Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(etamo21 @ 2010 03 05, 01:28)
ir dar klausimeli uzduosiu toki.ar nebus blogiau, jei vietoj kokiu 3-5 papurskimu, as hidrolatu dvieju rusiu purskiu is viso apie 15 kartu, jei ne daugiau?  biggrin.gif

Taupykit gera daikta! lotuliukas.gif man max 5 kartu reikia, ir tai jau bega mazumele blush2.gif
Atsakyti
Kaip man kvepia čampakų vaškas. wub.gif Jo kvapas turėtų ir kreme jaustis? Kokį santykį su paprastu vašku reikia dėti, kad kvapas persiduotų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksija: 05 kovo 2010 - 09:03
QUOTE(rutuk @ 2010 03 04, 20:24)
Vakar as pabandziau kakavos sviesta  essen.gif  nu man nei sokolado neprimine nei kakavos  unsure.gif 


prijuokinot mane biggrin.gif Man kakavos sviestas yra must have, nes būtent su juo išeina nuostabiausi lūpų balzamai, priemonės kūnui ir dar nuo gerklės skausmo, kosulio labai gerai (kas antrą vakarą čiulpiu doh.gif ) drinks_cheers.gif

aišku, jei tikėjotės, kad tai bus saldi šokolado plytelė, puošta bangelėmis ar dar kuo, tai ne. Bet poveikis jos kaip normalaus šokolado - ta prasme, kas sukelia tą patį laimės hormonų padidėjimą, tik joje nėra cukraus, taigi taupom kalorijas cool.gif


QUOTE(envyy @ 2010 03 04, 21:04)
O seubingiausias kakavos sviesto derinys su salaviju ea..................


biggrin.gif Dar niekad man nebuvo taip, kad įdėjus gero kvapo blogas dingtų - tada susigadina abu. Ir gyvenime nėra niekad pasiteisinęs nei toks kvapų, nei skonių "gerinimas" sad.gif

QUOTE(fuksija @ 2010 03 05, 09:02)
Kokį santykį su paprastu vašku reikia dėti, kad kvapas persiduotų?


klausimas ne toks: kokius aliejus bekvapius reikia dėti, kad kvapas liktų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 05, 09:23)
klausimas ne toks: kokius aliejus bekvapius reikia dėti, kad kvapas liktų wink.gif

Supratau, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 04, 14:29)
Tiesa, Satura, žadėjai papainą ar tai papajų enzimus išbandyt pažastim. Gal jau pasiryžai?  ax.gif


Aš papaina išbandžiau pažastims; nu atsidžiaugt negaliu thumbup.gif
Nuskutau ir pasitepiau, tai graužė šiek tiek, bet neikyriai, procedūrą dariaujau visai vakare, tai greit nuėjau miegoti tongue.gif Paskui na dar kokius tris rytus iš eilės po dušo pasitepdavau. Nu atauginėjo vos keli plaukeliai ir tie patys toookie švelnūs ir nestiprūs, ir toks vaizdelis išliko maždaug tris savaites, o tada aš juos jau su depiliatorium be vargo nuroviau ir vėl papainu pasitepiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 04, 23:48)
Noriu reabilituoti kakavos sviestą!  biggrin.gif
Na, taip jis kietas, bet ant šilto kūno tirpsta ir tepasi wink.gif Aišku, su kokosais greičiau išsiteplioti, bet alkūnėms, pėdoms - laaabai gerai kakava  thumbup.gif

Vaka gerklę pradėjau labai skaudėti, tai pasidariau arbatos su medum ir įsimečiau gabaliuką kakavos sv. Toks įdomus skonis bigsmile.gif thumbup.gif o gerklės ryte beveik nebeskauda smile.gif

QUOTE(Dolphin @ 2010 03 05, 07:56)
Taupykit gera daikta! lotuliukas.gif man max 5 kartu reikia, ir tai jau bega mazumele blush2.gif

Aš gal kokius 10 kartų purškiu ax.gif kartais mažiau, pagal poreikius...

QUOTE(Deimira @ 2010 03 05, 10:21)
Aš papaina išbandžiau pažastims; nu atsidžiaugt negaliu  thumbup.gif

Ir aš jo noriu verysad.gif Monica greitai jo kilogramais turės vežtis doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Monica, gal gali pasakyt kiek tam oranziniam saukstelyje tilpo papaino milteliu gramais g.gif atsimenu kad prie manes sverei, bet kiek ten buvo nepamenu doh.gif 1.7g ?
Atsakyti
O varnalėšų miltelius plaukams ir veidui jūs aliejuje kaip ištirpdot? g.gif Jie tirpsta?
Atsakyti
[quote=Satura,2010 03 04, 00:21]
ashtri, prieš miegą prikąsk kakavos sviesto su kokosais, tikrai pastorėsi lotuliukas.gif

šiaip jei irgi į temą, tai dalis aliejų naudingųjų medžiagų pasisavinama ir per odą, todėl jeigu jais dar ir tepsiesi (kūdikiai taip gelbėjami), tai rezultatai gal ir bus cool.gif

Pala pala, smulkiau prasom, ka turejai omeny - gelbejami? Suintrigavai ax.gif Šiaip ir man aktualu "storinamosios savybės", viską lelius išsiurbia... Niekad negalvojau, kad bus tokiu problemu doh.gif Visa laika domino tik "kudinamosios" hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrulia77: 05 kovo 2010 - 11:21
QUOTE(Hibisco @ 2010 03 04, 23:13)
Tikiuosi, kad tas zmogus neteisus kai kuriais atzvilgiais, nes is tikruju labai sudetinga issaugoti naudingas medziagas gaminant maista, kaip mes ji gaminam civilizuotam pasauly...  unsure.gif

is esmes reiktu valgyti tik zalia maista - na, praktiskai buti vegetaru, o as taip negaleciau blush2.gif, ypac gyvenant LT, kitaip issaugoti 100 % tas medziagas neimanoma
Kita vertus, zinau vegetaru, kurie taip gyvena jau daug metu, ir tik ta ir daro, kad serga mazakraujyste ir visom kitom ligom unsure.gif, apie isvaizda tai is vis nera ka kalbeti
Atsakyti
QUOTE(giedrulia77 @ 2010 03 05, 11:20)
Pala pala, smulkiau prasom, ka turejai omeny - gelbejami? Suintrigavai  ax.gif


kai kūdikėliai būna dar visai mažyčiai, kai kuriose šalyse jie masažuojami su kokosų aliejumi, kad pasisavintų per odelę kažkiek maistingų medžiagų ir sustiprėtų 4u.gif

bet per odą nei prakvėpuosi, nei prasimaitinsi - teks tau į vidų vartoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu paklausti kur geriau panaudoti Pantenolį (vitaminas B5). Žinau, kad dedamas į šampūnaus ir plaukų kondicionierius. Bet kur geriausiais poveikis pasimato? Gal galima į rozmarinų hidrolatą dėti? 4u.gif
Atsakyti