Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 14, 21:48)
O kuo jie skiriasi nuo avokadų ir makadamijų aliejų?  ax.gif
Ot man labai įdomu, ar atsiras mango sviesto ? smile.gif


as gavau is monikos truputi mangu sviesto, chi chi chi;D skiriasi trbt tik konsistencija, man patinka kieti aliejai;>
Atsakyti
merginos, o ar yra skirtumas tarp rasulo molio is AN ir Gasulo molio is KN? g.gif
Atsakyti
Sveikos, kartoju klausimą - gal ne man vienai jis aktualus.. smile.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 03 10, 09:56)
Monica, ar galima kaukę daryt VIEN iš vaisių miltelių? Dabar makaluoju su moliais, bet norėčiau konkretesnį efektą išgaut smile.gif

Ir ar perlamutras naudotinas į kaukes? Ar tik į kremus ir dekoratyvinę kosm.? rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 14, 18:50)
Įdomi mintis bigsmile.gif Reiks išbandyti bigsmile.gif  Pati mačiau šampūnų su kofeinu. Va cituoju apie šampūno vyrams su kofeinu poveikį (reiks gal ir į aprašymą įdėti bigsmile.gif )
Kaip rodo anksčiau Jenos universitete atliktų studijų rezultatai, kofeinas saugo plaukų šaknis nuo testosterono poveikio ir suteikia joms augti būtinos energijos. Reguliariai naudojant kofeiną galvos odai stimuliuoti, skatinamos plaukų šaknys ir šitaip sukuriamos prielaidos plaukams stipriai ir sveikai augti.

Monica, iš tos pačios serijos apie Jenos universitete atliktus tyrimus rašo:
Ar nebūtų gerai, jeigu galvos odą masažuotume su kava?
Kavoje esantis kofeinas negali patekti į galvos odą ir į plaukų folikulus. Šiam tikslui reikalinga ypatinga terpė-nešėja (galeninė formulė), kurios dėka veikliosios medžiagos nugabenamos į tą vietą, kurioje jos turi veikti. Mūsų mokslininkai jau ilgą laiką darė įvairių šios srities tyrinėjimų, ir jiems dabar pavyko sukurti metodą, kurio dėka kofeinas gali būti nugabentas į plaukų folikulus.
Kas gi sudaro kofeino kompleksą?
Kofeino kompleksas – tai veikliųjų medžiagų receptūra, kurios sudėtyje yra kofeino, mikroelemento cinko bei vitaminų (vitamino A ir niacino).

Kaip suprantu, jei vienu kofeinu tepsim galvos odą, tai menka nauda gausis g.gif Aš pati ant savo kailio esu išbandžius kofeiną, tiksliau priemonę, su nemažu kiekiu kofeinu, ir galiu pasakyti, rezultatai - stulbinantys, plaukų slinkimas tikrai sustabdomas... rolleyes.gif
Atsakyti
thumbup.gif
gal kvailas klausimas, bet ar nenutamsina plauku kofeinas?ar i geltonuma nepermusa?
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 14, 22:27)
Sveikos, kartoju klausimą - gal ne man vienai jis aktualus.. smile.gif

Taip, galima ir iš vienų miltelių daryti kaukes smile.gif



o aš pakartosiu savo klausimuką taip pat apie miltelius, tik man įdomu, ar galima dėti kokius nors (vaisių arba augalų) miltelius į rasulo veido prausiklį? ar jie nepagreitins sugedimo?
Atsakyti
Nu o aš vakar pasidariau pilingą iš rudųjų dumblių bigsmile.gif Niu kokia buvo fantastiška oda,pasaka.Paskui dar užsipurškiau dumbliu hidrolato.Nu šiandien 10 metų ant mano veido kaip nebūta thumbup.gif
O plaukus istryniau kokosa sumaisius su avokadu aliejum,uzsidejau kepure ir nuėjau miegot.Nu jau kaip šiandien išploviau,tai plaukai,kaip aktorės wub.gif Žvilga,švelnūs wub.gif
Žodžiu,maivausi nuo pat ryto.
Ačiū tau už viską,Monicute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 11, 22:22)
Ar esate bandę ananasų bei rožių (šituos man Monica netyčia vietoj granatų įdėjo, o aš nepatikrinau... ax.gif


rožių man vieni nuostabiausių, geras čia neapsižiūrėjimas įvyko biggrin.gif Naudoju ir kaip pylingą, ir į molio kaukes - labai patinka wink.gif


QUOTE(SaDa @ 2010 03 12, 11:43)
aciu labai uz info, gal ir as bandysiu pasidaryti dezodoranta  g.gif  Gal gali tikslesni receptuka parasyti  blush2.gif


į 50-65 ml vandens 1-2 oranžiniai šaukščiukai alūno. Glicerine reikia ištirpinti norimus EA, suplakti ir naudoti wink.gif

QUOTE(pilveliukas @ 2010 03 13, 08:16)
aciu uz ats. o tema skaiciau bet per dauk informacijos bereikalingos ieskant konretaus ats. smile.gif


jei dabar bereikalinga, tai nereiškia, kad jos nereikia kitoms ar tau pačiai ateityje jos nereikės smile.gif

QUOTE(jonceponce @ 2010 03 14, 20:42)
p.s. kokie dar aliejai tinka riebiai odai be lazdynu ir argano? ax.gif


simondsijų, marulų - čia grynai apie save smile.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 03 14, 22:27)
Sveikos, kartoju klausimą - gal ne man vienai jis aktualus.. smile.gif


galima, kartais irgi taip darau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 12:56)

į 50-65 ml vandens 1-2 oranžiniai šaukščiukai alūno. Glicerine reikia ištirpinti norimus EA, suplakti ir naudoti wink.gif



O glicerino ir ea koks kiekis/ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 15, 12:26)
O glicerino ir ea koks kiekis/ blush2.gif


mano buteliukas be lašintuvo, tai paverčiu jį, išlašinu tą didelį lašą ir į jį EA lašinu. Kažkur 10 lašų pagrindinio kvapo (šįkart juo tapo apelsinai), ir po 1-2 šalutinių (muskatų dėl "pipiriškumo" dar dėjau, galima prikombinuoti hormonus balansuojančias pelargonijas - arba imti jas kaip pagrindinį kvapą smile.gif ). Jei EA neištirpsta iki galo, pridėk glicerino daugiau smile.gif
Atsakyti
betai lb didele iseiga butu jei is vienu milteliu kaukes daryt... g.gif
o pvz galima skirtingus miltelius maisyt, na pvz melionus+granatas+mangus? ar yra koks derinys kurio geriau nesidaryt? man spuogai aktualiausia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 15, 14:06)
betai lb didele iseiga butu jei is vienu milteliu kaukes daryt... g.gif
o pvz galima skirtingus miltelius maisyt, na pvz melionus+granatas+mangus? ar yra koks derinys kurio geriau nesidaryt? man spuogai aktualiausia  verysad.gif



spuogams manau molis geriausia rolleyes.gif
Atsakyti