Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

o snapuciu ir pelargoniju EA tai tas pats ar kaip cia? ax.gif
Atsakyti
aj beje, o dar kur nors yra pirkti muilo riesutu milteliu ar tik AN?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 03 11, 20:32)
Kunigunda, gal tada tu zinosi, ar galima i rozmarinu hidrolata ipilti silikono plauku purskalui?  blush2.gif  Jei taip, tai koks mazdaug kiekis butu i 50 ml hidrolato?

nuo 3 iki 10 %, tai i 50 ml butu nuo 1,5 ml iki 5. Tai pradziai galetum kokius 2 ml ipilti ir matysi ar tau patinka, veliau bus galima dar ideti

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 11, 22:22)
Klausimas - o kaip geriausiai naudoti vaisių miltelius veidui? Galvojau tiesiog berti į kaukes, bet gal ir kaip pylingas neblogai?  g.gif Su kuo tada geriau maišyti būtų?
Ar esate bandę ananasų bei rožių (šituos man Monica netyčia vietoj granatų įdėjo, o aš nepatikrinau... ax.gif Bet taaaaip tingiu važiuoti keisti - gal irgi gerai bus smile.gif )? Ir kiek vienam kartui jų naudoti geriausiai? smile.gif

labai individualu. As bandziau obuoliu milteliais nusipilinguoti -tai labai grauze oda. As siaip juos dedu arba imolio kaukes, arba maisau su aloe geliu, vienu ant veido nebetepu, kazkaip jautrokai mano oda i tai reaguoja unsure.gif
Berods iki 3%
beje, siandien dariausi a la gelini lotuliukas.gif skrabuka kunui, tai muilo riesutu milteliai man jokio sveitimo efekto neteike, nes jie tokie minkstuciai, tai padeti labai gerai pataise ryziu miltai ax.gif Tai net nezinau, ar ananasu milteliai aloe gelyje jaustusi g.gif, nebent juos galima deti kaip papildoma medziaga, kaip kad as dejau muilo riestu miltelius ir braskiu kauliukus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 03 12, 13:56)
sveikos turiu kaip neismanele klausimuka is kur gauti receptukus kaip ka pasigaminti , konkreciai domintu kaip naudoti rasulio moli su hidrolatu, ir gal galit kuri patarti kas arciausiai savo savybemis buru panasu i ramuneliu hidrolata(nezinau koki rinktis misriai, jautriai dehidratuotai odai, kuri sudirginta)

Reikia tiesiog pasiskaityt šią temą, negi taip sunku, apie rasulą jau buvo kalbėta ir perkalbėta viskas. Imate kažkokį kiekį molio, tarkim puse arbat.šaukštelio (neturėtų būti metalinis) pilate hidrolato ar kito skysčio po truputį tiek, kad maišant gautųsi grietinės tirštumo masė. Ant sudrėkinto veido tepate ir masažuojate.
Apie hidrolatus galite paskaityti Monicos el.parduotuvėje aromanatural.lt O jei patart, tai man labai geras dumblių hidr. (mano oda mišri, probleminė, jaučiu, kad dehidratuota) bet nežinau, ar jis panašus į ramunėlių.
Receptų pilna bendrose nat.kosmetikos gamintojų temose, taip pat eko skyrelyje "<...> gaminamės pačios" ten ir daug saitų įdėta, kur galima ieškoti receptų.
Atsakyti
aciu uz ats. o tema skaiciau bet per dauk informacijos bereikalingos ieskant konretaus ats. smile.gif
Atsakyti
gal kas atsakys, pasidarius plaukams purskikli is aloe milteliu, ar reikia ji laikyt saldytuve? 4u.gif vat dar idomu pasidare, ar toki purskikli galima veidui naudot kaip hidrolata? ax.gif
Papildyta:
ir dar, klausiau anoj temoj, o uzsirasiusi neturiu doh.gif gal kas pasakytu kiek glicerino reiketu i 100ml hidrolato, ipyliau is akies, na kazkur 1ml tai gavosi, bet tempia oda kazkiek. naudoju rozmarinu hidrolata.
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 13, 11:43)
gal kas atsakys, pasidarius plaukams purskikli is aloe milteliu, ar reikia ji laikyt saldytuve? 4u.gif vat dar idomu pasidare, ar toki purskikli galima veidui naudot kaip hidrolata? ax.gif

Kur perkate aloe miltelius? AN?
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 13, 10:43)
ir dar, klausiau anoj temoj, o uzsirasiusi neturiu doh.gif gal kas pasakytu kiek glicerino reiketu i 100ml hidrolato, ipyliau is akies, na kazkur 1ml tai gavosi, bet tempia oda kazkiek. naudoju rozmarinu hidrolata.

Nepyk, bet žiūriu tau su matematika nelabai gerai blush2.gif Iš AN puslapio "Esant sausai odai, galima pridėti glicerino į hidrolatą (1-3 proc.)" Pagal tai gi ir skaičiuojiesi, kiek dėti, daraisi proporciją, lengviausias skaičiavimas. Jei trūksta dar drėkinimo ir tempia, dėk dar. Šiuo atveju dėjai 1 % , tai gali dar įdėti pusę ml. JEi dar bus mažai, dar truputį įdėk, kol atsitaikysi sau tinkamą kiekį, tik nepadaugink. Aš 1 ml glicerino dedu į 50 ml hidrolato, toks kiekis man pats tas, bet kiekvienai odai skirtingai, reikia eksperimentuoti smile.gif
Atsakyti
Bryyla, berods dareisi prausikli is rasulo molio?konservantu nedejai?laikai saldytuve ar nebutina?noriu pasidaryti kazkur 30 ml. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 13, 14:05)
Bryyla, berods dareisi prausikli is rasulo molio?konservantu nedejai?laikai saldytuve ar nebutina?noriu pasidaryti kazkur 30 ml. blush2.gif

Taip dariausi. Dariau apie 30 ml. Rasulą maišiau su paprastu vandeniu iš čiaupo, aliejaus šlakelį ir glicerino kelis lašus. Laikau šaldytuve ir niekas negenda, o naudoju jau apie 2 sav smile.gif Šiandien vėl darysiu, bet su mineraliniu negazuotu vandeniu, nes vanduo iš čiaupo ne geriausias variantas biggrin.gif
Atsakyti
susimaisiau, kurioj temoj randuos doh.gif kopinu is naturalios kosm. gamint. biggrin.gif
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 13, 18:50)
merginos, naudojate balta moli?
svarstau ar imti, gal kaukyte su ramneliu miltukais butu neblogai kapiliarams? idomus realus atsiliepimai, ar veikia ar nieko ypatingo. turiu raudona moli ir imsiu dar rasula, tai svarstau ar verta ir balta prikabinti g.gif

ir gal netycia girdejot, kada AN tures 250ml kokosu al., sejamosios judros al. 50ml. ir nedetku fitolio alyv. aliejuje? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 13, 18:01)
susimaisiau, kurioj temoj randuos  doh.gif  kopinu is naturalios kosm. gamint.  biggrin.gif

Baltas man asmeniškai atrodo net švelnesnis už rasulo. Kapiliarams gerai raudonas molis, baltas labiau sausa, jautriai odai. Šiaip tai, manau, kad gali raudoną maišyti su rasulo smile.gif
Atsakyti