Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

Labas rytas, gal kas is utenos vaziuoja i vilniu konors is AN parsivezti? smile.gif
Labai noriu hamameliu hidrolato, bet neplanuojama kelione artimiausiu metu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 09, 01:53)
Ne, bet turbūt ir nebandysiu, nes labai jau daug kam kvapas ne koks ax.gif
Man rugiagėlių kvapas net hamamelių nustelbė wub.gif  nors ir jo kvapas labai geras smile.gif


Hmm, aš kaip tik užsisakius hamamelių ir šlamučių. Bet jei pastarųjų kvapas nekoks, tai negerai... Reiks uostyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 09, 01:23)
O nesate bandžiusi šlamučio hidr.?  ax.gif

aš turiu šlamučių. dėl kvapo taip, nekoks schmoll.gif myžalų doh.gif
Efekto irgi m g.gif an jokio. Dar man atrodo kad nuo jo tik papilkuoja veidas Vienu žodžiu abejoju ar daugiau kada norėsiu įsigyti.
Turiu hamamelijų tik ne iš AN. Labiau patinka. Kažkaip su malonumu labiau į rankas paimu hamamelijų vandenį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 03 09, 11:31)
aš turiu šlamučių. dėl kvapo taip, nekoks  schmoll.gif  myžalų  doh.gif
Efekto irgi m g.gif an jokio. Dar man atrodo kad nuo jo tik papilkuoja veidas  Vienu žodžiu abejoju ar daugiau kada norėsiu įsigyti.
Turiu hamamelijų tik ne iš AN. Labiau patinka. Kažkaip su malonumu labiau į rankas paimu hamamelijų vandenį  rolleyes.gif

Nu velnias doh.gif ar tai reikėjo man klausti to biggrin.gif aš jau užsisakiau šlamučius... kažkada turėjau hamamelių, bet neatsimenu poveikio, kadangi man reikia probleminei odai, tai susigundžiau šlamučiais... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2010 03 09, 09:45)
Labas rytas, gal kas is utenos vaziuoja i vilniu konors is AN parsivezti? smile.gif
Labai noriu hamameliu hidrolato, bet neplanuojama kelione artimiausiu metu sad.gif


O kaip smagu ir daugiau uteniskiu yra, bus galima kooperuotis, sia savaite neplanuoju, o veliau bus matyti ax.gif

Iskilo klausimukas, del miltuku, kuriais galima praturtinti kremus, kiek suprantu , tais kurie tirpsta vandeny, aloe miltukai tai zinau, kad tirptsa, o kaip :
bananu
asvangdos
jazmino ziedu
Darant krema istirpinti vandens fazeje, o kiek ju panasiai deti i 30ml ?
Atsakyti
ernesin dar neisbandytas mano rugiagelie hidr. blush2.gif laukia savo eiles biggrin.gif dabar su kaukem veido zaidziu biggrin.gif

mergaites jai kas is utenos vaziuos gerio i AN praneskit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liusinda: 09 kovo 2010 - 11:01
QUOTE(Katherina @ 2010 03 09, 11:40)
Nu velnias  doh.gif  ar tai reikėjo man klausti to biggrin.gif aš jau užsisakiau šlamučius... kažkada turėjau hamamelių, bet neatsimenu poveikio, kadangi man reikia probleminei odai, tai susigundžiau šlamučiais... blush2.gif


Aš irgi užsisakiau ir hamamelius, ir šlamučius... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 03 09, 10:31)
aš turiu šlamučių. dėl kvapo taip, nekoks 


gal nesišvaistykim tokiais įvertinimais? blink.gif Kažkam nepatiko, o kažkam jis skaniai kvepia džiovintais obuoliais. Žmonės dirba, renka tuos šlamučius, distiliuoja, o mes imam ir taip, vienu subjektyviu brūkštelėjimu nubraukiam ir sunkų jų, ir Monicos darbą....
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 03 08, 21:45)
Tos, kurioms pasiseke isbandyti melyniu fitoli, ar jis buvo melsvos spalvos??? Ir ar kvapa koki turejo??  4u.gif

ten ne fitolis, o mėlynių sėklų aliejus šalto spaudimo, nerafinuotas. tamsiai žalais, kvepia nuostabiai mėlynėm ax.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 03 09, 00:14)
Mano probleminė oda, tai labai tiko ir patiko Hamamelių hidrolatas, o šiandien įsigijau Rugiagėlių, tai įtariu jis pralenks ir Hamamelių  nes taip puikiai drėkina , o dar kvapas wub.gif

Žinok kas įdomu, akd šio "loto" rugiag. kavpas kitoks, nei pirma buvau gavusi, senesnis buvo rūgštoko kvapo ir nelabai patiko merginom.. va taip pasirodo, kad net to paties tiekėjo, skirtingo gaminimo hidr. skiriasi.

Wilike, šlamučio ea pan. kvapo. Na, man tai nesmirda, nors kvapas stipriausias iš visų hidr. Na, dar labdano stipraus kvapo, dėl to jo ir neperku pardavimui ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ashtri @ 2010 03 08, 23:46)
Monica,

Noriu pasigamint rožių vandenuką. Kokios žiedlapių ir vandens proporcijos rekomenduojamos? Ir gal galima kaip nors prailginti naminio rožių vandens galiojimo laiką? Ačiū  4u.gif

čia aprašyta gamyba. jei ne gėrimui, tai manau darant su distil. vandneiu galima ilgai negendantį produktą pasidaryti.

QUOTE(Nirida @ 2010 03 09, 10:58)
Iskilo klausimukas, del miltuku, kuriais galima praturtinti kremus, kiek suprantu , tais kurie tirpsta vandeny, aloe miltukai tai zinau, kad tirptsa, o kaip :
bananu
asvangdos
jazmino ziedu
Darant krema istirpinti vandens fazeje, o kiek ju panasiai deti i 30ml ?

vaisų milt. visgi siūlyčiau nedėti įkremą, nes gali greit sugesti be rimtų konservantų. Žoliniai milt. netirpsta iki galo, reikia darytis vandens ar aleijaus ištrauką. Po švenčių rasite žolių ekstraktų iškart paruoštų dėjimui į kremus
QUOTE(Satura @ 2010 03 09, 11:29)
gal nesišvaistykim tokiais įvertinimais?  :

aš tai nepykstu, gi kvapai- subjektyvu. Mano pagalbininkui vaikinui faktiškai viskas smirda, net ir rožių vaškas biggrin.gif Sumąsčiau supažindinti su savo prekėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 09, 11:37)
aprašyta gamyba. jei ne gėrimui, tai manau darant su distil. vandneiu galima ilgai negendantį produktą pasidaryti.
vaisų milt. visgi siūlyčiau nedėti įkremą, nes gali greit sugesti be rimtų konservantų.


Mačiau 4u.gif bet kiek žiedlapių dėti pvz 100 ml vandens?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 09 kovo 2010 - 11:42
QUOTE(ashtri @ 2010 03 09, 11:41)
Mačiau  4u.gif bet kiek žiedlapių dėti pvz 100 ml vandens?

apie arbat. šaukštelį.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 09, 01:14)
Mano probleminė oda, tai labai tiko ir patiko Hamamelių hidrolatas, o šiandien įsigijau Rugiagėlių, tai įtariu jis pralenks ir Hamamelių  nes taip puikiai drėkina , o dar kvapas wub.gif

As irgi norejau hamameliu,bet neturi siuo metu verysad.gif ,tai uzsisakiau rosmarinu,laukiniu levandu ir roziu,gal kas naudojat siuos hidrolatus bigsmile.gif ?Apie rosmarina skaiciau gerus atsiliepmus,o kaip kiti du ax.gif ?
Kita karta reikes ir hamamelu ,ir rugiageliu pabandyti thumbup.gif .
Atsakyti