Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Placebo. @ 2010 03 09, 15:31)
man manukos ea kaip kvepia wub.gif


o man manukos ea kvapas schmoll.gif tik kad va poveikis geras ax.gif
nors ir arbatmedis, pvz anksciau smirdejo, dabar jau nebe, tai gal ir prie manukos priprasciau biggrin.gif

norejau paklausti del geliu vasku naudojimo kremuose-ar jie tokie pat kaprizingi kaip ir naudojant biciu vaska? na, tikslios proporcijos, temperatura ir pan. ar su jais lengviau? na, gal ne kaip su emulsiniu vasku, bet gal vistiek lengviau? ax.gif domintu roziu arba campaku vaskas kremo gamybai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 09, 11:40)
Nu velnias  doh.gif  ar tai reikėjo man klausti to biggrin.gif aš jau užsisakiau šlamučius... kažkada turėjau hamamelių, bet neatsimenu poveikio, kadangi man reikia probleminei odai, tai susigundžiau šlamučiais... blush2.gif


Man šlamučių hidrolatas normalus kvapas, taip, gana neįprastas, bet kad smirdėtų schmoll.gif tai tikrai ne schmoll.gif

Šiandien darysiu skalavimo skystį, žiūrėsiu, kas gausis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2010 03 09, 13:57)
Monica ir kitos, kas naudojat roziu vaska,
ar niekam nepasireiske alergija nuo jo? kvapas man dieviskas, dabar isigudrinau vien tik juo kvepintis  ax.gif bet gi pastebejau, kad kakla kazkaip bert pradejo...

gal tada reiktų skiesti g.gif Realiai juk ir ea grynų nelabai galima dažnai tepti, čia pan. produktas

QUOTE(FruitSalad @ 2010 03 09, 14:56)
Kokie gėlių vaškų kvapai, jei įmanoma apibūdinti? Čampakai gėlišku medum kvepia, o kiti kaip? blush2.gif

Ar esi uosčiusi absoliutus?kavapia panašūs, tik švelnesni. Jei Vln, tai gali užsukt pauostyt smile.gif

QUOTE(Elitute @ 2010 03 09, 15:01)
o sezamu aliejaus Monika neplanuoji gauti, kaip ir nemaciau parduotuvyteje

pakeliui smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 03 09, 15:50)
is savo asmenines patirties sakyciau, kad nereiktu apsiriboti vien tik aliejaus naudojimu, kaitaliociau su kremu, nes gali buti per mazai drekinimo.

Visiškia pritariu

QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 09, 18:29)
norejau paklausti del geliu vasku naudojimo kremuose-ar jie tokie pat kaprizingi kaip ir naudojant biciu vaska?

aš vien su jais nesu dariusi. Siūlyčiau maišyti su emuls. arba bičių vašku. Šiaip panašesni į bičių vašką nei emulsinį.
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2010 03 09, 18:29)
o man manukos ea kvapas schmoll.gif tik kad va poveikis geras ax.gif

norejau paklausti del geliu vasku naudojimo kremuose-ar jie tokie pat kaprizingi kaip ir naudojant biciu vaska? na, tikslios proporcijos, temperatura ir pan. ar su jais lengviau?


manukos irgi nepatartina vienos tepti 4u.gif

kai kurie tirpsta gana aukštoje temperatūroje, o su vienu niekad nebandžiau kremo daryti, visad dedu ir emulsinio smile.gif


QUOTE(Joliee @ 2010 03 09, 18:45)
Šiandien darysiu skalavimo skystį, žiūrėsiu, kas gausis  smile.gif


ir parašyk iš ko darei, kai pasidarysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 09, 20:48)
manukos irgi nepatartina vienos tepti  4u.gif

kai kurie tirpsta gana aukštoje temperatūroje, o su vienu niekad nebandžiau kremo daryti, visad dedu ir emulsinio smile.gif


kazkaip nezinojau, tai tepiau viena, bet dabar zinosiu ax.gif bet labai man padejo "numarinti" besiformuojanti spuoga-taip jauciau, kad nori kilti, taip pulsavo ir dar jautesi, kad toks nemazas, tai vis patepdavau ir ka-nebeiskilo jis man ax.gif

o siaip gaminimo eigoje su geliu ir emulsiniu vasku vistiek turbut reikia viska preciziskiau ziureti ir daryti? bet turbut vistiek lengviau negu kad tik su vasku g.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 03 09, 10:59)
ernesin dar neisbandytas mano rugiagelie hidr. blush2.gif laukia savo eiles  biggrin.gif
Bus įdomūs atsiliepimai, ar tikrai jis kvepia, ar čia tik mano uoslei patinka smile.gif Antra diena purškiuosi, negaliu atsidžiaugti biggrin.gif


QUOTE(Monica @ 2010 03 09, 11:37)
Žinok kas įdomu, akd šio "loto" rugiag. kavpas kitoks, nei pirma buvau gavusi, senesnis buvo rūgštoko kvapo ir nelabai patiko merginom.. va taip pasirodo, kad net to paties tiekėjo, skirtingo gaminimo hidr. skiriasi.
Užsirašau rūšį, kitokios net nenoriu bandyti, reiks visada atsiklausti prieš perkant cool.gif


QUOTE(GinMintė @ 2010 03 09, 15:07)
Norejau paklausti, kas deda papaju enzimu milteliu tik vienam kartui i ranka, kaip atmatuojat proporcijas? Ar is akies?  unsure.gif
Aš pasidarau nedidelį indelį, kad kokiai savaitei būtų, beriu iš akies, tikiuosi jų perteklius nekenkia? ax.gif


QUOTE(Honey @ 2010 03 09, 15:46)
Aš tai iš akies į gelį įsikratau ax.gif

O į kokį gelį juos dedi? Vis mąstau su alavijų pasidaryti, bet įdomu ar veiksminga būtų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 10, 01:03)
Bus įdomūs atsiliepimai, ar tikrai jis kvepia, ar čia tik mano uoslei patinka smile.gif Antra diena purškiuosi, negaliu atsidžiaugti biggrin.gif
Užsirašau rūšį, kitokios net nenoriu bandyti, reiks visada atsiklausti prieš perkant cool.gif
Aš pasidarau nedidelį indelį, kad kokiai savaitei būtų, beriu iš akies, tikiuosi jų perteklius nekenkia? ax.gif
O į kokį gelį juos dedi? Vis mąstau su alavijų pasidaryti, bet įdomu ar veiksminga būtų? rolleyes.gif

Aš turėjau rugiagėlių hidr.ir mama turėjo, tai man kvepia irgi smile.gif
Aš į alavijų gelį buvau ištirpinus papainų enzimus ir vėliau sudėjau į kokosų al.dalį



O kątik išbandžiau šlamučių hidr., tai kvapas nėra pats skaniausias, bet tikrai nesmirda.
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 10, 00:22)
Aš į alavijų gelį buvau ištirpinus papainų enzimus ir vėliau sudėjau į kokosų al.dalį
O tau jie ištirpo? unsure.gif Gal papainą turėjai? mirksiukas.gif Nes enzimai pas mane neištirpsta, lieka tokie rudi grūdeliai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 09, 20:27)
Ar esi uosčiusi absoliutus?kavapia panašūs, tik švelnesni. Jei Vln, tai gali užsukt pauostyt smile.gif
pakeliui smile.gif

Deja, ne iš Vilniaus aš, teks bandyti pirkimo būdu.

QUOTE(ernesin @ 2010 03 10, 01:03)
Bus įdomūs atsiliepimai, ar tikrai jis kvepia, ar čia tik mano uoslei patinka smile.gif Antra diena purškiuosi, negaliu atsidžiaugti biggrin.gif

Aš iš seniau turiu rugiagėlių hidrolatą, kvapas nepatiko.

QUOTE(ernesin @ 2010 03 10, 01:31)
O tau jie ištirpo? unsure.gif Gal papainą  turėjai? mirksiukas.gif  Nes enzimai pas mane neištirpsta, lieka tokie rudi grūdeliai rolleyes.gif

Man enzimai labai gražiai išsimaišė kreme, liko šiek tiek rudų grūdelių, bet šiaip viskas puikiai.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 10, 01:03)
O į kokį gelį juos dedi? Vis mąstau su alavijų pasidaryti, bet įdomu ar veiksminga būtų? rolleyes.gif

Į alavijų ir dedu mirksiukas.gif
Atsakyti
Monica, ar galima kaukę daryt VIEN iš vaisių miltelių? Dabar makaluoju su moliais, bet norėčiau konkretesnį efektą išgaut smile.gif

Ir ar perlamutras naudotinas į kaukes? Ar tik į kremus ir dekoratyvinę kosm.? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitSalad @ 2010 03 10, 06:19)
Man enzimai labai gražiai išsimaišė kreme, liko šiek tiek rudų grūdelių, bet šiaip viskas puikiai.

Tai va būtent tą ir norėjau pasakyti, kad nudažo kremą rudai ir lieka jaučiamų grūdelių, o papainas sakau gal iš viso gražiai ištirpsta ax.gif

QUOTE(Honey @ 2010 03 10, 09:12)
Į alavijų ir dedu mirksiukas.gif

Ačiū, tuomet ir aš išmėginsiu bigsmile.gif O citrinos lašini? Gal jau poveikį matai? mirksiukas.gif
Atsakyti