Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 11, 21:24)
Sveikos,

Monika prase pasakyti, kad serga, tad negali kol kas dalyvauti forume ir t.t.
Tad linkime jai greiciau pasveikti  4u.gif


Kunigunda, gal tada tu zinosi, ar galima i rozmarinu hidrolata ipilti silikono plauku purskalui? blush2.gif Jei taip, tai koks mazdaug kiekis butu i 50 ml hidrolato?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 11, 12:37)
Kakavos svietą po nedaug reikia valgyti? Keik kartų per dieną? blush2.gif


po nedaug, kad gerklę suteptų - pagal poreikį 4u.gif

QUOTE(SaDa @ 2010 03 11, 13:32)
Ir ar galima i ji ilasinti kazkaip eteriniu kad butu koks gaivus pvz. greifrutu kvapas  g.gif


AN yra milteliai. Šiandien kaip tik dariau naują dezodorantą, tai į 65 ml buteliuką dėjau dvigubą alūno normą - 2 oranžinius šaukštelius ir viskas ištirpo thumbup.gif Kaip laikys, matysiu ryt-poryt.

SaDa, EA tiesiog vandenyje netirpsta. Jie tirpūs baziniuose aliejuose, o į vandenį, hidrolatą jų pridedama prieš tai ištirpinus lašelyje glicerino arba solubole.

jei piltum EA tiesiai į vandenį, tai lašeliai tiesiog plūduriuotų viršuje...

QUOTE(Placebo. @ 2010 03 11, 19:01)
aš vieną tepu, bet, žinoma, lokaliai, ant spuogo kokio


ir aš taip manuką tepu drinks_cheers.gif Bet kas jautresnės, tai reiktų pasidaryti jautrumo testą ant vidinės rankos pusės smile.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 11, 20:24)
Monika prase pasakyti, kad serga, tad negali kol kas dalyvauti forume ir t.t.


sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
Klausimas - o kaip geriausiai naudoti vaisių miltelius veidui? Galvojau tiesiog berti į kaukes, bet gal ir kaip pylingas neblogai? g.gif Su kuo tada geriau maišyti būtų?
Ar esate bandę ananasų bei rožių (šituos man Monica netyčia vietoj granatų įdėjo, o aš nepatikrinau... ax.gif Bet taaaaip tingiu važiuoti keisti - gal irgi gerai bus smile.gif )? Ir kiek vienam kartui jų naudoti geriausiai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 11 kovo 2010 - 22:22
QUOTE(Ugvilė @ 2010 03 11, 19:56)
as papaju enzimus maisiau su kokosais, visai gerai gavosi  ax.gif

ir plaukeliai tikrai leciau ataugo  bigsmile.gif 

Labas, o kokiom proporcijom maiset?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 11, 22:33)
Labas, o kokiom proporcijom maiset?

Aš tai dedu iš akies mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš turbūt būsiu vienintelė kuriai citrininių verbenų hidrolato kvapas bjaurus. Net šlamučių man labiau patiko kvapas.

Dar priminsiu, kad manukos EA tinka herpesui gydyti. MB per pusdienį panaikino jau bepradedantį keltis.

Gal galit kas parekomenduoti išbandytą priemonę strijoms naikinti.

Monica, sveik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 03 11, 20:23)
veido ar kūno odai? smile.gif

aš į pilną buteliuką iškart įlašinau pelargonijų ir ylang-ylang ea, o veidui išbandyt pamiršau doh.gif

Veido odai tiko.

QUOTE(Babi* @ 2010 03 11, 20:41)
Pasidariau šiandien veidui kaukę su rasulo moliu, ramunėlių hidr. ir salierų ea ir po kaukės nebuvo juokio tempimo, kas buvo vakar po rasulo su vandeniu ir oda liko labai švelni wub.gif  Geras daiktas tas rasulo molis cool.gif

Tikrai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Monica, sveik 4u.gif
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 11, 23:33)
Labas, o kokiom proporcijom maiset?


is akies vienam kartui pasidariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 03 05, 23:13)
Duso zele

100 ml liquid castile soap (net nezinau kaip cia lietuviskai isversti, gali pasiskaityti cia ---> http://www_drbronner_com/DBMS/LS.htm)
80 ml distiliuoto vandens arba hidrolato
saukstas aloe vera gel
glicerinas
pantenolis
vitaminas e
pasirinktas EA

viska susimaisom ir valio, galima naudoti. pries naudojima suplakti.
kaip minejau gaunasi skystas labai, todel siandien darau is roziu vandens geli ir tada bandysiu laime, gal bus panasu i tikra duso zele.

[


o gal patarsit is kur gauti lietuvoj liquid castile soap?
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 03 11, 23:45)
AN yra milteliai. Šiandien kaip tik dariau naują dezodorantą, tai į 65 ml buteliuką dėjau dvigubą alūno normą - 2 oranžinius šaukštelius ir viskas ištirpo  thumbup.gif Kaip laikys, matysiu ryt-poryt.

SaDa, EA tiesiog vandenyje netirpsta. Jie tirpūs baziniuose aliejuose, o į vandenį, hidrolatą jų pridedama prieš tai ištirpinus lašelyje glicerino arba solubole.

jei piltum EA tiesiai į vandenį, tai lašeliai tiesiog plūduriuotų viršuje...



aciu labai uz info, gal ir as bandysiu pasidaryti dezodoranta g.gif Gal gali tikslesni receptuka parasyti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dolphin @ 2010 03 11, 20:54)
http://www.aromanatu...-tirpiklis.html
Va cia aprasyta apie ji ir nusipirkt galima wink.gif



aciu, radau ir receptuka tame puslapyje
Papildyta:
QUOTE(Trolėmolė @ 2010 03 12, 02:31)
O aš turbūt būsiu vienintelė kuriai citrininių verbenų hidrolato kvapas bjaurus. Net šlamučių man labiau patiko kvapas.

Dar priminsiu, kad manukos EA tinka herpesui gydyti. MB per pusdienį panaikino jau bepradedantį keltis.

Gal galit kas parekomenduoti išbandytą priemonę strijoms naikinti.

Monica, sveik  4u.gif



man nuo striju labai padejo sviestmedis+kokosu al., dar ipildavau kokio skysto aliejau thumbup.gif , e.a nedejau nes sitoki krema naudojau nestumo metu ir nei vienos strijos, oda liko thumbup.gif . Jei esi ne nescia ir ne maitinanti pienuku vaiko tai zinau, kad yra kazkurie e.a tinkantis striju profilaktikai, rodos greipruktu, reiktu dar paskaityti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 12 kovo 2010 - 11:44
Sveikatytės Monica 4u.gif

QUOTE(SaDa @ 2010 03 12, 11:43)
man nuo striju labai padejo sviestmedis+kokosu al., dar ipildavau kokio skysto aliejau  thumbup.gif , e.a nedejau nes sitoki krema naudojau nestumo metu ir nei vienos strijos, oda liko  thumbup.gif . Jei esi ne nescia ir ne maitinanti pienuku vaiko tai zinau, kad yra kazkurie e.a tinkantis striju profilaktikai

Mano strijas vos pastebimas padarė mandarinų ea, kurį lašinti į kūno losjoną patarė Monika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 kovo 2010 - 11:53
QUOTE(SaDa @ 2010 03 12, 12:43)
o gal patarsit is kur gauti lietuvoj liquid castile soap?



am, as pirkau per vokiska amazon. bet yra siaip ebay, dar kai kuriuose britu puslapiuose.
Atsakyti
sveikos turiu kaip neismanele klausimuka is kur gauti receptukus kaip ka pasigaminti , konkreciai domintu kaip naudoti rasulio moli su hidrolatu, ir gal galit kuri patarti kas arciausiai savo savybemis buru panasu i ramuneliu hidrolata(nezinau koki rinktis misriai, jautriai dehidratuotai odai, kuri sudirginta)
Atsakyti