Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Dolphin @ 2010 03 05, 08:56)
Taupykit gera daikta! lotuliukas.gif man max 5 kartu reikia, ir tai jau bega mazumele blush2.gif


lotuliukas.gif man atrodo, kad jei papurksiu kokius 3x, nepateks ant viso veido-tai papurskiu is abieju sonu po 2x, kaktai 2x, nosiai 1x, smakrui 1x.zandams 2x, su kitu hidrol. akims po 2x, ir dar ant viso veido 'uzbaigiamaji' 1x biggrin.gif
pavarva ir man, bet daugiausia nuo akiu-rugiageles.nieko, pastoviu galva uzvertus ir susigeria ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
as tai hidrolata purskiu 6x ir man niekas nevarva, dar daugiau noretusi.. bet ir taip atrodo greit naudojasi ax.gif
Atsakyti
Man irgi rozmarinu hidrolatas greit naudojasi rolleyes.gif ,o va veideli po to tepu lazdynu riesutu aliejumi,tai galiu pasakyti,kad tikrai neblogai sutraukia poras thumbup.gif Norejau pasidaryti misini su jojobos aliejumi ir kokiais EA,bet kad grynas irgi visai neblogai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edita K.: 05 kovo 2010 - 13:44
o man, kaip minejau, lazdynu riesutu aliejukas nesutrauke kaip turejo, o uzkiso poras galutinai ir pradejo spuogai kilti ... as ji pasirinkau pagal aprasyma, bet matyt aliejai ne man. Pasidariau kremuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 05, 15:48)
o man, kaip minejau, lazdynu riesutu aliejukas nesutrauke kaip turejo, o uzkiso poras galutinai ir pradejo spuogai kilti ... as ji pasirinkau pagal aprasyma, bet matyt aliejai ne man. Pasidariau kremuka smile.gif

mano odele tokia misri,nevisai riebi,tik T zona,aisku ir spuogelis vienas kitas iskyla (man cia hormoniniai,kai nustojau gerti KT),bet pati nustebau,kaip gerai sutrauke poras tas aliejukas,ir lengvai isigeria...naudoju dar tik gera savaite,ziuresiu kaip cia toliau toleruos...
O kaip darei ta kremuka? Masei alieju su emulsiniu vasku,dejai hidrolato ir konservanto?
Atsakyti
Jooo kakavos sviesto kvapas tai nerealus, o dar sumaisius su kokosais ir pasitepus kuna isvis negalius atsiuostyti...

Beje norejau paklaust, jei pvz. sumaisyti papaju enzimus su kokosu aliejum ir naudot po depiliacijos? Kazkas rase, kad ir po skutimosi naudojo???
Nes kokosus naudoju vietoj kremo po skutimosi tai idomu pasidare gal suveiktu su papajom kartu...
Atsakyti
QUOTE(ingridzi @ 2010 03 05, 16:38)
Jooo kakavos sviesto kvapas tai nerealus, o dar sumaisius su kokosais ir pasitepus kuna isvis negalius atsiuostyti...

Beje norejau paklaust, jei pvz. sumaisyti papaju enzimus su kokosu aliejum ir naudot po depiliacijos? Kazkas rase, kad ir po skutimosi naudojo???
Nes kokosus naudoju vietoj kremo po skutimosi tai idomu pasidare gal suveiktu su papajom kartu...

O ar greit isigeria tas kakavos sviestas? Man labai sauseja rankos ir pedos (net skilijeja),tepuosi pirktiniu spec.kremu (laikas isigyti kazka naturalaus blush2.gif ),bet kaip nervija,kai vonioj issitepi ir negali tokia riebaluota iki lovos nueiti,stoviu toj vonioj ,laikiu kol kazkiek isigers ir tada pirstu galiukais varau lotuliukas.gif
man po skutimosi reiketu pasitepti kazkuo labiau dezinfekuojanciu,dabar kuna tepu tik migdolu aliejumi,buna kad paberia ax.gif
Atsakyti
As kadangi kakava maisau su kokosais ir sviestmedziu ttai toks gana riebus dalykas gaunas bet kadangi oda ziema issausejus tai man gana greit susigeria. Jei net suskilinejus oda tai labai gerai sviestmedis nes tikrai turi oda gydanciu savybiu - patikrintas nes tepu vaika su atopiniu dermatitu.
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 05, 15:38)

O kaip darei ta kremuka? Masei alieju su emulsiniu vasku,dejai hidrolato ir konservanto?




taip, butent taip ir dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridzi @ 2010 03 05, 15:38)
Beje norejau paklaust, jei pvz. sumaisyti papaju enzimus su kokosu aliejum ir naudot po depiliacijos? Kazkas rase, kad ir po skutimosi naudojo???
Nes kokosus naudoju vietoj kremo po skutimosi tai idomu pasidare gal suveiktu su papajom kartu...

as nezinodama pima karta taip ir padariau, susimaisiau su kokosais ir issitepiau kojas ir suveike papajai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 05, 14:50)
man po skutimosi reiketu pasitepti kazkuo labiau dezinfekuojanciu,dabar kuna tepu tik migdolu aliejumi,buna kad paberia ax.gif

galima apsipurkšti hidrolatu (hamam, levandų, ramun.)Jei oda sausa, ant virsaus trup. aliejaus užtepti. arba jau kremuką daryt.

Išbandžiau marulos. al. ir likau sužavėta rolleyes.gif Greit įsigėrė, neliko jokio riebumo ant veido, net į sausas rankas staigiai įsigėrė.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 05, 16:23)
Išbandžiau marulos. al. ir likau sužavėta rolleyes.gif Greit įsigėrė, neliko jokio riebumo ant veido, net į sausas rankas staigiai įsigėrė.


matai bigsmile.gif thumbup.gif Jis tikrai labai geras drinks_cheers.gif Ir jame būtų faina visokias ištraukas darytis ax.gif
Atsakyti