Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Bitute32 @ 2010 03 02, 21:39)
Na na, rauksliu kaip sieno tik reik moket taip sypsotis kad visos nepasimatytu  lotuliukas.gif

As itariu roze cia "pavoge mano rauksles  biggrin.gif
"vasko nepagailejau, manau kokius 6 gramelius imeciau  biggrin.gif

Labai to stebuklingojo vasko laukiam AN'e  blush2.gif


Nors nepadoru klaust moters metų, bet kiek tamstai? blush2.gif Bent apytiksliai, ir kokia odytė 4u.gif Nes ir man raukšlyčių šiek tiek pasimatė, galvoju kažką susimeistraut.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2010 03 02, 21:41)
Nors nepadoru klaust moters metų, bet kiek tamstai?  blush2.gif Bent apytiksliai, ir kokia odytė 4u.gif  Nes ir man raukšlyčių šiek tiek pasimatė, galvoju kažką susimeistraut..  ax.gif


per 30 oda tai ivairi, pagal mityba taipogi
kaprizijas jautri - misri - sausejanciais skruostais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 02, 20:31)
prašom lt kalba, bo nieko nesupratau, tik tai, akd paryškinta matyt mėl. milteliai biggrin.gif

nu jau, tai kad tu geriau turetum zinoti tuos pavadinimus su prancuzais bendraudama blush2.gif.
Beurre de Kokum : 3.5 g KOkosu aliejus
- Macérât de Vanille BIO : 5 ml vaniles maceratas
- Poudre de Myrtille : 0.05 g (soit une petite pointe de couteau), de préférence pilée très finement au mortier melyniu milteliai
- Poudre de Raisin : 0.03 g (soit une petite pointe de couteau) berods vynuogiu milteliai
- Miel BIO : 1.5 ml (1/2 cuillère à café) medus, bet ten pas juos buvo medaus milteliai
- Extrait aromatique de Myrtille BIO : 3 gouttes melyniu ekstraktas-kvapas
- Vitamine E : 1 goutte
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 02, 15:20)

lengvas kremas tolygu "lengvi" skysti aliejai. Logiška, kad į maitinamąjį gali ir sviestai įeiti. Ko ir kiek - kiekvienos asmeninis pasirinkimas, nes čia sėkmingai ir vienu kakavos sviestu veido odą tepamasi smile.gif


Bandžiau ir aš kakavos sviestu veidą tepti, vien dėl patogumo ir dieviško kvapo. Savaitę kokią buvo labai gerai, kol neatsikėliau vieną rytą, pažiūrėjau atidžiau į veidelį (kaip tik turėjau fotografuotis eiti) ir pamačiau, kad visa kakta nuberta, kaip dar niekada nėra buvę doh.gif teko ant staigiųjų molio kaukę darytis, kad kažkiek pravalytų.
Atsakyti
O ar jums efektyvus aliejukai veidui, jei kurios naudojat.. nes va mano oda riebi, tai susimaisiau truputi tokio is lazdynu riesutu aliejaus, kipariso ea, bergamotes ea ir arbatmedziu ea. pasirinkau visus ingredientus riebiai odai tinkancius ir po puses savaites naudojimo dar labiau poros uzsikiso, spuogeliai eme dygti T zonoj.. o tepu labai nedaug aliejuko ir ant nupurksto hamameliju hidrolatu veido..
gal sakau netinka apskritai gryni aliejai mano veidui..
reikes gal krema susimaisyt..
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 03 02, 21:16)
5 dienos kaip naudoju stai toki pacios pasigaminta roziu krema

Paakiu rauksles ISSILYGINO, liko tik kelios pagrindines ir tos
pacios mazesnes kur kas blink.gif
grazinkite mano rauksles  lotuliukas.gif

Veidas - sake kolega kad kaip is po menesio SPA centro grizus  lotuliukas.gif

Roziu vaskas (Rosa Galenica)
Abrikosu kauliuku aliejus
Pipirmetes hidrolatas
Emulsinis vaskas
Naticidas (naturalus konservantas)
Laselis augalinio glicerino

Aromatas - dangiskas, metinis-roziu-vanilinis  bigsmile.gif
naticidas turi neapsakoma aromatine kompozicija, migdoline
vanile  wub.gif
proporciju neklauskit, nes viska pyliau is akies  bigsmile.gif

per 5 dienas rauksles issilygino??? gal tu ju neturejai, tai ir issilygino per 5 dienas lotuliukas.gif jei per tiek laiko rauksles islygina, greiciau patentuok ir pardavinek, ne viena simteli tau ponios paklos uz toki stebukla o kodel kvapas vanilinis, kas suteikia ji?
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 03 02, 21:34)
Nužudysit mane su tais lūpų balzamais  biggrin.gif noriu bandyt, gamint... Namie vien balzamai, gal šiam kartui pakaks  doh.gif

va va,as ir sakau, teks apmazinti turimus balzamus, kad naujus pasigaminti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 02, 22:44)
O ar jums efektyvus aliejukai veidui, jei kurios naudojat.. nes va mano oda riebi, tai susimaisiau truputi tokio is lazdynu riesutu aliejaus, kipariso ea, bergamotes ea ir arbatmedziu ea. pasirinkau visus ingredientus riebiai odai tinkancius ir po puses savaites naudojimo dar labiau poros uzsikiso, spuogeliai eme dygti T zonoj.. o tepu labai nedaug aliejuko ir ant nupurksto hamameliju hidrolatu veido..
gal sakau netinka apskritai gryni aliejai mano veidui..
reikes gal krema susimaisyt..


Na, nelabai aš ką galiu pakomentuoti, bet gal tikrai negerai, jei oda labai riebi... Nors lazdynu riesutu aliejus būtent tokiai odai ir rekomentduojamas unsure.gif
Mano oda normali, tepu migdolais dažniausiai, abrikosų kauliukais kartais.
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 03 02, 20:16)
Aromatas - dangiskas, metinis-roziu-vanilinis  bigsmile.gif


nešaldo? biggrin.gif Skamba labai šauniai thumbup.gif

QUOTE(Versmė @ 2010 03 02, 21:33)
Bandžiau ir aš kakavos sviestu veidą tepti,


tu drąsi unsure.gif Aš jo aukščiau burnos nenaudoju...

QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 02, 21:44)
gal sakau netinka apskritai gryni aliejai mano veidui..
reikes gal krema susimaisyt..


aš kombinuoju - kartais kremas, kartais koks aliejukas, bet pastarasis man daugiau vistik paakiams smile.gif Pabandyk kremą, gal tikrai geriau tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sylvergirl @ 2010 03 02, 21:44)
O ar jums efektyvus aliejukai veidui, jei kurios naudojat.. nes va mano oda riebi, tai susimaisiau truputi tokio is lazdynu riesutu aliejaus, kipariso ea, bergamotes ea ir arbatmedziu ea. pasirinkau visus ingredientus riebiai odai tinkancius ir po puses savaites naudojimo dar labiau poros uzsikiso, spuogeliai eme dygti T zonoj.. o tepu labai nedaug aliejuko ir ant nupurksto hamameliju hidrolatu veido..
gal sakau netinka apskritai gryni aliejai mano veidui..
reikes gal krema susimaisyt..

Arba tau būtent šis netinka. Man pvz visai kokosai netinka smile.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 03 02, 21:52)
va va,as ir sakau, teks apmazinti turimus balzamus, kad naujus pasigaminti  lotuliukas.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
mergaites, pasakykit koks procentas miltuku (pvz melionu, mangu, granatu, kt) turi ieiti i molio kaukes? kol kas darau is akies, pvz dedu 4 saukstelius molio, 1 miltuku... ACIU
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 02, 22:44)
mergaites, pasakykit koks procentas miltuku (pvz melionu, mangu, granatu, kt) turi ieiti i molio kaukes? kol kas darau is akies, pvz dedu 4 saukstelius molio, 1 miltuku... ACIU

Aš irgi visada iš akies, proporcijom skaičiuojant gaunasi kaip ir tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 02, 22:44)
mergaites, pasakykit koks procentas miltuku (pvz melionu, mangu, granatu, kt) turi ieiti i molio kaukes? kol kas darau is akies, pvz dedu 4 saukstelius molio, 1 miltuku... ACIU

As kai pirmus kartus dariausi molio kaukes tai irgi negailejau, bet su 4 sauksteliais blink.gif as ko gero puse kuno su tiek nutepciau biggrin.gif Gal tu ne vienam kartui daraisi? g.gif
Atsakyti