Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 10, 22:11)
na gali but, bet ta kuri pyliau ne i tubele, o indeli, tai normalus, ne kietas, bet tepasi sauniai 4u.gif  na tikriausiai per daug skystu, o negali but, kad vasko ne tiek idejau ar cia nepriklauso? blush2.gif

Man vakar gavosi per skystas tai aš vaško dadėjau ir kietesnis pasidarė, tai nežinau ar čia sutapimas, ar ištikrųjų vaškas sukietina. Kažkas rašė, kad kokosų aliejų priskiria prie skystų ir dabar galvoju, kodėl? unsure.gif
Kada balzamą pilate į tūbelę? Ir ar nieko neišimat, paprastai pilat? Man gavosi taip, kad į viršų išvažiuoja spaudžiant apačią, o žemyn niekaip... Gal kas žinot, ką netaip darau? Pilu šiek tiek pravėsusį, beveik stingstantį balzamą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 10 kovo 2010 - 21:33
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 10, 21:11)
na gali but, bet ta kuri pyliau ne i tubele, o indeli, tai normalus, ne kietas, bet tepasi sauniai 4u.gif  na tikriausiai per daug skystu, o negali but, kad vasko ne tiek idejau ar cia nepriklauso? blush2.gif

Šiaip tai kietumas priklauso ne tik nuo kietų ar skystų aliejų, bet ir nuo vaško kiekio. Perku taip pat tą vašką, kur plokštelėmis. Kadangi didelio tikslumo nereikia gaminant lūpų balzamus, tai maždaug 1*3 cm yra 0,35 g. Pagal tai maždaug skaičiuoju, kad vaško būtų 18 % (man toks kiekis super, nes balzamas kietokas, bet ilgiau laikosi ant lūpų, o ir kišenėje įsidėjus nepraskysta labai), pvz., 10 ml balzamui reikės ~1,8 g vaško. Nežinau, ar taip gerai skaičiuoti, bet man gaunasi ir tokios konsistencijos labai patinka smile.gif
Atsakyti
Siandien pasidariau veidui kauke = dumbliai (litotamniai) + perlamutro milteliai + dumbliu vanduo. Palaikiau apie 10-15 min. Po kaukes veido oda buvo baltesne, labai svelni, lygi. Kaukes kvapas pakenciamas, bet greitai ir nebejauciau to kvapo.

Dar noriu pagirti abrikosu kauliuku alieju thumbup.gif Mano odai jis labai patiko.

Po truputi vis testuoju gerybes, kurias nusipirkau AN rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 10, 21:22)
Man vakar gavosi per skystas tai aš vaško dadėjau ir kietesnis pasidarė, tai nežinau ar čia sutapimas, ar ištikrųjų vaškas sukietina. Kažkas rašė, kad kokosų aliejų priskiria prie skystų ir dabar galvoju, kodėl? unsure.gif
Kada balzamą pilate į tūbelę? Ir ar nieko neišimat, paprastai pilat? Man gavosi taip, kad į viršų išvažiuoja spaudžiant apačią, o žemyn niekaip... Gal kas žinot, ką netaip darau? Pilu šiek tiek pravėsusį, beveik stingstantį balzamą g.gif

Aš pilu skystą, nepravėsusį. Nes kai pradeda jis vėsti, tai ir gana greitai stingsta. Atgal labai sunkiai važiuoja, tai jau visus įspėju, kad per daug neišsuktų, tik tiek, kiek reikia smile.gif kai suminkštėja, sušyla, tada geriau atgal susisuka. Bet man asmeniškai tas nesusisukimas atgal visai netrukdo.
Atsakyti
turiu klausimeliu Monicai:
1. plauku purskikli padaryta is aloe miltuku laikyti saldytuve?
2. ar galiu deti cinko oksido, alksnio zieves miltukus i rasulo prausikli, kuri darysiu na kokiai savaitei, nes konservantu nedesiu. kaip supratau, uztenka ant saukstelio galo? blush2.gif jri taip, tai galiu juos tiesiai i rasula suberti?
3. klausiau dar del lupu balzamo, padauginau skystu alieju?
4. ar galima alksnio zieves miltukais pagerinti veido krema?
5. ir del dukros ligos:ar gerai, kad delne sumaisau alieju su EA, lasiuko uztenka ar nebijot ir daugiau ilasint?kazkaip baugu, nes rekomenduojama i 10 ml -2-3 lasai.

ACIU UZ KANTRYBE 4u.gif 4u.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 10, 22:42)
3. klausiau dar del lupu balzamo, padauginau skystu alieju?

viskas gerai su tuo balzamu jei tau patinka smile.gif As pora kartu buvau pasidarius lupu balzama vien tik avokadu aliejus + biciu vaskas, na ir visai geras buvo, nesiskundziau biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 10, 21:11)
na gali but, bet ta kuri pyliau ne i tubele, o indeli, tai normalus, ne kietas, bet tepasi sauniai 4u.gif  na tikriausiai per daug skystu, o negali but, kad vasko ne tiek idejau ar cia nepriklauso? blush2.gif

jei nori pasikietint, paprasciausiai vel islydyk ir pridek dar vasko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 03 10, 21:50)



va o mane citrininiu verbenu kvapas pradejo kazkaip erzinti, nepatinka ir viskas.. o hamamaliu labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 10, 22:37)
Aš pilu skystą, nepravėsusį. Nes kai pradeda jis vėsti, tai ir gana greitai stingsta. Atgal labai sunkiai važiuoja, tai jau visus įspėju, kad per daug neišsuktų, tik tiek, kiek reikia smile.gif kai suminkštėja, sušyla, tada geriau atgal susisuka. Bet man asmeniškai tas nesusisukimas atgal visai netrukdo.

Ačiū 4u.gif Aš galvojau, kad gal kažką netaip darau. smile.gif Prie apelsinų raud. EA parašyta:Tinka eant peršalimui, gripui, infekcinėms, gerklės ir kvėpavimo sistemos ligoms. Teigiamai veikia nervų sistemą esant depresijai, baimei, susijaudinimui, nemigai. Kelia nuotaiką, gerina darbo našumą ir koncentraciją, turi teigiamą poveikį vaikų nervų sistemai.
Aromatinė vonia: 3-4 lašai į emulsiklį

◦Peršalimas
◦Nemiga
◦Celiulitas
◦Padeda atsikratyti toksinų, svorio
Pirtis: 10 lašų 15 m2.
Masažas: 5 lašai į 10 g bazės
Tai taip gydyti peršalimą? blush2.gif O kaip pakelti nuotaiką? rolleyes.gif
Atsakyti
Babi*, peršalimui inhaliacijos su eukaliptų EA - virš karšto vandens dubens ar tiesiog kvėpuok iš buteliuko. Nors asmeninė mano patirtis rodo, kad geriau ligą "ima" EA su karštu vandeniu. Pati paskutinį kartą taip išsigydžiau per pusantros dienos bigsmile.gif Na, ir dar kakavos sviesto teko nemažai suvalgyti biggrin.gif

o nuotaiką kelia citrusiniai: citrinos, apelsinai, mandarinai, dar bergamotė tam labai gerai. Su pastarąja vakar molio kaukę pasidariau (Monica davė tokios nefototoksiškos), tai likau labai patenkinta - nei graužė, nei streikavo oda thumbup.gif
Atsakyti
Kakavos sviestą galima valgyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 09, 12:37)
Mano pagalbininkui vaikinui faktiškai viskas smirda, net ir rožių vaškas biggrin.gif Sumąsčiau supažindinti su savo prekėm  lotuliukas.gif


Monica, būtinai drinks_cheers.gif Juk paveldėtojas auga. thumbup.gif
Aš saviškiam irgi duodu pauostyti, vyresnėliui visai įdomūs mano 'burtai'. biggrin.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 03 10, 21:01)
Kokio hidrolato kvapas jums labiausiai patinka? Kurio kvapas labiausiai primena pavasarį? Ir kurio kvapas gaiviausias, lengviausias?  rolleyes.gif



Man apskritai viskas patinka ir kvepia iš AN. doh.gif lotuliukas.gif
Netgi šlamučių hidrolatas man patiko. biggrin.gif Dabar naudoju rožių wub.gif , citrininės verbenos wub.gif ir hamamelių wub.gif .Tai pavasarį labiausiai primena hamameliai,labai gaivu, ir visiškai skirtingas kvapas nuo KN hamamelių, kuris man nepatiko. Paskui rožės, verbena man jau saldi šilta vasara. bigsmile.gif
Atsakyti