Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

Sveikos biggrin.gif
sugalvojau sau pasidaryti riebu krema su kakavos sviestu ir marulu aliejumi nuo striju dar kakavos absoliuto pridesiu bigsmile.gif
Noriu paklausti- ar kakavos sviesta geriau truputi pasildyti ir istirpusi issukti su aliejumi ar kaip sviestmedziu sviesta tiesiog issukti ir tiek?
Gal dar kokio hidrolato reiketu prideti?
Buciau dekinga uz patarimus ax.gif
Atsakyti
Panelės, norėčiau Jūsų patarimo smile.gif
ar galima citrininės verbenos hidrolatą praturtinti keliais lašeliais glicerino su argano aliejumi? Ar čia aliejus visai netinkamas ir užtenka glicerino?
Ačiū už atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Midnattssola @ 2010 03 16, 13:32)
Panelės, norėčiau Jūsų patarimo smile.gif
ar galima citrininės verbenos hidrolatą praturtinti keliais lašeliais glicerino su argano aliejumi? Ar čia aliejus visai netinkamas ir užtenka glicerino?
Ačiū už atsakyma  4u.gif

del aliejaus nezinau, kazi ar neplaukios pavirsiuj 4u.gif o butent i otki pat hidrolata ilasinau kelis laselius glicerino, tai labai patinka odai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 16, 11:11)
Niu ką,aš jau po žaliųjų dumblių kaukės.Iškilo keletas klausimų.
Dėjau dumblius,varnlėšos miltelių,šliūstelėjau lašelį avokado aliejaus ir praskiedžiau dumblių hidrolatu.Konsistencija gavosi labai gera,užsitepiau ant veido ir kaklo.Nu jau kad įsisiurbė tie dumbliai į mane,kaip replėm. lotuliukas.gif Sakau,gal aliejaus reikėjo daugiau pilti,ar taip turi būti.Apžiūvo ta kaukė ir laikė suspaudus mano odą visą pusvalandį.
Paskui aš juos nuploviau ir veidas buvo toks ,kaip subraižytas,tokiais raudonais šmorais ,dėmėm.Tai aš užsipurškiau vėl dumblių hidrolatu ir jam apdžiūvus ,veidą dar pasitepiau simodsijų aliejumi.Oda dabar tokia pilna,sveika,viskas gerai,raudonumas pamažu dingo.Čia taip turi būti ar aš ką negerai dariau?
Ačiū.


lotuliukas.gif
per ilgai gal laikai, as molio kauke laikau 15min.
isipilk vandens i purkstuveli ta, ir purskiokis, arba as paprasciausiai vandens is krano paimu rankomis ir spragsiu i veida, apslakstau smulkiais laseliais taip. nelabai manau i nauda taip leisti uzdziuti, o dar ilga laiko tarpa laikyti g.gif
Atsakyti
Noriu pasitikslinti, varnalėšų milt. pvz.10g užpilti aliejumi per pirštą virš jų ir laikyti tamsioj vietoj 2-4sav? Galima taip? Ar tiks sezamų al?
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 16, 13:22)
Noriu pasitikslinti, varnalėšų milt. pvz.10g užpilti aliejumi per pirštą virš jų ir laikyti tamsioj vietoj 2-4sav? Galima taip? Ar tiks sezamų al?

Aš žurnale "Natūralioji medicina" radau, kad varnalėšų ištrauka labai gerai plaukams, o ją gamintis galima taip: 40 g smulkintų varnalėšų šaknų užpilti 100 g aliejaus, palaikyti 24 val., tada pakaitinti vandens vonelėje 15 min.ir perkošti.

Kaip manot, ar toks receptas geras?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 03 15, 21:23)
Man citrininiu verbenu hidr. kvapas irgi nelabai patinka  blush2.gif  Pirmom dienom dar visai nieko buvo, bet kuo toliau tuo labiau erzina.. Bet cia seip gal, laikinai.. nes ir Morku hidrolato kvapas erzint pradejo, kuris man labai patiko..

galima maišyti hidrolatus , tada ir kvapą malonesnį galima išgauti. Galima įpilt trup. glicerinu su ea, irgi kvapą pakeis, ir norimą poveikį sustiprins.

QUOTE(ssaule @ 2010 03 16, 12:25)
Sveikos  biggrin.gif
sugalvojau sau pasidaryti riebu krema su kakavos sviestu ir marulu aliejumi nuo striju dar kakavos absoliuto pridesiu  bigsmile.gif
Noriu paklausti- ar kakavos sviesta geriau truputi pasildyti ir istirpusi issukti su aliejumi ar kaip sviestmedziu sviesta tiesiog issukti ir tiek?
Gal dar kokio hidrolato reiketu prideti?
Buciau dekinga uz patarimus  ax.gif

kakavą reiktų šildyti. Hidr. nedėk, nes reiktų emulsiklio

QUOTE(Katherina @ 2010 03 16, 13:22)
Noriu pasitikslinti, varnalėšų milt. pvz.10g užpilti aliejumi per pirštą virš jų ir laikyti tamsioj vietoj 2-4sav? Galima taip? Ar tiks sezamų al?


pilk daugaiu aliejaus, Kunigunda parašė ajurved. principus, gan daug reikai aleijaus pridėti. tai kokį 30 ml drąsiai pilk. gali ri sezamus, jei tau patinka
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 16, 14:55)
pilk daugaiu aliejaus, Kunigunda parašė ajurved. principus, gan daug reikai aleijaus pridėti. tai kokį 30 ml drąsiai pilk. gali ri sezamus, jei tau patinka

as ant 10 gramu varnalesu pyliau beveik iki virsasu 100ml buteliuko. Jau per iseigines ir kauke plaukams pasidariau, susibrandino mano varnalesos:)
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 16, 13:54)
Aš žurnale "Natūralioji medicina" radau, kad varnalėšų ištrauka labai gerai plaukams, o ją gamintis galima taip: 40 g smulkintų varnalėšų šaknų užpilti 100 g aliejaus, palaikyti 24 val., tada pakaitinti vandens vonelėje  15 min.ir perkošti.

Kaip manot, ar toks receptas geras?

kodel ne, tik reiktu deti maziau milteliu tada, nes milteliai yra koncentruotesni, tikiuosi supratai ka turiu omeny ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 03 16, 15:06)
as ant 10 gramu varnalesu pyliau beveik iki virsasu 100ml buteliuko. Jau per iseigines ir kauke plaukams pasidariau, susibrandino mano varnalesos:)

o dar kam nors naudoji ta varnalėšų ištrauką, ar tik plaukams? Maniškė irgi jau subrendo, tik dar nespėjau niekam panaudot biggrin.gif Dar tokią pat ištrauką pasidariau iš džiovintų rugiagėlių, tai irgi vis dar svarstau, ką dabar su ja daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 03 16, 15:09)
o dar kam nors naudoji ta varnalėšų ištrauką, ar tik plaukams? Maniškė irgi jau subrendo, tik dar nespėjau niekam panaudot biggrin.gif Dar tokią pat ištrauką pasidariau iš džiovintų rugiagėlių, tai irgi vis dar svarstau, ką dabar su ja daryt  doh.gif

O aš rožių vandenuko išsiviriau biggrin.gif Šiandien perplausiu purkštuką, ir jau vakare išbandysiu savos gamybos stebuklą thumbup.gif Tik dariau 50 ml, kad į AN buteliuką tilptų, tai kurį laiką neuždengus kaitinau - nugaravo nemažai. Ale kaip skaniai kvepia rolleyes.gif Jaučiu einu ką nors ir aliejinėms ištraukoms užsakinėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 16, 16:13)
O aš rožių vandenuko išsiviriau  biggrin.gif Šiandien perplausiu purkštuką, ir jau vakare išbandysiu savos gamybos stebuklą  thumbup.gif Tik dariau 50 ml, kad į AN buteliuką tilptų, tai kurį laiką neuždengus kaitinau - nugaravo nemažai. Ale kaip skaniai kvepia  rolleyes.gif Jaučiu einu ką nors ir aliejinėms ištraukoms užsakinėt  blush2.gif

Tai aš iš rugiagėlių ir vandenuko išsiviriau vakar biggrin.gif - kvapo tikrai nesigavo tokio, kaip iš monikos, tiesiog kvepia tokiu nei tai šienu, nei tai žole. Šitą tai jau žinosiu , kur sunaudot - hidrolatai man kažkaip labai jau greit sueina. Su aliejais truputį sudėtingiau...
Atsakyti