Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Nidulia @ 2010 03 02, 22:52)
per 5 dienas rauksles issilygino??? gal tu ju neturejai, tai ir issilygino per 5 dienas  lotuliukas.gif jei per tiek laiko rauksles islygina, greiciau patentuok ir pardavinek, ne viena simteli tau ponios paklos uz toki stebukla  o kodel kvapas vanilinis, kas suteikia ji?


Tai kad buvo jos labai jau matomos, turiu turiu rauksliu unsure.gif

Ta kvapas suteikia naticidas , mano uosles nuomone rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 03 02, 22:58)
nešaldo? biggrin.gif Skamba labai šauniai  thumbup.gif


Tikrai nesaldo pipirmetes hidrolatas nešaldo, pipirmetes EA - šaldo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 03 02, 21:39)


As itariu roze cia "pavoge mano rauksles  biggrin.gif
"vasko nepagailejau, manau kokius 6 gramelius imeciau  biggrin.gif




Insiterpsiu;
o šitas rožių vaškas naudojamas ,kaip surišėjas kremuose/Na,kaip emulsinis vaškas,bičių vškas,taip?
Atsakyti
taip, kaip emulsiklis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 02, 22:58)

tu drąsi  unsure.gif Aš jo aukščiau burnos nenaudoju...



o kodėl? g.gif Aš vis visą veidą juo patrinu.Ar gali būti kas negerai? unsure.gif

QUOTE(Satura @ 2010 03 03, 10:11)
taip, kaip emulsiklis  4u.gif


Ačiū.Kaip isidrąsinusi bandysiu sukurpti kokį kremą,reikės jo įsigyti.Mano brandžiai odai turėtų būti kaip tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 03, 09:22)
o kodėl? g.gif Aš vis visą veidą juo patrinu.Ar gali būti kas negerai? unsure.gif


jeigu tu naudoji ir tau viskas čiki, tai super 4u.gif Bet mano veido odai jis būtų per riebus, todėl ir nesitepu juo, nepaisant visų nuostabių jo savybių. Užtat kūnui, balzamams jis tikrai nerealus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 03, 10:25)
jeigu tu naudoji ir tau viskas čiki, tai super  4u.gif Bet mano veido odai jis būtų per riebus, todėl ir nesitepu juo, nepaisant visų nuostabių jo savybių. Užtat kūnui, balzamams jis tikrai nerealus  drinks_cheers.gif


Aišku biggrin.gif
Maniau,gal oda gali kaip nors sureaguoti į gryną. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
o gerai jungia aliejuka ir vandeni tie geliu vaskai? smile.gif nes bandziau su biciu vasku, tai sunkokai,reikia patirties.. nenoreciau vel gadint alieju smile.gif)
o vat emulsinis vaskas labai patiko, gerai jungia smile.gif


vakar susisukau kremuka riebiai odai, kol kas geriau jauciasi oda, nei su tais aliejukais, kurie deja nelabai tiko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 03, 11:00)
o gerai jungia aliejuka ir vandeni tie geliu vaskai? smile.gif nes bandziau su biciu vasku, tai sunkokai,reikia patirties.. nenoreciau vel gadint alieju  smile.gif)
o vat emulsinis vaskas labai patiko, gerai jungia smile.gif
vakar susisukau kremuka riebiai odai, kol kas geriau jauciasi oda, nei su tais aliejukais, kurie deja nelabai tiko sad.gif


va ir man įdomu.Nes rožinis tai kaip ir gėlių būtų ,ania?
Atsakyti
bet tai tikrai kaip idomiai- kremukai tinka, nors sudetines dalys tos pacios- hidrolatas+ aliejus. o va gryni aliejukai ne g.gif as kolkas nedarius jokio kremo, bet gal reiks pamegint, nors man ir aliejai tinka ax.gif
Atsakyti
na dar tik pirma diena kremuka naudoju, bet kol kas normaliai jauciasi. Tiesiog kremas gaunasi lengvesnis, nes jame yra hidrolato, todel gal tiesiog geriau drekina ir susigeria, nes ant veido ne tik aliejukas bet ir hidrolatas buna.. smile.gif

nezinau ka vasara reikes daryt nes mano oda tada taip suriebeja, nes plius prakaitas.. tai kremo apskritai nereikia nes nusiprausus net netraukia smile.gif bet kita vertus drekint tai vis tiek reikia, delt o buna didziausias galvosukis smile.gif) turbut teks hidrolata purskalioti ant veido ir tiek smile.gif
Papildyta:
o dar beje isigijau kokosu alieju, nu nerealiai patiko, issimaudzius dar ant dregnos odos pateplioju, dieviskas jausmas smile.gif ir svelni oda ir ne per riebu smile.gif labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sylvergirl: 03 kovo 2010 - 10:58
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 03, 10:58)
nezinau ka vasara reikes daryt nes mano oda tada taip suriebeja, nes plius prakaitas.. tai kremo apskritai nereikia nes nusiprausus net netraukia smile.gif bet kita vertus drekint tai vis tiek reikia, delt o buna didziausias galvosukis smile.gif) turbut teks hidrolata purskalioti ant veido ir tiek smile.gif

Labai geras reikalas tas hidrolatas- pasigerinau jį glicerinu ir vien tik jį naudoju vakarais thumbup.gif Maniškis - melisų, gan greit susidraugavau su kvapu. Jau baiginėjasi, svarstau ką naujo išbandyt
Atsakyti
o noritn pvz. simaisyti sviestmedi su aliejumi, kad lengviau teptusi, reikia tokiu pat principu daryt kaip lupu balzama?ir biciu vasko det?ar galima pvz tik istirpinti sviestmedi ir sumaisyti su aliejumi?bet tada vit e kokio reikiaar nea? doh.gif
as jau sergu neturalia kosmetika, nieko kito neperku jau biggrin.gif
Atsakyti