešiau gėrybių cool.gif Viskas taip skaniai kvepia ! wub.gif Namai jau apelsinais kvepia, na negaliu atsidžiaugt bigsmile.gif wub.gif Kavos EA kvapas taip pat nuostabus, kakavos sviestas ir vanilės fitolis taip pat... Na... Pilnos kelnės laimės biggrin.gif

Dar bananų miltelių nusipirkau, dėsiu į kaukes, bet galvoju, gal ir į hidrolatą įdėt? Ar jie ištirptų? Gal visi vaisių milteliai tirpsta vandeny? Tai ar verta bananų milt. tirpint hidrolate? g.gif ar geriau kaukėse?

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 23, 22:32)
Galima kaitinti iki 70 laipsniu, daugiau nepatartina

Pradėjot apie tuos laipsnius kalbėt, tai ir aš prisiminiau, ko norėjau paklaust smile.gif su kokiais termometrais matuojant temperatūras? Gi su paprastais spiritiniais stikliniais termometrais sunku pamatuot mažuose kiekiuose, nes ne visa galvutė (spirito rezervuaras apačioje) panyra aliejuje ar hidrolate g.gif na man tai labai parūpo...

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 24, 13:13)
Raudonas molis (T zonos kaukems, gal kiek ir ant zanduku surizikuosiu uzdeti-ziuresiu kaip reaguos. Siaip labiausiai noriu T zonos valymo)

Skruostam raudoną molį galima maišyti su baltu, nes baltas labai švelnus smile.gif aš visą veida tepu raudono ir balto molių mišiniu. Beje, nuo raudono molio oda truputi parausta, to pigmento gauna, ir labai tepa drabužius, tai su juo atsargiai, nes man vienas rankšluostis nelabai išsiplovė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 24 vasario 2010 - 15:20
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 24, 14:26)
Tai is kur dabar man jo gaut??  biggrin.gif  Vakar vakare taip plese gerkle, siandien saltis tik purto,  gerkle, nosis visa tokia tik i lova noriu  verysad.gif . Sake kazkoks virusas vaiksto- gerke, po to i sinusita pereina- dar to betruko!!  Tai jau marmulinuosi su arbatom darbe visa diena, medumi ir t.t.


O, laba diena, itariu, kad Tau tas pats virusas kaip man... uzjauciu console.gif
Tik sinusito tikiuosi nebus, gyvenime jo neturejau unsure.gif
Pasidalinciau kakavos sviestu, bet kad jau beveik suvalgiau... blush2.gif
Šiaip tai jo yra čia:
http://www.aromanatu...roma-cacao.html
bet kadangi musu virusas pavelavo, tai mes abi laiku jo neisigijom sad.gif
Patariu uzsukti i kuria nors parduotuve, prekiaujancia KN produkcija ir nusipirkti ju kakavos sviesto:Aukime kartu" Mosėdžio g.7 (priešais Šilainių Maxima); "EKO123" Savanorių pr. 168, "Via naturalis" - Savanorių pr. 206
Tam kartui, o paskui jau jamsim dideliais kiekiais ateičiai AN biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 02 24, 16:44)
O, laba diena, itariu, kad Tau tas pats virusas kaip man... uzjauciu  console.gif
Tik sinusito tikiuosi nebus, gyvenime jo neturejau  unsure.gif
Pasidalinciau kakavos sviestu, bet kad jau beveik suvalgiau...  blush2.gif
Šiaip tai jo yra čia:
http://www.aromanatu...roma-cacao.html
bet kadangi musu virusas pavelavo, tai mes abi laiku jo neisigijom sad.gif
Patariu uzsukti i kuria nors parduotuve, prekiaujancia KN produkcija ir nusipirkti ju kakavos sviesto:Aukime kartu"  Mosėdžio g.7 (priešais Šilainių Maxima);  "EKO123" Savanorių pr. 168, "Via naturalis" - Savanorių pr. 206
Tam kartui, o paskui jau jamsim dideliais kiekiais ateičiai AN biggrin.gif


Aciu 4u.gif , gal i Via naturali uzleksiu po darbo, nes gerkle plysta, nenoriu tu vaistu schmoll.gif
O kaip jus ji naudojat gerklei- tiesiog gabaleli i burna ir kol istirps ar kaip? Skanus? unsure.gif nes vemsiu doh.gif biggrin.gif - jautrumas kazkoks..
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 24, 16:48)
O kaip jus ji naudojat gerklei- tiesiog gabaleli i burna ir kol istirps ar kaip? Skanus? unsure.gif  nes vemsiu doh.gif  biggrin.gif - jautrumas kazkoks..


Skaičiau, kad tirpina gabalėlį šiltame piene smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 24, 16:51)
Skaičiau, kad tirpina gabalėlį šiltame piene smile.gif

O jetus! doh.gif Neee, nekenciu silto pieno-tik ne tai fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 24, 15:48)
O kaip jus ji naudojat gerklei- tiesiog gabaleli i burna ir kol istirps ar kaip? Skanus? unsure.gif  nes vemsiu doh.gif  biggrin.gif - jautrumas kazkoks..


kaip šokoladas, tik be cukraus cool.gif Atsikandu gabalėlį ir sučiulpiu, kad gerai gerklę suteptų - taip nuo visokių sausų kosulių jis padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 24, 15:54)
O jetus!  doh.gif  Neee, nekenciu silto pieno-tik ne tai  fear.gif


biggrin.gif as nekenciu pieno bet kokio - o jau siltas tai... niekaip biggrin.gif
As su peiliu pagremziu ir uzberiu ant siltos arbatos, tas sviestas istirpsta ir geriu, su arbata visai normaliai geriasi - tikrai nera slykstu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 24, 15:56)
bigsmile.gif  ooo, tai skanu tadu!!! Ir sokolado noriu dabar! Daug- juodo su cielais riesutais  doh.gif !! Viskas jau man, amen- sergu tikrai  biggrin.gif


O pienisko su cielais migdolais nenoretum? Turiu... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
O vanilės fitolį galima tept ant jautrios veido odos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 24 vasario 2010 - 16:17