Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 08, 16:57)
Aš perku iš AN. Savininkė Monica, galima susisiekti ir per SM.

Hidrolatų kokybė iš AN tikrai gera ir esu labai patenkinta. Esu turėjusi rožių iš KN, taip pat geras. Kainos greičiausiai skiriasi dėl skirtingų tiekėjų (jeigu jie skirtingi) ir dėl didesnių antkainių KN smile.gif

Dekui labai,jau supratau viska 4u.gif ,belieka issirinkti ko noriu biggrin.gif .

Gal kuri patarsite,kuris geriausias hidrolatas gydant berima,ar spuogeliar zaisdele likusia po spuogelio 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 05, 16:23)
Išbandžiau marulos. al. ir likau sužavėta rolleyes.gif Greit įsigėrė, neliko jokio riebumo ant veido, net į sausas rankas staigiai įsigėrė.

as ir juo suzaveta, mano mazosios padukus uzgyde smile.gif del saves tik turi?
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 03 08, 18:29)
as ir juo suzaveta, mano mazosios padukus uzgyde smile.gif del saves tik turi?

kaip įdomiai. Bus ir Lt, kai aprašymą paruošiu ax.gif
Atsakyti
ryt gaminsiu lupu balzamus pirma karta.procesa zinau, bet nelabai gaudausi dar proporcijose procentuose.gal kas galetu parasyti kiek mazdaug ko sauksteliu reikia vienam balzamui?
desiu, sviestmedzio, kakavos sviesto, makamadiju aliejaus, kokosu aliejaus, gal dar EA. 4u.gif
Atsakyti
lūpų bazlamo turiu tokį receptą
sviestmedis - 3.5 g.,
jojoba aliejus 4 ml
makadamijų aliejus - 3 ml.
Bičių vaškas 3.5 g
eterinis aliejus - 5 lašai

čia galima savaip daryti, bet maždaug proporcijos turi būti tokios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 08 kovo 2010 - 21:38
Tos, kurioms pasiseke isbandyti melyniu fitoli, ar jis buvo melsvos spalvos??? Ir ar kvapa koki turejo?? 4u.gif
Atsakyti
Monica,


Noriu pasigamint rožių vandenuką. Kokios žiedlapių ir vandens proporcijos rekomenduojamos? Ir gal galima kaip nors prailginti naminio rožių vandens galiojimo laiką? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lass @ 2010 03 08, 16:39)
Gal kuri patarsite,kuris geriausias hidrolatas gydant berima,ar spuogeliar zaisdele likusia po spuogelio 4u.gif ?

Mano probleminė oda, tai labai tiko ir patiko Hamamelių hidrolatas, o šiandien įsigijau Rugiagėlių, tai įtariu jis pralenks ir Hamamelių nes taip puikiai drėkina , o dar kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 09, 01:14)
Mano probleminė oda, tai labai tiko ir patiko Hamamelių hidrolatas, o šiandien įsigijau Rugiagėlių, tai įtariu jis pralenks ir Hamamelių  nes taip puikiai drėkina , o dar kvapas wub.gif

O nesate bandžiusi šlamučio hidr.? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 08, 23:14)
Mano probleminė oda, tai labai tiko ir patiko Hamamelių hidrolatas, o šiandien įsigijau Rugiagėlių, tai įtariu jis pralenks ir Hamamelių  nes taip puikiai drėkina , o dar kvapas wub.gif



ir as situos turiu ax.gif isbandziau hamameliu hidr. thumbup.gif o jau kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 09, 00:23)
O nesate bandžiusi šlamučio hidr.?  ax.gif
Ne, bet turbūt ir nebandysiu, nes labai jau daug kam kvapas ne koks ax.gif


QUOTE(liusinda @ 2010 03 09, 00:38)
ir as situos turiu  ax.gif  isbandziau hamameliu hidr.  thumbup.gif o jau kvapas  wub.gif

Man rugiagėlių kvapas net hamamelių nustelbė wub.gif nors ir jo kvapas labai geras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 03 09, 01:23)
O nesate bandžiusi šlamučio hidr.?  ax.gif

Šlamučių neblogas hidr, bet hamamelių man vis tiek nr.1 smile.gif
Atsakyti