Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

mergaites, ar bandet kas gaminti kietus kvepaliukus? Na pvz.sumaisyti roziu vaska su kokiu EA (prie roziu manau deretu kakavos absoliutas,cinamono EA,vaniles fitolio kazkiek ilasinti),ar pavyktu ismaisyti,ar dar ko prideti?
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 03, 14:26)
o noritn pvz. simaisyti sviestmedi su aliejumi, kad lengviau teptusi, reikia tokiu pat principu daryt kaip lupu balzama?ir biciu vasko det?ar galima pvz tik istirpinti sviestmedi ir sumaisyti su aliejumi?bet tada vit e kokio reikiaar nea? doh.gif
as jau sergu neturalia kosmetika, nieko kito neperku jau biggrin.gif

gali deti ir biciu vasko tada jis bus kietesnis, bet jei desi sakykim 70 %sviestmedzio, o 30 % aliejuko, turetu sustingt, nebus toks kietas, bet tirstas tikrai. I aliejus nereikia deti jokio vit. E, jei tu klausi del konservavimo 4u.gif
Atsakyti
as neseniai dariau toki ranku krema, tai dejau kakavos sviesta, jojobos alieju ir biciu vaska, tai geras gavosi, neissiskyre smile.gif na jis toks tirstas taciau nuo ranku silumos istirpsta smile.gif
dejau kelis gramus kakvos sviesto, apie 5 ml jojobos aliejaus, kelis gramus biciu vasko.
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 03, 14:29)
Na pvz.sumaisyti roziu vaska su kokiu EA (prie roziu manau deretu kakavos absoliutas,cinamono EA,vaniles fitolio kazkiek ilasinti),ar pavyktu ismaisyti,ar dar ko prideti?


žiūrint, kokį turi rožių vašką - ar kietesnį, ar skystesnį. Jei kietesnis, tektų su kokiu bekvapiu baziniu tirpinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 02, 16:22)
Žinokit nauji mėlynių milt. l. smarkiai dažo. Manau, galima būtų lūpų balzamą jais nudažyti. Reiks vakare kaukę su moliu pasidaryti, patikrinti, ar neliks veidas patamsėjęs blink.gif


na ir kaip kaukė nusiplovė? ką dar dėjot be mėlynių miltelių ir molio? 4u.gif

QUOTE(jolie23 @ 2010 03 02, 18:52)
Mėlynių milteliai tikrai dažo, esu kelias kaukes darius su baltuoju moliu, bet nusiplauna, nudažytos vos vos lieka tik tos vietos, jei kur įbrėžimas kur buvo ar išspaustas spuogas.. Man labai patiko, laukiu, kada AN atsiras vėl  4u.gif


kuo patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 02, 23:36)
tau pasiseke- muset liekna kaip nendre lotuliukas.gif 4 saukt man kaip tik vienam rozui, bet jie mazyciai 4u.gif

Aaaaa jei sauksciukai mazuliukai tai kitaip, as tai dedu puse arbatinio saukst. molio ir puse saukst. spirulinos, tada priedai ir ant veido, tai man toks kiekis kaip tik smile.gif Nes pirmus kartus kai darydavaus tai uztekdavo dar ir issitepliodavau rankas ir visa krutine doh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 03 03, 18:45)
na ir kaip kaukė nusiplovė? ką dar dėjot be mėlynių miltelių ir molio? 4u.gif
kuo patiko? bigsmile.gif


Aš pirmą kart dėjau balto molio, hamamelių hidrolato ir mėlynių miltelių, bet teip normaliai, maždaup per pusę doh.gif Gavosi violetiškai mėlyna spalva (spalva tai dieviška wub.gif ), o po kaukės veido oda šiek tiek pabalus buvo, bent jau man toks įpsūdis, labai nusiraminus. Po to nieko netepiau, vos vos traukė, bet greitai liovėsi smile.gif
Kitus kartus dėjau mažiau miltelių, poveikis tas pats smile.gif
Atsakyti
Dabar aš žiūriu į gėlių vaškus.Rožių šiuo metu nėra,bet yra jazminaičių.Aš misliju,kad man jaunėjimui pagal aprašą jis taip pat tiktų,nes poveikis ir esančios naudingosios medžiagos tos pačios g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 02, 21:06)
nu jau, tai kad tu geriau turetum zinoti tuos pavadinimus su prancuzais bendraudama  blush2.gif.

tai kad kitokius dalykus pas juos perku smile.gif

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 02, 21:44)
riebiai odai tinkancius ir po puses savaites naudojimo dar labiau poros uzsikiso, spuogeliai eme dygti T zonoj.. o tepu labai nedaug aliejuko ir ant nupurksto hamameliju hidrolatu veido..

mano oda į sausumą.Ir aš miekuom tetepu T zonos, tik purškiu hidrolatų mišiniu su glicerinu. gal ir pačiai to užtektų, esmė, kad drėgmės užtektų
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 03, 10:00)
o gerai jungia aliejuka ir vandeni tie geliu vaskai? smile.gif nes bandziau su biciu vasku, tai sunkokai,reikia patirties.. nenoreciau vel gadint alieju  smile.gif)
o vat emulsinis vaskas labai patiko, gerai jungia smile.gif

Aš siūlyčiau derinti emuls. vašką+gėlių smile.gif

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 03, 10:58)
bet kita vertus drekint tai vis tiek reikia, delt o buna didziausias galvosukis smile.gif) turbut teks hidrolata purskalioti ant veido ir tiek smile.gif

teisngai mąstai blush2.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 03, 14:26)
o noritn pvz. simaisyti sviestmedi su aliejumi, kad lengviau teptusi, reikia tokiu pat principu daryt kaip lupu balzama?ir biciu vasko det?ar galima pvz tik istirpinti sviestmedi ir sumaisyti su aliejumi?bet tada vit e kokio reikiaar nea? doh.gif
as jau sergu neturalia kosmetika, nieko kito neperku jau biggrin.gif

kaip merginso ir rašė, nereikia vitam E. gali daryti ir su vašku ir be jo.

QUOTE(Edita K. @ 2010 03 03, 14:29)
mergaites, ar bandet kas gaminti kietus kvepaliukus? Na pvz.sumaisyti roziu vaska su kokiu EA (prie roziu manau deretu kakavos absoliutas,cinamono EA,vaniles fitolio kazkiek ilasinti),ar pavyktu ismaisyti,ar dar ko prideti?

šiuo metu turiu tik skystą rožių vašką, kieto matyt nebeužsakinėsiu. tai juo galima grynu teptis, ar pridėti kokio ea.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 03, 21:56)
šiuo metu turiu tik skystą rožių vašką, kieto matyt nebeužsakinėsiu. tai juo galima grynu teptis, ar pridėti kokio ea.


Čia man dar negirdėta... O kokia nauda to? Kaip jausmas užsitepus, konsistencija jo? g.gif Įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 03 03, 20:30)

Tai neimkit kakavos sviesto - po Saturos aprašymo baisiai noriu paragaut  biggrin.gif Nors tuo pat metu savo krepšelį atsiimsiu - manau ir jo man užteks tyrinėjimams  bigsmile.gif


nu gerai gerai,galesi lyyyyyyyžtelt bigsmile.gif

QUOTE(Monica @ 2010 03 03, 21:56)


Aš siūlyčiau derinti emuls. vašką+gėlių smile.gif

šiuo metu turiu tik skystą rožių vašką, kieto matyt nebeužsakinėsiu. tai juo galima grynu teptis, ar pridėti kokio ea.


Tai darant kremą,dėl surišimo galima dėti ir to ir to? g.gif

O skystas rožių vaškas atlieka tą pačią surišimo funkciją ,kaip ir kietas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 03, 20:56)
šiuo metu turiu tik skystą rožių vašką,


o jis spalvą kažkokią duoda? 4u.gif

QUOTE(ashtri @ 2010 03 03, 21:56)
Būsiu mažo ūgio  hihihi.gif ,


o vat imk ir būk didelio lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti