Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 13:45)
mano buteliukas be lašintuvo, tai paverčiu jį, išlašinu tą didelį lašą ir į jį EA lašinu. Kažkur 10 lašų pagrindinio kvapo (šįkart juo tapo apelsinai), ir po 1-2 šalutinių (muskatų dėl "pipiriškumo" dar dėjau, galima prikombinuoti hormonus balansuojančias pelargonijas - arba imti jas kaip pagrindinį kvapą smile.gif ). Jei EA neištirpsta iki galo, pridėk glicerino daugiau smile.gif


aciuks.gif

O kokia konsistencija jo gaunasi?Ta prasme,kaip ji tepat?Vasara jis gerai prakaitavima sulaiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 15 kovo 2010 - 14:00
QUOTE(adrija @ 2010 03 15, 13:56)
O kokia konsistencija jo gaunasi?Ta prasme,kaip  ji tepat?Vasara jis gerai prakaitavima sulaiko?



gaunasi vandenukas, jį purkšti patogiausia smile.gif Nežinau, kaip vasarą - jis naudotas kol kas tik žiemą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 15, 11:55)
Taip, galima ir iš vienų miltelių daryti kaukes smile.gif
o aš pakartosiu savo klausimuką taip pat apie miltelius, tik man įdomu, ar galima dėti kokius nors (vaisių arba augalų) miltelius į rasulo veido prausiklį? ar jie nepagreitins sugedimo?

as pasidarius rasulas+moliugu milteliai+pelargoniju ea - jau kokia savaite - dar nesugede cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 12:45)
mano buteliukas be lašintuvo, tai paverčiu jį, išlašinu tą didelį lašą ir į jį EA lašinu. Kažkur 10 lašų pagrindinio kvapo (šįkart juo tapo apelsinai), ir po 1-2 šalutinių (muskatų dėl "pipiriškumo" dar dėjau, galima prikombinuoti hormonus balansuojančias pelargonijas - arba imti jas kaip pagrindinį kvapą smile.gif ). Jei EA neištirpsta iki galo, pridėk glicerino daugiau smile.gif

Vat aš irgi galvoju pasidaryt greitu metu dezodorančiuką ir kilo tokia dilema dėl EA... Prakaito nemalonus kvapas atsiranda dėl bakterijų. O antibakterinis EA gi arbatmedis, tai jeigu juo praturtinsim dezodorantą, gal dar labiau kvapą pavyktų sumažint? g.gif
Beje, tau toks dezodorantas mažina ir kvapą, ir mažiau prakaituoji? smile.gif

QUOTE(Ugvilė @ 2010 03 15, 14:14)
as pasidarius rasulas+moliugu milteliai+pelargoniju ea - jau kokia savaite - dar nesugede  cool.gif

Vat kaip tik ir aš galvojau apie moliūgus, reikės ir man tada pasibandyt smile.gif o esi praususis be moliugų miltelių? jauti kokį skirtuma?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 12:56)
rožių man vieni nuostabiausių, geras čia neapsižiūrėjimas įvyko biggrin.gif Naudoju ir kaip pylingą, ir į molio kaukes - labai patinka wink.gif


biggrin.gif
Bet neišbandžiau dar. Vakar dariau kaukę/pylingą su moliu ir ananasų milteliais. Tiesą sakant, bijau ir vertinti, ar buvo kažkoks poveikis, ar ne ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 15, 14:06)
o pvz galima skirtingus miltelius maisyt, na pvz melionus+granatas+mangus?


Šitų geriau nemaišyti, sprogti gali... hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mandarinų EA veikia fototoksiškai?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 15, 16:04)
antibakterinis EA gi arbatmedis, tai jeigu juo praturtinsim dezodorantą, gal dar labiau kvapą pavyktų sumažint?  g.gif
Beje, tau toks dezodorantas mažina ir kvapą, ir mažiau prakaituoji? smile.gif


čia gerai sumąstei, ir aš kitą kartą bandysiu arbatmedį drinks_cheers.gif

kvapą nuima. Bet tai nėra antiperspirantas, pažastų neužklijuoja, kad būtų sausos smile.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 03 15, 16:48)
Mandarinų EA veikia fototoksiškai?


visi citrusiniai jautrūs saulei, reikia ieškoti distiliuotų ar kažkaip kitaip apdirbtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 17:20)
čia gerai sumąstei, ir aš kitą kartą bandysiu arbatmedį  drinks_cheers.gif

kvapą nuima. Bet tai nėra antiperspirantas, pažastų neužklijuoja, kad būtų sausos smile.gif

visi citrusiniai jautrūs saulei, reikia ieškoti distiliuotų ar kažkaip kitaip apdirbtų  4u.gif

O gal yra kokių EA, kad ir prakaitavimą mažintų? kažką esu skaičiusi, bet va nepasižymėjau ir pamiršau doh.gif

Ačiū, gaila, kad negalima, o taip norėtųsi vasarą citrusiniais vaisiais kvepėt wub.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 15, 17:04)
praususis be moliugų miltelių? jauti kokį skirtuma?

su vienu rasulu nebandziau, vietoj moliugo esu dejus granatu, tai skirtumas - net nezinau, abu odai patinka smile.gif
Atsakyti
[quote=Trolėmolė,2010 03 12, 01:31]
O aš turbūt būsiu vienintelė kuriai citrininių verbenų hidrolato kvapas bjaurus. Net šlamučių man labiau patiko kvapas.

Trolėmole, tu ne vienintelė smile.gif Man taip pat nepatiko citrininės verbenos kvapas... Stebėjausi, ir kaip jis kitoms gali patikti biggrin.gif Tai vat, kaip būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 11:56)
simondsijų, marulų - čia grynai apie save smile.gif

Ech, kur rasti marulu al. rolleyes.gif nerolio eliksyras marulu aliejuje man thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Jau kazkada lyg ir klausiau,bet rodos atsakymo nesuliaukiau.Ar apelsinu hidrolatas irgi fototoksiskas?Atsiprasau jei kartojuosi.. blush2.gif
Atsakyti