Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 02, 17:55)
O įdomu, ar nedažo paskui toks balzamas su mėlynėm? Kad neliktų lūpos po to mėlynos  biggrin.gif
Kvapo tie milteliai jokio neturi?

kiek maciau pvz, tai labai svelni ta spalvyte, tai tokia tikrai nenudazo kaip tikros melynes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 02, 17:42)
parašyk Monicai, paklausk dėl šitų abiejų draugelių smile.gif

o kaip kvepia tavo kremas, pagal kurį darai? Negi vien arbatmedžiu?


greiciau jau smirdi, nei kvepia smile.gif))) arbatmedziu ir citraliu smile.gif Bet poveikis puikus..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 15:14)
jusu temoje truksta elementoriaus pradedanciom: pvz lengvo kremo sudetis, drekinancio, kuriuose butu galima keisti aktyvius komponentus pagal ju poveiki smile.gif Kad butu aisku: vasko reikia tiek procentu, glicerino tiek, dar kokio emulsiklio - eikia ar ne.. Ar i kiekvieno kremo sudeti turi ieiti kas nors is sviestu pvz?
Jei nori maitinancio kremo - vel pavyzdys su procentais smile.gif


Na, matyt, daugeliui dalyvių čia nieko netrūksta... ax.gif Tiesiog dauguma čia tikros gamybos specės tongue.gif
O jei rimtai, aš irgi neseniai tuo domiuosi, bet informacijos man daugiau nei pakankamai. Be to, internete jos irgi daug. Ir ne tik lietuvių kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 02, 18:34)
Na, matyt, daugeliui dalyvių čia nieko netrūksta...  ax.gif Tiesiog dauguma čia tikros gamybos specės  tongue.gif
O jei rimtai, aš irgi neseniai tuo domiuosi, bet informacijos man daugiau nei pakankamai. Be to, internete jos irgi daug. Ir ne tik lietuvių kalba smile.gif

drinks_cheers.gif Jei tikrai reikia info, tai ir randi.
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 02, 18:30)
kiek maciau pvz, tai labai svelni ta spalvyte, tai tokia tikrai  nenudazo kaip tikros melynes  lotuliukas.gif

O ar mėlynių milteliai tirpsta aliejuje? g.gif kitaip kaip "įkiši" į tą balzamą biggrin.gif
Atsakyti
Mėlynių milteliai tikrai dažo, esu kelias kaukes darius su baltuoju moliu, bet nusiplauna, nudažytos vos vos lieka tik tos vietos, jei kur įbrėžimas kur buvo ar išspaustas spuogas.. Man labai patiko, laukiu, kada AN atsiras vėl 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti kaip reikia naudoti bergamočių EA, norint sunormalizuoti medžiagų apykaitą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 18:36)


Dar mane domina citral ir limonene, bet kol kas nerandu šių dalių pardavime smile.gif
ačiū už komentarą. smile.gif


tai eterinių aliejų sudėtinės dalys
Atsakyti
O ar mėlynių milteliai tirpsta aliejuje? g.gif kitaip kaip "įkiši" į tą balzamą biggrin.gif
[/quote]
pabandžiau-tirpsta aliejuje, galima kokį lūpų balzamą padažyti dėl egzotikos bigsmile.gif .Man rodos šitos naujos, kur dabar gavau, labiau dažo nei senosios.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 02, 18:42)
O ar mėlynių milteliai tirpsta aliejuje?  g.gif  kitaip kaip "įkiši" į tą balzamą  biggrin.gif

pvz. receptukas, jame nera jokio vandens, miltelius riektu deti is atvesius aliejus, tai vadinasi tirpsta g.gif, nes ir kituose lupu dazuose jo esu maciusi

Beurre de Kokum : 3.5 g
- Macérât de Vanille BIO : 5 ml
- Poudre de Myrtille : 0.05 g (soit une petite pointe de couteau), de préférence pilée très finement au mortier
- Poudre de Raisin : 0.03 g (soit une petite pointe de couteau)
- Miel BIO : 1.5 ml (1/2 cuillère à café)
- Extrait aromatique de Myrtille BIO : 3 gouttes
- Vitamine E : 1 goutte
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2010 03 02, 20:05)
pabandžiau-tirpsta aliejuje, galima kokį lūpų balzamą padažyti dėl egzotikos bigsmile.gif .Man rodos šitos naujos, kur dabar gavau, labiau dažo nei senosios.

na stai, jau ir isbandyta
rezervuoju viena pakiuka biggrin.gif
Atsakyti
5 dienos kaip naudoju stai toki pacios pasigaminta roziu krema

Paakiu rauksles ISSILYGINO, liko tik kelios pagrindines ir tos
pacios mazesnes kur kas blink.gif
grazinkite mano rauksles lotuliukas.gif

Veidas - sake kolega kad kaip is po menesio SPA centro grizus lotuliukas.gif

Roziu vaskas (Rosa Galenica)
Abrikosu kauliuku aliejus
Pipirmetes hidrolatas
Emulsinis vaskas
Naticidas (naturalus konservantas)
Laselis augalinio glicerino

Aromatas - dangiskas, metinis-roziu-vanilinis bigsmile.gif
naticidas turi neapsakoma aromatine kompozicija, migdoline
vanile wub.gif
proporciju neklauskit, nes viska pyliau is akies bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 02 kovo 2010 - 20:16
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 02, 20:09)
pvz. receptukas,

prašom lt kalba, bo nieko nesupratau, tik tai, akd paryškinta matyt mėl. milteliai biggrin.gif

QUOTE(Bitute32 @ 2010 03 02, 20:16)
5 dienos kaip naudoju stai toki pacios pasigaminta roziu krema

Paakiu rauksles ISSILYGINO, liko tik kelios pagrindines ir tos
pacios mazesnes kur kas blink.gif
grazinkite mano rauksles  lotuliukas.gif

Veidas - sake kolega kad kaip is po menesio SPA centro grizus  lotuliukas.gif

na tu pavarai thumbup.gif Bet man įdomu, tai kuris komponentas tau taip padėjo g.gif gal prieš tai paakių niekuom netepei ir tiesiog jiems drėgmės trūko g.gif . Aš tai nemačiau tų tavo raukšlių, jei atvirai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 03 02, 21:31)
na tu pavarai thumbup.gif Bet man įdomu, tai kuris komponentas tau taip padėjo g.gif gal prieš tai paakių niekuom netepei ir tiesiog jiems drėgmės trūko g.gif . Aš tai nemačiau tų tavo raukšlių, jei atvirai rolleyes.gif


Na na, rauksliu kaip sieno tik reik moket taip sypsotis kad visos nepasimatytu lotuliukas.gif

As itariu roze cia "pavoge mano rauksles biggrin.gif
"vasko nepagailejau, manau kokius 6 gramelius imeciau biggrin.gif

Labai to stebuklingojo vasko laukiam AN'e blush2.gif

Atsakyti