Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Edita K. @ 2010 03 05, 14:50)
,bet kaip nervija,kai vonioj issitepi ir negali tokia riebaluota iki lovos nueiti,stoviu toj vonioj ,laikiu kol kazkiek isigers

reikia ne laukti, o imasazuoti i rankas ax.gif

QUOTE(aaam @ 2010 03 05, 20:46)
tik mano katinui jis kažkokią keistą reakciją sukėlė: pradėjo lakstyti aplinkui uostydamas orą ir gailiai kniaukdamas  lotuliukas.gif

mano katinas ir puola man veida laizyti, gal jame koks feromonas yra, kad vos ne morcius katinui prasideda blink.gif

QUOTE(jonceponce @ 2010 03 05, 21:13)
Katik issiplakiau sau ir draugei kuno sviesta, prie visko idejau lanolino,

augalinio ar gyvulinio? Siaip tai skaicius (bent jau gyvulines kilmes), kad jo padauginus odos nusausejimas, poru uzkimsimas ar uzdegimai garantuoti g.gif
Ir kiek zinau ji deda drekinimui isgauti, o ne riebumui unsure.gif
Atsakyti
buna augalinis?biggrin.gif na nezinau, man veikia kuo puikiausiai, nei sauseja, nei kas kemsasi, nei dar kas darosi.
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 03 05, 12:06)
Sveikos,
Noriu paklausti kur geriau panaudoti Pantenolį (vitaminas B5). Žinau, kad dedamas į šampūnaus ir plaukų kondicionierius. Bet kur geriausiais poveikis pasimato? Gal galima į rozmarinų hidrolatą dėti?  4u.gif


Nejaugi niekas nežino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 03 05, 22:06)
Nejaugi niekas nežino  rolleyes.gif


ten, kas ant plaukų ilgiausiai būna. O dar ir rozmarinų vanduo bus iš viso puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 05, 22:14)
ten, kas ant plaukų ilgiausiai būna. O dar ir rozmarinų vanduo bus iš viso puiku smile.gif


Ačiū, o kiek jo pilti į 100 ml hidrolato? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 03 05, 22:32)
Ačiū, o kiek jo pilti į 100 ml hidrolato? 4u.gif


nedaug, iki 5 mililitrų 4u.gif
Atsakyti
man šiandien darbinga diena buvo cool.gif

Pasigaminau kūno kremą, pradinis receptas buvo toks:
30ml aliejų (15ml kakavos sviesto, 5ml sviestmedžio, 5ml avokadų, 5ml jojobos)
30ml distiliuoto vandens
3ml emulsinio vaško
keli lašai vit.E

pataisykit, jeigu kas ne taip unsure.gif

Receptas pradinis, nes gaminant neaišku kiek ten man išėjo tiksliai pamatuot, ypač kietus sviestus. Bet nepaisant to, kremas gavosi bigsmile.gif gelsvas, puikiai kvepiantis, riebokas, bet gerai susigeriantis ir drėkinantis, kątik išbandžiau- suuuper thumbup.gif

dar dezodorantą pasidariau, šįkart dariau iš distiliuoto vandens ir ea tirpinau glicerine, tai, atrodo, pavyko (nors kas ten gali nepavykt biggrin.gif ). laukia tik išbandymo pagal paskirtį ax.gif

ir dar susimakalavau papajų enzimus su kūno pieneliu, bei susilašinau į abrikosų kauliukų aliejų pelargonijų ir ylang-ylang ea (na tas pelargonijų projektas biggrin.gif ). Abu jau ir išbandžiau, lauksim rezultatų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 03 05, 23:38)


dar dezodorantą pasidariau, šįkart dariau iš distiliuoto vandens ir ea tirpinau glicerine, tai, atrodo, pavyko (nors kas ten gali nepavykt biggrin.gif ). laukia tik išbandymo pagal paskirtį ax.gif



as kiek bandziau pasidaryt, tiek kieta, tiek skysta, tai neveikia man kazkaip;/
galiausiai pasidaviau ir nusipirkau ekologiska..
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 03 05, 22:58)
as kiek bandziau pasidaryt, tiek kieta, tiek skysta, tai neveikia man kazkaip;/
galiausiai pasidaviau ir nusipirkau ekologiska..


pagal kokį receptą darėt? 4u.gif

kad man ir gatavi pirktiniai kiek bandžiau nelabai veiksmingi, na puse dienos apsaugo... o kokį pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 03 06, 00:32)
pagal kokį receptą darėt? 4u.gif

kad man ir gatavi pirktiniai kiek bandžiau nelabai veiksmingi, na puse dienos apsaugo... o kokį pirkot?


pagal sita: http://www.ehow.com/...rant-spray.html
o kieta pagal sita: http://angrychicken....ade-deodor.html


o pirkau tai rimi is ekologisku skyrelio. nepamenu kaip vadinasi, bet roziu kvapo ir kainavo 26lt..
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 03 05, 18:18)
Monika, stai istrauka is el. parduotuves ea aprasymo bendro - " Svarbu prisiminti, kad dauguma eterinių aliejų netinka vartoti nėščiosioms ir matinančioms krūtimi moterims"

Gali pavardinti bent kelis? As cia vis nauju uzsimanau ea, o gal ju net negalima man siame gyvenimo periode  g.gif


kiai buvau nestuke.gif ir po to maitinanti mama, pastoviai tepdavau koki spuogeli su arbatmedzio ea. be to, naudojau visa eile kosmetikos is aromaterapija.lt, pastoviai garinau namus nuo ifekciju sau ir leliukui (arbatmedzio , eukalipto, kedru ea) - tikrai nieko blogo nesukele smile.gif
yra netgi eile ea, kurie skatina laktacija, palen gvina gimdyyma ir saremius, ramina ir t.t.
labai bendros ir geros info - radau KN.
gal yra keli ea, kurie gali paskatinti prieslaikini arba persileidima nestumo pradzioje 3 men. tie keli yra ten isvardinti, kurie turertu buti vengtini.
gal but reiktu vengti labai energizuojanciu ea, kad nebutu leliukas per daug irzlus.
o kai mano maziukas nemiegodavo, as pastoviai levandu ea namuose garindavau smile.gif
o del maitinimo, tai jei viskas gerai su laktacija, tai ir bus gerai ax.gif cia jau galvoje turi buti nusiteikimas maitinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 03 05, 22:13)
100 ml liquid castile soap

O čia nėra tiesiog skystas alyvuogiu muilas? Aišku, galiu nusišnekėti, čia iš wikipedios aprašymą radau tik "Castile soap is a name used in English-speaking countries for soap made with olive oil originating from the Castile region of Spain" ax.gif
Atsakyti