Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

ashtri, prieš miegą prikąsk kakavos sviesto su kokosais, tikrai pastorėsi lotuliukas.gif

šiaip jei irgi į temą, tai dalis aliejų naudingųjų medžiagų pasisavinama ir per odą, todėl jeigu jais dar ir tepsiesi (kūdikiai taip gelbėjami), tai rezultatai gal ir bus cool.gif

na, pagąsdinau aš čia visas biggrin.gif Nebijokit, nuo išviršinio naudojimo nesustorėsim nė viena, nes tam per mažai visko paimama į vidų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 03, 23:21)
ashtri, prieš miegą prikąsk kakavos sviesto su kokosais, tikrai pastorėsi  lotuliukas.gif

šiaip jei irgi į temą, tai dalis aliejų naudingųjų medžiagų pasisavinama ir per odą, todėl jeigu jais dar ir tepsiesi (kūdikiai taip gelbėjami), tai rezultatai gal ir bus  cool.gif

na, pagąsdinau aš čia visas  biggrin.gif Nebijokit, nuo išviršinio naudojimo nesustorėsim nė viena, nes tam per mažai visko paimama į vidų  schmoll.gif

Jei atvirai-kapoju jau antrą maxi Milka šokoladą iš oro uosto blush2.gif
Nuo saldumyunų nestorėju, įsitikinau per visą amželį.
Reiktų kažko apetito skatinimui gal? g.gif Bet jaučiu kokia rožių arbata nepadės biggrin.gif

Einu kokosais ir sviestmedžiu tepliotis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 03, 23:25)
O gal skrybėlės užteks?  biggrin.gif Orientavimuisi apie mažumą - 160 cm  flirt.gif Standartiškai apsibūdinu maža ir kūda, ale šaltuoju metu rūbai pastorina  biggrin.gif




Gerai,"metrą"mieravimui prigriebsiu cool.gif Šakės vieiems,kas antram aukšte lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O jei į temą,einu pasižvalgyti.

Tik dar labai įdomu,ar tas rožių skystas vaškas tinka kremų gamybai smile.gif Ar pradedančiai emulsinio vaško geriau imti?
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 04, 09:10)
Tik dar labai įdomu,ar tas rožių skystas vaškas tinka kremų gamybai smile.gif Ar pradedančiai emulsinio vaško geriau imti?


Monica labai aiškiai pasakė, kad geriausiai dėti IR gėlių vašką, IR emulsinį 4u.gif

tam, kad būtų aišku, kaip gėlių vaškas "atlaiko", reiktų vien su juo daryti eksperimentą - ką nors pagaminti ir po truputį naudojant sekti, ar neatsiskiria vandeninė dalis, kokį laiko tarpą (mėnesį, du, pusmetį). O kadangi gėlių vaškai apskritai naujas dalykas Lietuvoje, tai nei Monica, nei kas kitas gali bent kažkokių garantijų duoti dėl to mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites kur geriausiai istirpinti papaina? sudejau i krema kaip monica ir rase, tai man kazkaip i grumstelius susoko, neistirpo, aisku trinant labai ant odos kazkaip pasiskirsto, bet noretus kad iskart is indelio istirpusi teptis galima butu smile.gif sakau gal gaminant kremuka jis geriau tirpsta kazkurioj bazej- aliejuj arba vandeny? o gal mano kremas kaltas? bandysiu su kitu kokiu dar truputi pamaisyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 04 kovo 2010 - 14:06
mano nuomone, tau papainas neištirps niekur iki galo. O jį dedant reikia gudrauti - pabarstai plonai, išmaišai, vėl barstai - kaip ksantaną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 04, 15:09)
mano nuomone, tau papainas neištirps niekur iki galo. O jį dedant reikia gudrauti - pabarstai plonai, išmaišai, vėl barstai - kaip ksantaną smile.gif



oi rimtai, aciu labai uz patarima 4u.gif
nes as kazkaip vienu berimu viska suberiau doh.gif na bet gerai kad ta kremo porcija jau i pabaiga, tai reiks labiau gudraut dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 04, 15:09)
mano nuomone, tau papainas neištirps niekur iki galo. O jį dedant reikia gudrauti - pabarstai plonai, išmaišai, vėl barstai - kaip ksantaną smile.gif


Nu, kaip reikia ir man to papaino - ale nėr dabar... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 04, 14:15)
Nu, kaip reikia ir man to papaino - ale nėr dabar...  doh.gif

Jau ir aš Monicai į AŽ dėl jo rašiau. Neturi schmoll.gif Belieka kasdien tikrint AN ir tikėtis suspėt į traukinį. Nes paskutinį kartą jaučiu per dieną ir išpirko g.gif Nes pažiūrėjau - buvo. Grįžau namo krepšiuką susidėt -jau nebebuvo biggrin.gif
Tiesa, Satura, žadėjai papainą ar tai papajų enzimus išbandyt pažastim. Gal jau pasiryžai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 04 kovo 2010 - 14:29
QUOTE(ashtri @ 2010 03 04, 14:29)
Tiesa, Satura, žadėjai papainą ar tai papajų enzimus išbandyt pažastim. Gal jau pasiryžai?  ax.gif


žinok ne dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 04, 15:29)
Tiesa, Satura, žadėjai papainą ar tai papajų enzimus išbandyt pažastim. Gal jau pasiryžai?  ax.gif

Aš bandžiau enzimus ir pažastim, ir bikini patepliojau ax.gif Nustebau, kad nieks niekur neišbėrė ir nesudirgo, bet tokio efekto kaip ant kojų - nebuvo kažkodėl. Gal per trumpai tepiau - apie 3 dienas iš eilės.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 04, 14:48)
Aš bandžiau enzimus ir pažastim, ir bikini patepliojau ax.gif Nustebau, kad nieks niekur neišbėrė ir nesudirgo, bet tokio efekto kaip ant kojų - nebuvo kažkodėl. Gal per trumpai tepiau - apie 3 dienas iš eilės.

Aš kai tik gausiu - ant veido išbandysiu blush2.gif Nes jau nežinau kaip ir bekovot... Išbers - nieko tokio, po kiekvienos depiliacijos išberia verysad.gif
Atsakyti