Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(ashtri @ 2010 03 04, 16:25)
Aš kai tik gausiu - ant veido išbandysiu  blush2.gif Nes jau nežinau kaip ir bekovot... Išbers - nieko tokio, po kiekvienos depiliacijos išberia  verysad.gif

Žinok, neturėtų išbert, bent jau enzimai tai tik šiek tiek pagriaužia kelias sekundes ir nurimsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2010 03 04, 15:32)
Merginos, o jums greitai uzsakyma patvirtindavo po apmokejimo, kiek reikedavo laukti?

Ką turite omeny patvirtino? Pranešė apie sukomplektavimą, ar info su užsakymo nr. ir patvirtinimu kokios prekės užsakytos?
Man patvirtino dar neapmokėjus unsure.gif Per kelioliką minučių berods g.gif Vakar apie 17h dariau užsakymą. Tada apmokėjau, apmokėdama mėgstu nurodyt užsakymo nr. Sukomplektuoja, kaip rašo AN puslapy, per 2 dienas.
Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2010 03 04, 15:32)
Žinok, neturėtų išbert, bent jau enzimai tai tik šiek tiek pagriaužia kelias sekundes ir nurimsta mirksiukas.gif

Eina sau, dabar dar labiau laukiu kol gaus Monica šitų stebuklų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 04 kovo 2010 - 15:40
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 03, 23:03)
Čia man dar negirdėta... O kokia nauda to? Kaip jausmas užsitepus, konsistencija jo?  g.gif Įdomu smile.gif

roziu vaskas kaip kvepaliukai. labai lengvai tapasi (ant riesu ir paausiuose) smile.gif man tai kvapas dieviskas wub.gif nesinori nieko daugiau i ji maisyt, kad nepagadint ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ashtri @ 2010 03 04, 16:29)
Jau ir aš Monicai į AŽ dėl jo rašiau. Neturi  schmoll.gif  Belieka kasdien tikrint AN ir tikėtis suspėt į traukinį. Nes paskutinį kartą jaučiu per dieną ir išpirko  g.gif Nes pažiūrėjau - buvo. Grįžau namo krepšiuką susidėt -jau nebebuvo  biggrin.gif
Tiesa, Satura, žadėjai papainą ar tai papajų enzimus išbandyt pažastim. Gal jau pasiryžai?  ax.gif


man Monika sake, kad tik uz kokio menesio bus doh.gif as irgi laukiu nesulaukiu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 04, 15:09)
mano nuomone, tau papainas neištirps niekur iki galo. O jį dedant reikia gudrauti - pabarstai plonai, išmaišai, vėl barstai - kaip ksantaną smile.gif

as tai isipyliau slakeli hidrolato, jame istirpinau papaina ir imaisiau i geli:)
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 04, 16:32)
Žinok, neturėtų išbert, bent jau enzimai tai tik šiek tiek pagriaužia kelias sekundes ir nurimsta mirksiukas.gif

man su papainu irgi siek tiek pasikandzioja, bet greit praejo. Man neisbere nei koju nei pazastu, kitur dar nesirizau ax.gif
Atsakyti
sakykit, gal koks aliejus tinka greiciau melynes isgydyt? zinau, kad pasaldyt sumusta vieta gerai, bet as dazniausiai net nepajauciu kada ant kojos kokia melyne uzsistatau doh.gif o uzsistatau ne taip jau ir retai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2010 03 04, 18:51)
sakykit, gal koks aliejus tinka greiciau melynes isgydyt? zinau, kad pasaldyt sumusta vieta gerai, bet as dazniausiai net nepajauciu kada ant kojos kokia melyne uzsistatau  doh.gif  o uzsistatau ne taip jau ir retai  unsure.gif

Žinau tik, kad arnika gerai gydo visokius sumušimus ir mėlynes 4u.gif
Atsakyti
Katiniene, Honey l. tesingai atsakė-arnika l. padeda smile.gif

Dėl papaino. Man jis kreme gerai išsimaišė, ėmaiu tik tam kartui ir maišiau rankoje. O Violetkė papasakojo, kad ji jo dėjo į naminį kremą, išmaišė, paliko ir... atsiskyrė skystis. Išvada: reikia dėti į kremą tik tam kartui Gal pirktinis ir kitaip sureaguotų, bet nesinori bandyti.

Tekila, rožių vašką aš į kremą dėčiau daugaiu dėl kvap, poveikio, o ne kaip emulsiklį, nes tiesig gaila ax.gif Manyčiau būtinai jį reikia derinti su bičių ar emusl. vašku, nes vieno reiktų l. daug dėti.
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2010 03 04, 17:51)
sakykit, gal koks aliejus tinka greiciau melynes isgydyt? zinau, kad pasaldyt sumusta vieta gerai, bet as dazniausiai net nepajauciu kada ant kojos kokia melyne uzsistatau  doh.gif  o uzsistatau ne taip jau ir retai  unsure.gif


pas save konspektuose radau, kad šlamučio ea yra mėlyniu (hematomų) "dievas". Tinka mėlynėms, randams gydyti. Galima derinti su nerolio ea - didesnis efektas.
Atsakyti
QUOTE(katiniene-gerai @ 2010 03 04, 18:51)
sakykit, gal koks aliejus tinka greiciau melynes isgydyt? zinau, kad pasaldyt sumusta vieta gerai, bet as dazniausiai net nepajauciu kada ant kojos kokia melyne uzsistatau  doh.gif  o uzsistatau ne taip jau ir retai  unsure.gif


kazkada buvau nemaza melyne isistaciusi, tai tepiau tamanais-padejo mirksiukas.gif

QUOTE(Monica @ 2010 03 04, 20:13)
Dėl papaino. Man jis kreme gerai išsimaišė, ėmaiu tik tam kartui ir maišiau rankoje. O Violetkė papasakojo, kad ji jo dėjo į naminį kremą, išmaišė, paliko ir... atsiskyrė skystis. Išvada: reikia dėti į kremą tik tam kartui Gal pirktinis ir kitaip sureaguotų, bet nesinori bandyti.


As papaju enzimus i savo gamybos krema esu imaisiusi, tai man niekas neatsiskyre. gal nuo papaino atsiskiria, nes jis stipresnis g.gif

Kadangi papaino ir papaju enzimu pas Monica nebegavau, o ir kada bus neaisku, tai pati internete susiradau ir uzsisakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2010 03 03, 18:53)
as isivaizduoju, kad perspeti reikia Monica apie tai. Ir belieka laukti  4u.gif kol atves ir susitarti susitikimo vieta.  g.gif tes pasitiketi kad nesuvalgys visu geriu  lotuliukas.gif

QUOTE(adrija @ 2010 03 03, 19:02)
tegul tik pabando lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 03 03, 19:30)
Tai neimkit kakavos sviesto - po Saturos aprašymo baisiai noriu paragaut  biggrin.gif Nors tuo pat metu savo krepšelį atsiimsiu - manau ir jo man užteks tyrinėjimams  bigsmile.gif

QUOTE(adrija @ 2010 03 03, 21:27)
nu gerai gerai,galesi lyyyyyyyžtelt bigsmile.gif

Vakar as pabandziau kakavos sviesta essen.gif nu man nei sokolado neprimine nei kakavos unsure.gif Riebala toki suciulpiau i vsio wacko.gif Daugiau nebandysiu, nepatiko man ji valgyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2010 03 04, 20:24)
Vakar as pabandziau kakavos sviesta  essen.gif  nu man nei sokolado neprimine nei kakavos  unsure.gif  Riebala toki suciulpiau i vsio  wacko.gif  Daugiau nebandysiu, nepatiko  man ji valgyt  schmoll.gif

Man nei kakavos sviestas, nei kokosų al. nėra skanus blush2.gif Tad, ne viena tokia esi nono.gif
Atsakyti