Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(jonceponce @ 2010 03 14, 20:42)
labai tikiuosi, kad AN atsiras kavos, avokadu ir makadamiju sviestu;>

o kuom jie tau tokie geri atrodo? g.gif

QUOTE(braskel @ 2010 03 14, 22:34)
Aš pati ant savo kailio esu išbandžius kofeiną, tiksliau priemonę, su nemažu kiekiu kofeinu, ir galiu pasakyti, rezultatai - stulbinantys, plaukų slinkimas tikrai sustabdomas...  rolleyes.gif

tai ta priemonė buvo ne su pačiu kofeinu, o jau su visu kompleksu, kad patektų jis, kur reikia?

Envyy, klausei ir buvo atsakyta biggrin.gif Nefototoksiškas hidrolatas.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 15, 17:44)
O gal yra kokių EA, kad ir prakaitavimą mažintų?

Ačiū, gaila, kad negalima, o taip norėtųsi vasarą citrusiniais vaisiais kvepėt  wub.gif  doh.gif


aš tokius balansuojančius mėgstu: pelargonijas, šalavijus. Dabar pasidariau su citrusiniais kvapo pakeitimui. Prakaitavimo priežasčių gali būti daugybė ir ne tik eteriniais aliejais sutvarkomų smile.gif

taigi yra dvi galimybės - viena iš jų organizuotis specialiai šitam reikalui bergamotę iš AN smile.gif

QUOTE(envyy @ 2010 03 15, 20:00)
Jau kazkada lyg ir klausiau,bet rodos atsakymo nesuliaukiau.Ar apelsinu hidrolatas irgi fototoksiskas?Atsiprasau jei kartojuosi.. blush2.gif


Monica teisi, tau kunigunda78 atsakė, kas nefototoksiškas mirksiukas.gif
Atsakyti
galiu pamiršti kokį buities darbą, bet apie hidrolatą tai jau ne lotuliukas.gif

gal kuri turėtų idėjų, kas derėtų prie šlamučių kvapo? Išbaigiau savo saldųjį kūno losjoną rekordiškai greitai, mąstau, kaip čia vėl likučius optimizuoti ir kliūva už akių tas hidrolatas ax.gif Mažu pavyks kaip nors jo kvapą užslopinti ir su kuo nors suderinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 21:06)
aš tokius balansuojančius mėgstu: pelargonijas, šalavijus. Dabar pasidariau su citrusiniais kvapo pakeitimui. Prakaitavimo priežasčių gali būti daugybė ir ne tik eteriniais aliejais sutvarkomų smile.gif

taigi yra dvi galimybės - viena iš jų organizuotis specialiai šitam reikalui bergamotę iš AN smile.gif

Negaliu pakęsti pelargonijų doh.gif

Ačiū už priminimą apie bergamotes, buvau visai pamiršusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE
=Zavioji,2010 03 15, 19:09
Trolėmole, tu ne vienintelė  smile.gif  Man taip pat nepatiko citrininės verbenos kvapas... Stebėjausi, ir kaip jis kitoms gali patikti  biggrin.gif  Tai vat, kaip būna  biggrin.gif

Man citrininiu verbenu hidr. kvapas irgi nelabai patinka blush2.gif Pirmom dienom dar visai nieko buvo, bet kuo toliau tuo labiau erzina.. Bet cia seip gal, laikinai.. nes ir Morku hidrolato kvapas erzint pradejo, kuris man labai patiko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 15 kovo 2010 - 21:24
QUOTE(Monica @ 2010 03 15, 20:19)
o kuom jie tau tokie geri atrodo? g.gif
tai ta priemonė buvo ne su pačiu kofeinu, o jau su visu kompleksu, kad patektų jis, kur reikia?

Envyy, klausei ir buvo atsakyta biggrin.gif Nefototoksiškas hidrolatas.


Tigi sakiau SUORY jeigu kartosiuos!! blush2.gif Nebuvo galimybes prieiti prie PC ilgai ,o po to jau nebeatradau nei klasimo, nei atsakymo.Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 15, 19:44)
O gal yra kokių EA, kad ir prakaitavimą mažintų? kažką esu skaičiusi, bet va nepasižymėjau ir pamiršau  doh.gif

Ačiū, gaila, kad negalima, o taip norėtųsi vasarą citrusiniais vaisiais kvepėt  wub.gif  doh.gif


O as turiu pasizymejus, kad mazina prakaitavima vaistiniu salaviju EA, as kai dariau dejau palergoniju vaistiniu salaviju tai man pusdieni atlaiko, o vasar kazi kaip bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 03 15, 19:23)
Ech, kur rasti marulu al.  rolleyes.gif  nerolio eliksyras marulu aliejuje man  thumbup.gif  wub.gif

Marulos aliejus:
http://www.aromanatu...os-aliejus.html
Atsakyti
Niu ką,aš jau po žaliųjų dumblių kaukės.Iškilo keletas klausimų.
Dėjau dumblius,varnlėšos miltelių,šliūstelėjau lašelį avokado aliejaus ir praskiedžiau dumblių hidrolatu.Konsistencija gavosi labai gera,užsitepiau ant veido ir kaklo.Nu jau kad įsisiurbė tie dumbliai į mane,kaip replėm. lotuliukas.gif Sakau,gal aliejaus reikėjo daugiau pilti,ar taip turi būti.Apžiūvo ta kaukė ir laikė suspaudus mano odą visą pusvalandį.
Paskui aš juos nuploviau ir veidas buvo toks ,kaip subraižytas,tokiais raudonais šmorais ,dėmėm.Tai aš užsipurškiau vėl dumblių hidrolatu ir jam apdžiūvus ,veidą dar pasitepiau simodsijų aliejumi.Oda dabar tokia pilna,sveika,viskas gerai,raudonumas pamažu dingo.Čia taip turi būti ar aš ką negerai dariau?
Ačiū.
Atsakyti
viskas gerai, tik nereikėjo kaukei leisti taip uždžiūti ant veido: reikėjo papurkšti kad ir paprastu vandeniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 16, 11:17)
viskas gerai, tik nereikėjo kaukei leisti taip uždžiūti ant veido: reikėjo papurkšti kad ir paprastu vandeniu smile.gif


Ką gi ten bepurškinėsi,gi visas tas žalumas tekės žemyn su tuo vandeniu unsure.gif .
Kitą kartą,ko gera reikia atsigulti ir ant kaukės užsidėti kokį drėgną audeklą g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 16, 10:24)
Ką gi ten bepurškinėsi,gi visas tas žalumas tekės žemyn su tuo vandeniu unsure.gif .
Kitą kartą,ko gera reikia atsigulti ir ant kaukės užsidėti kokį drėgną audeklą g.gif

Aš purškiu ir niekas nenuvarva, geriau purkšti po nedaug, bet dažniau. Tada niekas nebėga smile.gif
Atsakyti