Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Katherina @ 2010 03 09, 01:23)
O nesate bandžiusi šlamučio hidr.?  ax.gif

Aš bandžiau, nuramina odą, tinka bėrimams.
Atsakyti
QUOTE(Lass @ 2010 03 09, 14:16)
As irgi norejau hamameliu,bet neturi siuo metu verysad.gif ,tai uzsisakiau rosmarinu,laukiniu levandu ir roziu,gal kas naudojat siuos hidrolatus bigsmile.gif ?Apie rosmarina skaiciau gerus atsiliepmus,o kaip kiti du ax.gif ?
Kita karta reikes ir hamamelu ,ir rugiageliu pabandyti thumbup.gif .

Rozmarinų hidr. man neblogai poras ant žandų sutraukia ax.gif Ir plaukams fainas.
Levandų ir aš norėčiau pamėgint, tai lauksiu atsiliepimų.
Atsakyti
QUOTE(Lass @ 2010 03 09, 14:16)
As irgi norejau hamameliu,bet neturi siuo metu verysad.gif ,tai uzsisakiau rosmarinu,laukiniu levandu ir roziu,gal kas naudojat siuos hidrolatus bigsmile.gif ?Apie rosmarina skaiciau gerus atsiliepmus,o kaip kiti du ax.gif ?
Kita karta reikes ir hamamelu ,ir rugiageliu pabandyti thumbup.gif .


Naudoju levandų, man patinka smile.gif Bet noriu įvairius išbandyti, tai skirtingus užsisakiau. Šiaip rožių irgi naudoju, tik šiuo metu turiu ne iš AN. Dar verbenos norėjau, bet irgi nespėjau wink.gif
O hamamelių nėra jau? Nes puslapy dar rodo, kad mažas kiekis yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 09 kovo 2010 - 13:41
QUOTE(Honey @ 2010 03 09, 14:39)
Rozmarinų hidr. man neblogai poras ant žandų sutraukia  ax.gif Ir plaukams fainas.
Levandų ir aš norėčiau pamėgint, tai lauksiu atsiliepimų.

Levandu buvo pats pirmasis mano hidrolatas- neturiu su kuo kol kas palyginti, bet man patinka kvapas, patinka visa tai, kas vyksta ant veido ji pasipurskus- jokiu blogumu, kremo naktinio jau kaip ir nebereikia man .Zodziu mano tai tik pagyrimai- o isbandyti norisi zinoma ir kitokiu rolleyes.gif , tik kad as tokia taupuole..Kai cia paskaitau kad po 10 kartu purskiates, tai pabandziau viena karta biggrin.gif - oho kaip gausiai, man kokiu 5 kartu per akis purkstelti..tai dar ilgai turesiu turbut ta butelaiti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 09 kovo 2010 - 13:57
Monica ir kitos, kas naudojat roziu vaska,
ar niekam nepasireiske alergija nuo jo? kvapas man dieviskas, dabar isigudrinau vien tik juo kvepintis ax.gif bet gi pastebejau, kad kakla kazkaip bert pradejo... siurksti oda pasidare. kelias dienas galvojau,gal ka suvalgiau ar kas cia nutiko. o va siandien toptelejo, kad vien tik tos vietos, kur vaska tepu pabertos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 09, 14:39)
Levandų ir aš norėčiau pamėgint, tai lauksiu atsiliepimų.

Mėginau levandas, labai patiko, taip pat plaukams tinka, suteikia blizgesio.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 09, 14:39)
Rozmarinų hidr. man neblogai poras ant žandų sutraukia  ax.gif Ir plaukams fainas.
Levandų ir aš norėčiau pamėgint, tai lauksiu atsiliepimų.

Man kaip tik reikia,kad poras sutrauktu thumbup.gif ir plaukai slenka doh.gif ,butinai parasysiu,kai levandu isbandysiu drinks_cheers.gif .

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 09, 14:40)
Naudoju levandų, man patinka smile.gif Bet noriu įvairius išbandyti, tai skirtingus užsisakiau. Šiaip rožių irgi naudoju, tik šiuo metu turiu ne iš AN. Dar verbenos norėjau, bet irgi nespėjau wink.gif
O hamamelių nėra jau? Nes puslapy dar rodo, kad mažas kiekis yra...

As irgi galvojau,kad dar yra po 50ml.,nes puslapyje rase,kad tik 100ml.nera,bet kai parasiau,sake nebeturi ax.gif ,bet uzsakys smile.gif .
As irgi noriu ivairius isbandyti,nes kas vienai netinka,gal mano odai labai tiks ir atvirksciai,kai viska isbandai,tada jau gali atsirinkti,kas tau labiausiai tinka,todel perku maziukus buteliukus smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 09, 11:37)
aš tai nepykstu, gi kvapai- subjektyvu.


tai ir aš nepykstu smile.gif Tiesiog kartais užkliūna tokie nelabai gražūs žodžiai ir viskas smile.gif

QUOTE(katiniene-gerai @ 2010 03 09, 13:57)
Monica ir kitos, kas naudojat roziu vaska,
ar niekam nepasireiske alergija nuo jo?


ooo drinks_cheers.gif Na aš jau antra diena tepuosi, pasilyginsiu, kaip bus mirksiukas.gif Pritariu - kvapas dieviškas, laikosi stabilus gana ilgai (ryte tepiausi, o vis dar gerai jį jaučiu), nespalvina odos wub.gif thumbup.gif

manau, kad darau kaip ir tu, nes niekuo neskiedžiu, naudoju tokios koncentracijos, kokios yra. Na bet todėl, kad labai patinka biggrin.gif

mane irgi buvo išbėrę, bet ne nuo vaško, o nuo absoliuto. Jei tas pats bus ir nuo vaško, ieškosiu būdų, kaip jį "perdirbti", pašvelninti, ar gal išeitų juo pvz. plaukus tepti be jokios alergijos rizikos bigsmile.gif
Atsakyti
levandu hidrolatas buvo vienas is pirmuju, patiko, odos netrauke, ir kvapas smile.gif dabar uzsakiau rozmarinu, labai noriu isbandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 03 08, 08:05)
turiu toki numyleta dezodoranta, kuris vienintelis is mano bandytu sulaiko kvapa taip gerai 4u.gif  nenaturalus deja verysad.gif  ir jau kuri laika jis man griauzdavo pasipurskus.. budavo paraudusios pazastys, buvau net atsisakius jo, naudojau savos gamybos.. bet nepasiteisino, grizau prie senojo. sugalvojau ilasinti kelis lasiukus glicerino.. ir ka! jokio diskomforto nebeliko thumbup.gif


man irgi savos gamybos deo nepasiteisino...kelias dienas bandžiau. Bet dar nenuleidžiu rankų, vat įdomu - gaminant deo ką dar galima dėti, kuo pagerinti/padidinti efektyvumą? kokiais milteliais ir pan. unsure.gif

man manukos ea kaip kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 09, 16:13)
tai ir aš nepykstu smile.gif Tiesiog kartais užkliūna tokie nelabai gražūs žodžiai ir viskas smile.gif
ooo  drinks_cheers.gif Na aš jau antra diena tepuosi, pasilyginsiu, kaip bus  mirksiukas.gif Pritariu - kvapas dieviškas, laikosi stabilus gana ilgai (ryte tepiausi, o vis dar gerai jį jaučiu), nespalvina odos  wub.gif  thumbup.gif

manau, kad darau kaip ir tu, nes niekuo neskiedžiu, naudoju tokios koncentracijos, kokios yra. Na bet todėl, kad labai patinka biggrin.gif

mane irgi buvo išbėrę, bet ne nuo vaško, o nuo absoliuto. Jei tas pats bus ir nuo vaško, ieškosiu būdų, kaip jį "perdirbti", pašvelninti, ar gal išeitų juo pvz. plaukus tepti be jokios alergijos rizikos  bigsmile.gif


as bandysiu kelias dienas jo nebetept (nors noris tai labai ax.gif ) ir ziuresiu ar dings paberimas. kazkaip neprarandu vilties, kad gal ne nuo roziu cia, nes labai nesinoretu ju atsisakyt... ax.gif
Atsakyti
Na panašu, kad man vienai iš visų naudojusių hamamelių hidrolatą, jis netiko.
Pasipurškus, mano oda dilgčioja, parausta, tokiomis dėmėmis unsure.gif
Naudojau ji prieš kokius du mėn. reakcija buvo tokia, kokia aprašiau, tai padėjau ir ilgai jo nebenaudojau. Prieš keleta dienų vėl purškiausi juo keleta dienų, reakcija lygiai tokia pat, man atrodo, kad net pabėrė nuo jo. schmoll.gif
Atsakyti