Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Satura @ 2010 03 02, 17:53)
o Honey šiaip ne naujokė biggrin.gif

Dar, manau, neturiu tiek žinių, kad galėčiau senbuve vadintis ax.gif
Bet sąsiuvinį jau storoką prisirašius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 03 02, 14:55)
drinks_cheers.gif Būtent todėl ir reikia perskaityti kelias buvusias temas arba bent jau AN puslapį, kadangi tada bus aišku, kokios priemonės ką daro ir jau savo nuožiūra susimakaluosi, ko tavo odai reikia. Beje, aš čia irgi dar naujokė smile.gif

čia pacitavau.. aš naujokė, todėl nežinau kuri iš jūsų čia nauja, kuri ne, todėl tikiu kiekvienu žodžiu.

Perskaičiau aš tas jūsų temas.. nėra tų esminių pagrindų.. nėra..
O rinktis jūsų rašomus kremų receptus- negalima, nes skiriasi amžius, odos problemos, ir tikslai kuriu siekiama.

Susidariau kremo receptą procentais, noriu gauti neriebų, šiek tiek drėkinantį kremą. Reiktu komentarų:

Lazdynų riešutų aliejus 50%
Arbatmedžių / mirtenių pražangialapių (Melaleuca alternifolia) 3 lašai i 10g
Emulsinis vaškas 3%
Augalinis vitaminas E (50 proc. koncentracijos) 1%
Augalinis glicerinas 5%
Hamamelių hidrolatas 40%
Alantoinas 1%
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 17:26)
O rinktis jūsų rašomus kremų receptus- negalima, nes skiriasi amžius, odos problemos, ir tikslai kuriu siekiama.

Susidariau kremo receptą procentais, noriu gauti neriebų, šiek tiek drėkinantį kremą. Reiktu komentarų:

Lazdynų riešutų aliejus                                                         50%
Arbatmedžių / mirtenių pražangialapių (Melaleuca alternifolia)  3 lašai i 10g
Emulsinis vaškas                                                                  3%
Augalinis vitaminas E (50 proc. koncentracijos)                        1%
Augalinis glicerinas                                                                 5%
Hamamelių hidrolatas                                                            40%
Alantoinas                                                                              1%


na, čia galėtum prisistatyti, kokia tavo oda, kokios problemos, ko sieki wink.gif

ne visai gerai receptas surašytas, ne taip suskirstei. Lazdynų aliejus 50 proc./hamamelių hidrolatas 50 proc. Emulsinis vaškas į procentus nesiskaičiuoja, kaip ir glicerinas, vitaminas E (konservantas), alantoinas. Pastarieji eina į kremą gamybos gale, kaip pagerinimai, konservantai. Jų kiekis apsiskaičiuoja nuo aliejaus ir hidrolato bendros masės smile.gif

tiesa, alantoiną reiktų tirpinti hidrolate, prieš supilant juos į aliejų, bet proporcijų skaičiavimo esmės tai nekeičia cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 02 kovo 2010 - 17:32
kice, kokia tavo oda?
Atsakyti
aišku smile.gif Į gamybos procesą šiandien besigilinu - neturiu laiko. Kita diena studijuosiu procesą..
Komponentus rinkausi pagal dabar naudojamą kremą su australišku arbatmedžiu. Tik bandau savo gaminamą kremą padaryti truputi riebesnį ir be kitokių koncervantų..
Dar mane domina citral ir limonene, bet kol kas nerandu šių dalių pardavime smile.gif
ačiū už komentarą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 02 kovo 2010 - 17:38
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 17:26)

Augalinis glicerinas                                                                5%

Aš glicerino 5 % nedrįsčiau dėt, nes jis gali labai apsunkinti odą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 17:36)
Dar mane domina citral ir limonene, bet kol kas nerandu šių dalių pardavime smile.gif


parašyk Monicai, paklausk dėl šitų abiejų draugelių smile.gif

o kaip kvepia tavo kremas, pagal kurį darai? Negi vien arbatmedžiu?
Atsakyti
Kaip supratau, kremas bus skirtas riebiai odai, bet aš turbūt nedrįsčiau naudoti tiek daug arbatmedžio ea veidui, užtektų kokio 1l/10ml arba bent švelnesnį naudot, pvz levandų, bet čia tik mano asmeninė nuomonė, gal ji neteisinga ax.gif
Dėl glicerino irgi pritariu bryylai, jo labai svarbu nepadauginti, kitaip norimas drėkinamas efektas gali gautis priešingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 02 kovo 2010 - 17:45
QUOTE(uoga26 @ 2010 03 02, 09:47)
Laba, noriu pasiklausti. Pasigaminau nuo celiulito aliejuka - ar jis jums (tos, kurios naudojate) susigeria? Man nea, kad ir kiek bemasazuotum..


sakyciau per daug aliejaus. Tokiu atveju po duso reiktu oda pamasazuoti su pirstine ir tada itrinti alieju toliau ji imasazuojant


QUOTE(Edita K. @ 2010 03 02, 13:46)
ar kakavos absoliuta galima naudoti aromatinese zvakidese skiesta su vandeniu? noriu pakvepinti namus ax.gif

jei negaila -tai drasiai

QUOTE(bryyla @ 2010 03 02, 14:28)
nieko nebūna iškart ant lėkštutės patiekto, viskas reikalauja pastangų ir laiko...


na kam taip varginti, jei galima ateiti ir parekauti kaip cia viskas nesusisteminta, vis tiek atsiras geradare, kuri neapsikentusi izulumo tai padarys
blush2.gif
Nerealu, kai is zmogaus rasliavu aisku, kad ji nieko nenutuokia, bet vis aiskina kad zino kas ka daro doh.gif

QUOTE(Monica @ 2010 03 02, 16:22)
Žinokit nauji mėlynių milt. l. smarkiai dažo. Manau, galima būtų lūpų balzamą jais nudažyti. Reiks vakare kaukę su moliu pasidaryti, patikrinti, ar neliks veidas patamsėjęs blink.gif

tai normalu, nes esu maciusi lupu blizgiu ir lupu dazu, kuriuose buvo deti melyniu milteliai grynai spalvai isgauti ax.gif

Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 02, 17:51)
tai normalu, nes esu maciusi lupu blizgiu ir lupu dazu, kuriuose buvo deti melyniu milteliai grynai spalvai isgauti  ax.gif

O įdomu, ar nedažo paskui toks balzamas su mėlynėm? Kad neliktų lūpos po to mėlynos biggrin.gif
Kvapo tie milteliai jokio neturi?
Atsakyti
o koks būtų tinkamas glicerino kiekis nesunkiam kremui? 2% ? 1 ?
Atsakyti
kice, geriau pradėk nuo 1 proc. smile.gif
Atsakyti