Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 07, 22:13)
Labai sudomino receptukai  bigsmile.gif o Lt nėra pirkti liquid castile soap? Kiek laiko toks šampūnas ar duškė nesugenda? Pleiskanų neatsiranda?


kiek uzmaciau tai nea..kazkada buvau radus info lietuviskai ajurvedos kazkokiam puslapy bet dabar neberandu..
as kadangi gaminau sampuno 100ml, o duso zele 250ml, tai kol susinaudojo nesugedo..o pleiskanu tikrai neatsiranda;>
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 03 06, 21:32)
gal galetu kas parasyti kas padeda nuo raudonuu demiu likusiu po spuogu. tas ldemeles vietomis dar sudaro ir isryskeje smulkus kapiliarai
nuo kapiliaru lyg ir radau, bet kas nuo paraudimu po spuogu padetu ? g.gif  g.gif
aciu is anksto  4u.gif

Bituteba - dar ir perlamutro miltelius turiu, einu maišyt kaukę. Prie perlamutrų aprašyme radau :"perlamutras mažina melanino gaminimąsi, dėl to mažėja odos pigmentacija, tuo pačiu senatvės, ponėštumines dėmės. Jis tai pat blukina randus (tame tarpe ir pospuoginius".
Atsakyti
Monicute, kaip man atskirt jei netycia sugestu rozmarinu hidr su pantenoliu ir fitekeratinais? naudoju jau 4-ta savaite atrodo... g.gif
Atsakyti
Pasigaminau kremų ir užsimiršus įdėjau juos į metalinę tarą. Kremų kraštai pasidarė ryškiai mėlyni. doh.gif Man jau mesti juos lauk ar galima naudoti?
Atsakyti
turiu toki numyleta dezodoranta, kuris vienintelis is mano bandytu sulaiko kvapa taip gerai 4u.gif nenaturalus deja verysad.gif ir jau kuri laika jis man griauzdavo pasipurskus.. budavo paraudusios pazastys, buvau net atsisakius jo, naudojau savos gamybos.. bet nepasiteisino, grizau prie senojo. sugalvojau ilasinti kelis lasiukus glicerino.. ir ka! jokio diskomforto nebeliko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 03 05, 22:04)
buna augalinis?biggrin.gif na nezinau, man veikia kuo puikiausiai, nei sauseja, nei kas kemsasi, nei dar kas darosi.


zinoma, gyvulinio tikrai nenaudociau schmoll.gif
matyt, tau ir mineraliniai aliejai tiko, nes gyvulinis lanolinas ir mineraliniai aliejai turi tas pacias savybes. Mano oda tokio produkto netoleruotu doh.gif

QUOTE(Honey @ 2010 03 06, 00:53)
O čia nėra tiesiog skystas alyvuogiu muilas?

taip

QUOTE(envyy @ 2010 03 07, 17:32)
Sveikos!
Norejau uzklausti ar apelsinu ziedu hidrolatas nera fototoksiskas?

nemanau, nes ten EA koncetracija itin mazute

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 07, 22:48)
Monicute, kaip man atskirt jei netycia sugestu rozmarinu hidr su pantenoliu ir fitekeratinais? naudoju jau 4-ta savaite atrodo... g.gif

turiu jau ne viena menesi -niekas negenda mirksiukas.gif
Atsakyti
Iskilo klausimas del morku fitolio blush2.gif Kokios spalvos yra AN morku fitolis? Ir ar turi jis koki nors kvapa?
As KN pirkau tai galima sakyti jis bespalvis ir bekvapis g.gif O Daddygirl rase, kad pas ja ryski spalva, dazo geltonai (tik nezinau kur ji pirko) g.gif Tiesa pasakius ir as maniau kad maniskis toks bus, tai nustebau kai pamaciau, kad bespalvis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 08 kovo 2010 - 13:36
QUOTE(ashtri @ 2010 03 07, 22:12)
Bituteba - dar ir perlamutro miltelius turiu, einu maišyt kaukę. Prie perlamutrų aprašyme radau :"perlamutras mažina melanino gaminimąsi, dėl to mažėja odos pigmentacija, tuo pačiu senatvės, ponėštumines dėmės. Jis tai pat blukina randus (tame tarpe ir pospuoginius".



QUOTE(Palomina @ 2010 03 08, 13:35)
Iskilo klausimas del morku fitolio  blush2.gif  Kokios spalvos yra AN morku fitolis? Ir ar turi jis koki nors kvapa?
As KN pirkau tai galima sakyti jis bespalvis ir bekvapis  g.gif  O Daddygirl rase, kad pas ja ryski spalva, dazo geltonai (tik nezinau kur ji pirko)  g.gif Tiesa pasakius ir as maniau kad maniskis toks bus, tai nustebau kai pamaciau, kad bespalvis..


o geras, del perlamutru drinks_cheers.gif aciu smile.gif reiks pabandyti. o kame tirpsta jie ? kreme ? esu skaicius kazkieno posta,, kad juos sumaise su biriai pudra. kazin kiap ten ? nezinai ?

as turiu morku fitoli is AN: mano nuomone, (tik perspeju, kad supratimas ir uosle dar nelabai susiformavusi naturaliai kosmetikai) jis yra gelsvas ir turi svelnu morku kvapeli smile.gif spalva matosi tik ant kamstelio vidines puses, uztepus ant rankos ar veido, jos nesimato, matyt su odos spalva susilieja.
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 03 06, 21:32)
gal galetu kas parasyti kas padeda nuo raudonuu demiu likusiu po spuogu. tas ldemeles vietomis dar sudaro ir isryskeje smulkus kapiliarai
nuo kapiliaru lyg ir radau, bet kas nuo paraudimu po spuogu padetu ? g.gif  g.gif
aciu is anksto  4u.gif

man padėjo rozmarinų ea, tinka tamanai

QUOTE(Katherina @ 2010 03 07, 14:49)
Laba diena  4u.gif  Šiandien pavasaris  wub.gif Norėjau paklausti, kokie komponentai, tiek ea, baziniai aliejai, miltukai ir pan., labiausiai tiktų paakių kremui gaminti? Žinau, kas daugmaž tam tinka, bet noriu tiksliau, kad bedarydama "nenugrybaučiau". Kremuką noriu mamai daryti, paakiai pabrinkę dažnai būna, raukšlelių jau yra...

Iš bazinių al-arganas, erškėtr., kakavos sv. galima trup. Kogeino miltuksu siūlyčiau dėti. pačių apakių ea negalima tepti, bet jei tepti kaulą prie akių, tai dėčiau santalo, miros, rožių .

QUOTE(envyy @ 2010 03 07, 17:32)
Sveikos!
Norejau uzklausti ar apelsinu ziedu hidrolatas nera fototoksiskas?

Ne

QUOTE(Babi* @ 2010 03 07, 17:53)
Gaminant molio kaukę EA paprastai įlašinti ir išmaišyti? unsure.gif

taip, bet nepadaugint. 1 kartui 12 l.

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 07, 22:48)
Monicute, kaip man atskirt jei netycia sugestu rozmarinu hidr su pantenoliu ir fitekeratinais? naudoju jau 4-ta savaite atrodo... g.gif

Pasijaustų pagal kvapą, smirdėtų smile.gif

QUOTE(FruitSalad @ 2010 03 08, 06:04)
Pasigaminau kremų ir užsimiršus įdėjau juos į metalinę tarą. Kremų kraštai pasidarė ryškiai mėlyni. doh.gif Man jau mesti juos lauk ar galima naudoti?

manau, kur nemėlyna, iš vidurio galima būtų naudoti.

QUOTE(Palomina @ 2010 03 08, 13:35)
Iskilo klausimas del morku fitolio  blush2.gif  Kokios spalvos yra AN morku fitolis? Ir ar turi jis koki nors kvapa?
As KN pirkau tai galima sakyti jis bespalvis ir bekvapis  g.gif  O Daddygirl rase, kad pas ja ryski spalva, dazo geltonai (tik nezinau kur ji pirko)  g.gif Tiesa pasakius ir as maniau kad maniskis toks bus, tai nustebau kai pamaciau, kad bespalvis..

KN-morkų sėklų, jis manau ireengali būti oranž. AN dabar-iš pačių morkų, tai jis tamsiai geltonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 08 kovo 2010 - 14:00
QUOTE(jonceponce @ 2010 03 07, 21:25)
kiek uzmaciau tai nea..kazkada buvau radus info lietuviskai ajurvedos kazkokiam puslapy bet dabar neberandu..
as kadangi gaminau sampuno 100ml, o duso zele 250ml, tai kol susinaudojo nesugedo..o pleiskanu tikrai neatsiranda;>

Gaila, na gal Monica kada užsiveš ax.gif
Atsakyti
Sveikso,kitoje temoje klausiau,tai paklausiu ir cia 4u.gif ,is kur uzsisakinejate hidrolatus,noreciau uzsakyti,ar yra cia SM kokia tarpininke ax.gif ?

Kodel skiriasi is KN kainos ir AN smile.gif ?Ar nevienoda kokybe,ar kaip blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lass @ 2010 03 08, 14:47)
Sveikso,kitoje temoje klausiau,tai paklausiu ir cia 4u.gif ,is kur uzsisakinejate hidrolatus,noreciau uzsakyti,ar yra cia SM kokia tarpininke ax.gif ?

Kodel skiriasi is KN kainos ir AN smile.gif ?Ar nevienoda kokybe,ar kaip blush2.gif ?

Aš perku iš AN. Savininkė Monica, galima susisiekti ir per SM.

Hidrolatų kokybė iš AN tikrai gera ir esu labai patenkinta. Esu turėjusi rožių iš KN, taip pat geras. Kainos greičiausiai skiriasi dėl skirtingų tiekėjų (jeigu jie skirtingi) ir dėl didesnių antkainių KN smile.gif
Atsakyti