Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Placebo. @ 2010 03 09, 15:31)
man irgi savos gamybos deo nepasiteisino...kelias dienas bandžiau. Bet dar nenuleidžiu rankų, vat įdomu - gaminant deo ką dar galima dėti, kuo pagerinti/padidinti efektyvumą? kokiais milteliais ir pan. unsure.gif

man manukos ea kaip kvepia wub.gif


monica man sake, kad butinai aluno milteliu reikia ideti..tada veiks kaip turi.
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 09, 15:33)
Na panašu, kad man vienai iš visų naudojusių hamamelių hidrolatą, jis netiko.
Pasipurškus, mano oda dilgčioja, parausta, tokiomis dėmėmis  unsure.gif
Naudojau ji prieš kokius du mėn. reakcija buvo tokia, kokia aprašiau, tai padėjau ir ilgai jo nebenaudojau. Prieš keleta dienų vėl purškiausi juo keleta dienų, reakcija lygiai tokia pat, man atrodo, kad net pabėrė nuo jo.  schmoll.gif

Kazkas netiko odai tavo,kaip ir sakiau,tai labai individualus dalykas,nepabandzius nezinosi,ar tau tiks,ar ne smile.gif .
Atsakyti
Kokie gėlių vaškų kvapai, jei įmanoma apibūdinti? Čampakai gėlišku medum kvepia, o kiti kaip? blush2.gif
Atsakyti
Kaip saunu, kad esame kelios uteniskes sioje temoje smile.gif
o sezamu aliejaus Monika neplanuoji gauti, kaip ir nemaciau parduotuvyteje..o gal ka merginos girdejote apie juoduju sezamu alieju? Egle Kauneckiene zurnale Laima ji labai giria ir kiek zinau, tik pas juos yra jo pirkti unsure.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kas deda papaju enzimu milteliu tik vienam kartui i ranka, kaip atmatuojat proporcijas? Ar is akies? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 03 09, 14:39)
monica man sake, kad butinai aluno milteliu reikia ideti..tada veiks kaip turi.


dėjau ir alūno miltelių. Receptas toks, kaip ir AN puslapyje prie solubolo nurodytas.
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2010 03 09, 15:33)
Na panašu, kad man vienai iš visų naudojusių hamamelių hidrolatą, jis netiko.
Pasipurškus, mano oda dilgčioja, parausta, tokiomis dėmėmis  unsure.gif
Naudojau ji prieš kokius du mėn. reakcija buvo tokia, kokia aprašiau, tai padėjau ir ilgai jo nebenaudojau. Prieš keleta dienų vėl purškiausi juo keleta dienų, reakcija lygiai tokia pat, man atrodo, kad net pabėrė nuo jo.  schmoll.gif


jei turi likuti ir nezinai kur sunaudot, gal pabandyk ilasinti glicerino?sakau gal nusausina tau g.gif ar su kitu kokiu hidrolatu pamaisius, gal gerai butu?
man tai jis neerzina net labai jautriu zandu, bet jauciasi kad stipraus poveikio yra, jei tiktu taip sakyti.
siaip jei iki demiu netgi daeina, aisku jau kazkas neto unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
jau geros dvi savaites naudoju lazd.riesutu alieju ir rozmarinu hidrolata,kazkodel kai kuriose vietose veidas pradejo pleiskanoti blink.gif Turbut reiketu pasidaryti aliejaus misini,gal per stipriai tie riesutai mane veikia? O gal tai nuo hidrolato?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 03 09, 16:07)
Norejau paklausti, kas deda papaju enzimu milteliu tik vienam kartui i ranka, kaip atmatuojat proporcijas? Ar is akies?  unsure.gif

Aš tai iš akies į gelį įsikratau ax.gif

QUOTE(Edita K. @ 2010 03 09, 16:38)
Sveikos,
jau geros dvi savaites naudoju lazd.riesutu alieju ir rozmarinu hidrolata,kazkodel kai kuriose vietose veidas pradejo pleiskanoti blink.gif Turbut reiketu pasidaryti aliejaus misini,gal per stipriai tie riesutai mane veikia? O gal tai nuo hidrolato?

Man rozmarinų hidr veiduką irgi kaip ir norėtų sausint, bet aš pasipurškiu žandus ir kai pradeda "traukt" purškiu ant viršaus hamameliais arba kremo lašelį patepu. Dar gali glicerino lašą įsivarvint jei turi, neturėtų taip sausint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 09, 16:46)
Aš tai iš akies į gelį įsikratau ax.gif


Aciu, tada ir man reikes taip daryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 09, 16:38)
Sveikos,
jau geros dvi savaites naudoju lazd.riesutu alieju ir rozmarinu hidrolata,kazkodel kai kuriose vietose veidas pradejo pleiskanoti blink.gif Turbut reiketu pasidaryti aliejaus misini,gal per stipriai tie riesutai mane veikia? O gal tai nuo hidrolato?


is savo asmenines patirties sakyciau, kad nereiktu apsiriboti vien tik aliejaus naudojimu, kaitaliociau su kremu, nes gali buti per mazai drekinimo.
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 03 09, 10:31)
aš turiu šlamučių. dėl kvapo taip, nekoks  schmoll.gif  myžalų  doh.gif
Efekto irgi m g.gif an jokio. Dar man atrodo kad nuo jo tik papilkuoja veidas  Vienu žodžiu abejoju ar daugiau kada norėsiu įsigyti.
Turiu hamamelijų tik ne iš AN. Labiau patinka. Kažkaip su malonumu labiau į rankas paimu hamamelijų vandenį  rolleyes.gif

turiu as ir slamuciu, kvapas stiprus, bet man nera, kad jau baisiai smirdetu rolleyes.gif
smagu sutikti cia savo krastiete 4u.gif


QUOTE(agnuta @ 2010 03 09, 15:50)
is savo asmenines patirties sakyciau, kad nereiktu apsiriboti vien tik aliejaus naudojimu, kaitaliociau su kremu, nes gali buti per mazai drekinimo.

drinks_cheers.gif
Atsakyti