Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

O kokie Jūsų atsiliepimai būtų apie levandų hidrolatą? Kvapas, poveikis? smile.gif
Atsakyti
Cia kai kurios gaminate kremus is alieju ir hidrolatu ir vasko. Bet ar ne tas pats poveikis odai yra, jeigu nedarai kremo, o tepi aliejus (maisytus ar grynus) ant tiesiog nuo hidrolato ar vandens dregnos odos. O nemaisai ju tarpusavyje su vasku (ir vit. E, kad stovetu ) g.gif Juk atrodo, koks skirtumas ar tai maisai tarpusavyje indelyje, ar uztepus ant veido susimaisys. O vaskas yra kietesnis nei aliejus, ar sumises su juo poru nei vienai riebiaodei nekemsa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 23 vasario 2010 - 19:16
QUOTE(adrija @ 2010 02 23, 18:34)
Susimildamos,visų temų tikrai neperskaitysiu verysad.gif
Gal pasakysite ,jei į kokį argano ar erškėtrožių aliejuką ,na,į kokį 10 ar 5 ml. įbersiu trupuciuką kofeino miltelių,tai tada gerai bus?
Arba į aliejų mišinį va tokį:arganas,erškėtrožės,kakavos sv. ir  pečiuolių ea g.gif

ir ar tinkama kof.milteliai tepti kasdien ir ant viso veido?

blogai bus,nes kofeino milteliai netirpsta aliejuke smile.gif pirmiausiai issitirpink kofeino miltukus hidrolate ar distiliuotame vandenyje, kaitindama iki kokiu 70 laipsniu,kai jau istirps,reikes sujungti su tavo megiamu aliejuku. Kuom tiksliai sujungti,patars geriau zinancios mergaites.Labai ziurek proporcijas,kofeino labai mazai galima, tikslu procenta Monika pasakys. Visam veidukui galima, jei truksta stangrumo, as ruosiuosi koki nors hidrolata praturtinti kof. miltukais
ea, asmeniskai as, i akiu tepala-alieju, nedeciau

Tekila,man labai patiko levandu hidrolatas, delkvapo-man superinis, tokiu sausu sienu, bet cia skonio reikalas:)
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 02 23, 19:12)
Cia kai kurios gaminate kremus is alieju ir hidrolatu ir vasko. Bet ar ne tas pats poveikis odai yra, jeigu nedarai kremo, o tepi aliejus (maisytus ar grynus) ant tiesiog nuo hidrolato ar vandens dregnos odos. O nemaisai ju tarpusavyje su vasku (ir vit. E, kad stovetu ) g.gif Juk  atrodo, koks skirtumas ar tai maisai tarpusavyje indelyje, ar uztepus ant veido susimaisys. O vaskas yra kietesnis nei aliejus, ar sumises su juo poru nei vienai riebiaodei nekemsa?



Nezinau ten del poveikio skirtumo mazu jo ir nera,bet man pvz vien del susigeriamumo ir blizgesio patinka kremukai.Aliejus mano odai per sunkus,labai sunkiai tepasi,l sunkiai geriasi.Priedo gali i krema imaisyti ivairiu priedu ,kurie nevisi aliejuje tirpsta.Ir seip man gal tiesiog kremiska konsistencija malonesne..bent jau man:PIr patogu tepti tik viena tepala ,o ne kelis vienu metu dar purkstis ir tt.

P.S.buna tokiu produktu ,kurie atskleidzia geriausia poveiki maisyti su kitais pr.Ir dar butina ,kad jie "pribrestu" t.y kuri laika pabutu sumaisyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo envyy: 23 vasario 2010 - 19:43
QUOTE(envyy @ 2010 02 23, 20:41)
.Ir seip man gal tiesiog kremiska konsistencija malonesne..bent jau man:PIr patogu tepti tik viena tepala  ,o ne kelis vienu metu dar purkstis ir tt.

P.S.buna tokiu produktu ,kurie atskleidzia geriausia poveiki  maisyti su kitais pr.Ir dar butina ,kad jie "pribrestu" t.y kuri laika pabutu sumaisyti.

drinks_cheers.gif niu jau taip taikliai pasakyta,kad net prideti nieko neimanoma:) liuks:)
Monika ir kitos zinoves,kiek laiko, nesugedes, stoves toks mano purskaliukas galvai? varnalesu istrauka virintame vandenuje sumaisyta su hidrolatu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 23 vasario 2010 - 19:55
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 02 23, 12:08)
Sveika Monicute 4u.gif  visgi sausina man kazkiek veida rasulas ir oda rausta, i prausikli dejau levandu vandens, levandu ea bei alijosiaus... sakyk ko galeciau kt kartui deti kad nesausintu odeles, aciu 4u.gif

Kaip Bryla ir sakė, reikia pridėto aliejaus, glicerino.

QUOTE(Katherina @ 2010 02 23, 15:21)
Laba diena  4u.gif  Noriu paklausti, ketinu daryti kremą paakiams iš argano, erškėtuogių, rugiagėlių hidr. ir kofeino su vašku, manau pradžiai užteks tiek ingredientų, bet nežinau kokias proporcijas naudoti maždaug 30-čiai ml...  Pvz. 20ml aliejų, 10 ml hidr. koks 1g vaško? O kiek tada kofeino dėti? O glicerino įdėti galima?

ryt užeisi, primink, papasakosiu ir parodysiu skirt. kremus.

QUOTE(Diva:) @ 2010 02 23, 16:09)
Vat, vat ir man rupestys su tuo kofeinu biggrin.gif  .Jau gi rasiau cia kada,kad bomba sugalvojau - gal net plastiniu operaciju nereikes  biggrin.gif - argano aliejus, kofeinas ir kas dar? ka dar detumet?  Ir kokios konsistencijos darytis kazin g.gif - jei viska i alieju imaisai, tai kaip ir nereikia jokiu vasku, o jei kaip krema- ko tada detumet? ax.gif  Tik nedaug, nes kai jus parasot, tai man iskart akyse formules, chemija, fizika, chemijos mokytoja  doh.gif  ir as numoju ranka  biggrin.gif

kaip rašė nidulia, kofeinas aliejuje netirps...reikia kremą daryt

QUOTE(adrija @ 2010 02 23, 17:34)
ir ar tinkama kof.milteliai tepti kasdien ir ant viso veido?

galima dėti ir į kasdienį kremą, aliejuje netinka. Apie 1 proc. koncentracija

QUOTE(nep @ 2010 02 23, 19:12)
Cia kai kurios gaminate kremus is alieju ir hidrolatu ir vasko. Bet ar ne tas pats poveikis odai yra, jeigu nedarai kremo, o tepi aliejus (maisytus ar grynus) ant tiesiog nuo hidrolato ar vandens dregnos odos. O nemaisai ju tarpusavyje su vasku (ir vit. E, kad stovetu ) g.gif Juk  atrodo, koks skirtumas ar tai maisai tarpusavyje indelyje, ar uztepus ant veido susimaisys. O vaskas yra kietesnis nei aliejus, ar sumises su juo poru nei vienai riebiaodei nekemsa?

Kažkodėl žymiai labiau drėkina kremai, nei aliejaus. Geriau geriasi. Man labiau patinka.

Nidulia,geriau jau distil. vand būtum dariusi. Virintam būtinai laikyk šaldytuve. Kokią savaitę stovės.

Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 13:55)
Mergaites, pakomentuokite rosmarinu hidrolata


aš plaukam dabar naudoju, tai man kvapas jo toks ne žoliškas, o į gaivumą, gilumą, šaltumą - skanus biggrin.gif O odai nebandžiau wink.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 02 23, 14:33)
biggrin.gif  ta prasme labai blogai su tuo kvapu?


neklausyk, gerai tongue.gif Vakare prisitepu ir miegot thumbup.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 02 23, 16:02)
Dabar skaitau AN psl., kad į lūpų balzamą reikia iki 10 % vaško, nu bet aš dėjau 18 %. Turbūt klaida įsivėlė g.gif


jei nori sunkesnio, riebesnio, tai gali daugiau įdėti, proporcijos tokiam reikale kaip lūpų balzamas yra apytikslės mirksiukas.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 17:06)
dumbliu hidrolate smile.gif



ar tik nenori Divai:) jo prastumti? lotuliukas.gif

panos, superinis Monicos kakavos sviestas - taip skaniai kvepia ir tokios dėkingos spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 23 vasario 2010 - 20:09
QUOTE(adrija @ 2010 02 23, 17:34)
Susimildamos,visų temų tikrai neperskaitysiu verysad.gif
Gal pasakysite ,jei į kokį argano ar erškėtrožių aliejuką ,na,į kokį 10 ar 5 ml. įbersiu trupuciuką kofeino miltelių,tai tada gerai bus?
Arba į aliejų mišinį va tokį:arganas,erškėtrožės,kakavos sv. ir  pečiuolių ea g.gif

ir ar tinkama kof.milteliai tepti kasdien ir ant viso veido?


O jei paskaitytum lygiai tris postus atgal? g.gif g.gif lygiai apie ta pati buvo kalbeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 20:23)
blogai bus,nes kofeino milteliai netirpsta aliejuke smile.gif pirmiausiai issitirpink kofeino miltukus hidrolate ar distiliuotame vandenyje, kaitindama iki kokiu 70 laipsniu,kai jau istirps,reikes sujungti su tavo megiamu aliejuku. Kuom tiksliai sujungti,patars geriau zinancios mergaites.Labai ziurek proporcijas,kofeino labai mazai galima, tikslu procenta Monika pasakys. Visam veidukui galima, jei truksta stangrumo, as ruosiuosi koki nors hidrolata praturtinti kof. miltukais
ea, asmeniskai as, i akiu tepala-alieju, nedeciau

Tekila,man labai patiko levandu hidrolatas, delkvapo-man superinis, tokiu sausu sienu, bet cia skonio reikalas:)


ačiū labai.Turiu frankinšenso hidrolio.Bet,kiek supratau,jį į aliejų neįpilsi,reikia darytis kremą,o aš jo tikrai nepasigaminsiu.

QUOTE(Monica @ 2010 02 23, 21:05)

kaip rašė nidulia, kofeinas aliejuje netirps...reikia kremą daryt
galima dėti ir į kasdienį kremą, aliejuje netinka. Apie 1 proc. koncentracija




ačiukas 4u.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 02 23, 21:18)
O jei paskaitytum lygiai tris postus atgal?  g.gif  g.gif lygiai apie ta pati buvo kalbeta  doh.gif


jau susigaudžiau,ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 20:23)
Tekila,man labai patiko levandu hidrolatas, delkvapo-man superinis, tokiu sausu sienu, bet cia skonio reikalas:)


Ne, nu perskaičiau ir nesuprantu, kas čia per originalus kvapo apibūdinimas "sausų sienų" (iš serijos sienos-lubos) lotuliukas.gif doh.gif
Šitą ir išbandysiu - užsisakiau jau, laukiu, kol užsakymas bus suruoštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 02 23, 10:13)
Dar vienas klausimas del varnalesu fitolio gamybos avokadu al. (ar sitas aliejus tinkamas, ar rekomenduotum geriau simondsijas). Rasei, kad aliejaus turi buti 3 cm virs milteliu, o kiek maziausiai reik det tu milteliu, kad gautusi pakankamai stiprus ir efektyvus fitolis, ta prasme, kad ne per mazai butu ir nenueitu darbas per niek smile.gif Ir apskritai visiems fitoliams galioja sitas kalusimas smile.gif

Tibeto medicinoje yra rekomenduojamos tokios proporcijos istraukoms 50 gr zaliavos (zoleles) ir 250 aliejaus. Jei tai miltuku pavidalo zaliava tada 20 gr ir 300ml aliejaus

QUOTE(Diva:) @ 2010 02 23, 14:33)
biggrin.gif  ta prasme labai blogai su tuo kvapu? Nu ot gasdinat- gi sitoks geris tie dumbliai, as vis gundausi...

kazkada labai senai prisiskaiciau apie stebuklinga dumliu poveiki ir nusipirkau spec dumbliu miltuku voniai. Antra karta gyvenime to nedaryciau, kad ir koks tai stebuklas schmoll.gif
Zodziu atsukau vandeni, suberiau piltukus ir isejau is vonios. Po kurio laiko ieinu, ir o siaube - matau priesais save pilna vonia juodo vandens su plaukiojanciais dumbliais, o kvapelis -tai gerai pasvinkusios silkes. Kadangi labai buvo gaila ir vandens ir pinigu uz tuos miltelius, nusprendziau as ilisti i ta vonia, bet isgulejau kokias 5 minutes(reikejo 20), nes maniau mirsiu nuo tos smarves. Taciau tuo siaubiakas nesibaige, nes net nusiprausus su duso geliu, tas kvapas nuo kuno neisnyko, jis neisnyko net ir kuno pieneliu issitepus, ir dar kelias dienas suslapinus oda tas kvapas islysdavo. Vonia tai gal savaite vedinau, ir iki siol stebiuosi, kaip vyras manes is namu neisvare lotuliukas.gif
As del grozio ne viska padaryciau blush2.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 14:59)
Pirkau plaukams, bet labai jis man patiko, kur dar galeciau pritaikyti? jis lengvas ar sunkesnis jei veidui?

paakiams


QUOTE(Diva:) @ 2010 02 23, 16:09)
Vat, vat ir man rupestys su tuo kofeinu biggrin.gif  .Jau gi rasiau cia kada,kad bomba sugalvojau - gal net plastiniu operaciju nereikes  biggrin.gif - argano aliejus, kofeinas ir kas dar? ka dar detumet?

turejau as kazkoki ten alieju misinuka, kurio pagrindas sviestmedis, manau ten ir argano buvo. i tokia makalyne iberiau siek tiek kofeino miltuku. Jie neitirpo, taciau kartais juo pasitepu paakius -tai viskas kazkaip susigeria ir niekas nebyra man, nelieka jokiu baltu taskeliu ar pan. Nezinauk ur jie dingsta g.gif

QUOTE(nep @ 2010 02 23, 19:12)
Cia kai kurios gaminate kremus is alieju ir hidrolatu ir vasko. Bet ar ne tas pats poveikis odai yra, jeigu nedarai kremo, o tepi aliejus (maisytus ar grynus) ant tiesiog nuo hidrolato ar vandens dregnos odos.

kaip jau dauguma ir rase, tai daugumai kremai geriaus susigeria, kita vertus, kremu kita sinergija gaunasi, todel ir poveikis yra platesnio poveikio, ypac, jei su vasku produktai, nes ir vaskas savo geruju savybiu prideda, siaip vasko neuztepsi

QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 19:54)
drinks_cheers.gif niu jau taip taikliai pasakyta,kad net prideti nieko neimanoma:) liuks:)
Monika ir kitos zinoves,kiek laiko, nesugedes, stoves toks mano purskaliukas galvai? varnalesu istrauka virintame vandenuje sumaisyta su  hidrolatu?

as taip hidrolato negadinciau ax.gif, geriau daryti varnalesu "hidrolata" ir ji maisyti su rozmarino siek tiek, laikyti saldytuve
Atsakyti
[quote=kunigunda78,2010 02 23, 22:01]
Tibeto medicinoje yra rekomenduojamos tokios proporcijos istraukoms 50 gr zaliavos (zoleles) ir 250 aliejaus. Jei tai miltuku pavidalo zaliava tada 20 gr ir 300ml aliejaus

drinks_cheers.gif aciu
Atsakyti