Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(ernesin @ 2010 03 10, 11:51)
Tai va būtent tą ir norėjau pasakyti, kad nudažo kremą rudai ir lieka jaučiamų grūdelių, o papainas sakau gal iš viso gražiai ištirpsta ax.gif
Ačiū, tuomet ir aš išmėginsiu bigsmile.gif O citrinos lašini? Gal jau poveikį matai? mirksiukas.gif


Man išsimaišo smile.gif lieka šiek tiek grūdelių, bet labai nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 10, 10:54)
Man išsimaišo smile.gif lieka šiek tiek grūdelių, bet labai nedaug smile.gif

Tai man tie grūdeliai irgi nemaišo irnesakyk.gif Tik kai parašei, kad išsitirpini, tai už tai ir nustebau smile.gif
Atsakyti
Ir jei kas bandėt Santes su lotusu ir balta arbata arba Logonos jautriai ir sausai odai šveitklius, parašykit prašau trumpą atsiliepimą ax.gif
[/quote]
as bandziau, man patinka, nors mano oda misri, i paberimus, bet sveicia svelniai, oda lieka svelni ir isvalyta 4u.gif

Monica, o tuos miltukus galiu det i prausikli, kuri darysiu ir rasulo molio?darysiu ne vienam kartui, bet konservantu nedesiu, tada saldytuve laikyt? 4u.gif

bet jau patenkinta krespseliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 10, 11:51)
:
Ačiū, tuomet ir aš išmėginsiu bigsmile.gif O citrinos lašini? Gal jau poveikį matai? mirksiukas.gif

Nebandžiau su citrina ax.gif Rezultatai matosi tik ant kojų, gal kad anksčiau epiliuodavau ir plaukeliai silpnesni ir labiau pasiduoda enzimams g.gif Kitur kažkaip viskas atsiranda tiek pat, kiek ir buvo.
Atsakyti
nieko nebesuprantu perskaiciusi viena toki sakini

"Nepainioti su kanangų (Cananga adoratum) eteriniu aliejum - jis toli gražu neprilygsta Ylangylang - gaunamas iš Cananga odorata."

o kai raso ant buteliuko ylang ylang (kanangu) tai cia kuris, jei skliausteliuose irasyta kanangu?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 03 10, 14:22)
nieko nebesuprantu perskaiciusi viena toki sakini

"Nepainioti su kanangų (Cananga adoratum) eteriniu aliejum - jis toli gražu neprilygsta Ylangylang - gaunamas iš Cananga odorata."

o kai raso ant buteliuko ylang ylang (kanangu) tai cia kuris, jei skliausteliuose irasyta kanangu?


Žinau iš kur šitą sakinį ištraukei... wink.gif
Ir mano galva tas sakinys yra ne visai teisingas, be to, ko gero, nera vieningo susitarimo del tu pavadinimu naudojimo. Tiesiog iš Cananga odorata distiliavimo proceso pradžioje išgaunamas EA yra aukščiausios rušies (extra) ir vadinamas Ylang-ylang, o vėlesnio proceso metu gaunamas mažiau rafinuoto kvapo produktas, kuris vadinamas ylang ylang complete arba kanangų. Pastarasis yra pigesnis wink.gif
Atsakyti
dariausi lupu balzama, bet siek tiek per skystas gavosi?indeli tvarkoj, o tubelej tai tokia kosyte, ka ne tai dariau?
dejau:
3 arb.s makadamiju aliejaus
0.5 arb.s. kokosu aliejaus
1 arb.s sviestmedzio
1.5 arb.saukstelio skakavos sviesto
biciu vasko idejau kazkur net nzn, nes dejau ta plokstelemis, na susmulkinus ji tai kazkur 2-2.5 arb. saukstelio 4u.gif
Atsakyti
Na matyt tiesiog per daug skystu alieju.As kokosu alieju priskaitau prie skystu.O man kaip tik per kietas gavosi.Jei salta tai is vis kaip koki gryna vaska tepciausi:)Laukiu pavasario...paskystes tikiuosi ir balzamas:P
Atsakyti
Kokio hidrolato kvapas jums labiausiai patinka? Kurio kvapas labiausiai primena pavasarį? Ir kurio kvapas gaiviausias, lengviausias? rolleyes.gif
Atsakyti
citrininių verbenų wub.gif
Atsakyti
Tada aišku kokį hidolatą imsiu smile.gif Ačiū, kad atsakėt 4u.gif
Pagaliau išbandžiau išgirtąjį rasulo molį ir ištikrųjų labai fainas, tik po jo truputį tempimas odos jautėsi, bet tikiuosi, kad po kelių kartų jo nebeliks. O rasulo molio kvapas jums nepanašus į kakavos sviesto kvapą? Man tai labai panašus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 10 kovo 2010 - 21:20
QUOTE(envyy @ 2010 03 10, 20:12)
Na matyt tiesiog per daug skystu alieju.As kokosu alieju priskaitau prie skystu.O man kaip tik per kietas gavosi.Jei salta tai is vis kaip koki gryna vaska tepciausi:)Laukiu pavasario...paskystes tikiuosi ir balzamas:P

na gali but, bet ta kuri pyliau ne i tubele, o indeli, tai normalus, ne kietas, bet tepasi sauniai 4u.gif na tikriausiai per daug skystu, o negali but, kad vasko ne tiek idejau ar cia nepriklauso? blush2.gif
Atsakyti