Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 04, 21:46)
Man nei kakavos sviestas, nei kokosų al. nėra skanus  blush2.gif Tad, ne viena tokia esi  nono.gif


Tai koks jau ten gryno skonis... blush2.gif Tik kvapas nerealus thumbup.gif
O šiaip gal skanu būtų nebent kokį saldumyną iš jo daryt. Bet man gaila tongue.gif
Atsakyti
O jo su situo reikalu ir as buvau pavarius..Tik nusipirkus kakavos sviesto ciupau gabaleli ir i burna(nes esu macius kaip kazkuri mergina jo ragavo per gamybini vakarely KN) nu skonis seubingas...kaip tauka valgytum ax.gif
Turbut busiu visiskai nesuprasta ,bet man ir kvapas jo gailokas ax.gif ypac tika nusipirkus buvo..dabar uosciau jau kaip ir skanus,mazu isigaravo:)O seubingiausias kakavos sviesto derinys su salaviju ea..................man seip salavijai baisaus kvapo,galvojau pasigerinsiu..bet toooooks gavos,gailus gailus stipraus salavijo kvapas:PBet cia aisku kiekvienai skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(envyy @ 2010 03 04, 21:04)
O jo su situo reikalu ir as buvau pavarius..Tik nusipirkus kakavos sviesto ciupau gabaleli ir i burna(nes esu macius kaip kazkuri mergina jo ragavo per gamybini vakarely KN) nu skonis seubingas...kaip tauka valgytum ax.gif
Turbut busiu visiskai nesuprasta ,bet man ir kvapas jo gailokas ax.gif ypac tika nusipirkus buvo..dabar uosciau jau kaip ir skanus,mazu isigaravo:)O seubingiausias kakavos sviesto derinys su salaviju ea..................man seip salavijai baisaus kvapo,galvojau pasigerinsiu..bet toooooks gavos,gailus gailus stipraus salavijo kvapas:PBet cia aisku kiekvienai skirtingai.

Speceliai dabar dar kartą paragavau kakavos sviesto biggrin.gif na jaučiasi kaip kakavos-šokolado skonis, bet nevalgyčiau schmoll.gif O kvapas man wub.gif
Atsakyti
smalizes lotuliukas.gif

as svarsciau pasiimti kokosu al. (plaukams,kunui), sviestmedzio sv. (kunui), avokadu al. (plaukams,gal veidui), va dabar galvoju gal ir kakavos sv. butu neblogai, kam jis labiau patiktu-plaukams, kunui padrekinti, ar kaip dauguma minejo-balzamui tik lupu?
na, nes viska perkant gaunasi visgi sumos, gal jis pagal poveiki mano norimoms kuno dalims, nebus vertas demesio, ne pirmo butinumo preke tsakant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 04, 21:33)
gal jis pagal poveiki mano norimoms kuno dalims, nebus vertas demesio, ne pirmo butinumo preke tsakant  biggrin.gif

Jis yra laaabai kietas, tai naudoti lengviau su kokiu kitu sumaišius (su tokiu, kurio kvapas nėra "ryškus", kad išliktų kakavos sviesto kvapas) smile.gif o naudoti gal kūnui gerai...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 04, 22:38)
Jis yra laaabai kietas, tai naudoti lengviau su kokiu kitu sumaišius (su tokiu, kurio kvapas nėra "ryškus", kad išliktų kakavos sviesto kvapas) smile.gif o naudoti gal kūnui gerai...


ai, jei tik gal, reiskia sutaupysiu kelis litukus, nebutinas jis man irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 03 04, 21:44)
ai, jei tik gal, reiskia sutaupysiu kelis litukus, nebutinas jis man irnesakyk.gif

Na aš jį dėčiau gamindama kūno sviestą, bet, jeigu tu net nežinai, ką su juo darytum, tai kam be reikalo pirkt ax.gif Nusipirksi, kai tikrai kažkam reikės... Reikia nepamiršt, kad aliejai ir visos gėrybės turi galiojimo laiką, tai nematau prasmės kaupti blush2.gif
Atsakyti
Deda ji ir i veido kremus(minkstina oda) ir i tirstus valikliu(turiu receptus is KN),bet visvien manau ,kad labiau del kvapo ir konsistencijos palaikymui.
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2010 03 04, 18:51)
sakykit, gal koks aliejus tinka greiciau melynes isgydyt? zinau, kad pasaldyt sumusta vieta gerai, bet as dazniausiai net nepajauciu kada ant kojos kokia melyne uzsistatau  doh.gif  o uzsistatau ne taip jau ir retai  unsure.gif

man tai sviestmedis gerai, bet ji naudoju tik kai susimusu, tai jei nesmarkiai tai is viso melynes nebuna, o jei smarkiau, tai mazesne daug thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 28, 17:16)
tuomet vit. C gaunu kazkokias kitais budais, nes ir ersketuoges uzpilu tikrai daugiau nei 60 laispniu turincu vandeniu (kitaip tie raudoni "obuoliukai" man nieko nepritraukia, o sysalo gerti nelinkusi), citrina ir manau dedu i kokiu 70 laispniu vandeni, o jokiu tabletiniu vitaminu ar maisto papildu as nevartoju  ax.gif
Kita vertus, jei jau prie tokios tempos zusta visi vitaminai ir naudingosios medziagos, tai man turetu nepadeti jokios arbatos, nes as gydausi tik ju pagalba  g.gif


Puiku, kad tau padeda arbatos drinks_cheers.gif
Tiesiog neseniai buvau vieno protingo zmogaus paskaitu cikle apie vitaminu ir kt naudingu medziagu issaugojima maiste, del to ir prisiminiau, tavo komentara paskaicius. Pagalvojau, kad ir mes gamindamos kosmetika neturetumem alieju perkaitinti....
Tikiuosi, kad tas zmogus neteisus kai kuriais atzvilgiais, nes is tikruju labai sudetinga issaugoti naudingas medziagas gaminant maista, kaip mes ji gaminam civilizuotam pasauly... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 04, 22:38)
Jis yra laaabai kietas, tai naudoti lengviau su kokiu kitu sumaišius (su tokiu, kurio kvapas nėra "ryškus", kad išliktų kakavos sviesto kvapas) smile.gif o naudoti gal kūnui gerai...


Noriu reabilituoti kakavos sviestą! biggrin.gif
Na, taip jis kietas, bet ant šilto kūno tirpsta ir tepasi wink.gif Aišku, su kokosais greičiau išsiteplioti, bet alkūnėms, pėdoms - laaabai gerai kakava thumbup.gif
Atsakyti
na, bryyla, del galiojimo tu tikrai teisi.reikia pamirsti moteriska kaupikiskuma ir netaupuma, kiek dabar turiu jau pasenusiu (matau is isvaizdos) versaciu ir escadu losjonu. 3 tai tikrai. Prisiimu, po to pamirstu, o dabar dar ir nebenoriu chemijos naudoti biggrin.gif tai isvis snipstas gavosi

ir dar klausimeli uzduosiu toki.ar nebus blogiau, jei vietoj kokiu 3-5 papurskimu, as hidrolatu dvieju rusiu purskiu is viso apie 15 kartu, jei ne daugiau? biggrin.gif
Atsakyti