Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Katherina @ 2010 02 23, 16:21)
Laba diena  4u.gif  Noriu paklausti, ketinu daryti kremą paakiams iš argano, erškėtuogių, rugiagėlių hidr. ir kofeino su vašku, manau pradžiai užteks tiek ingredientų, bet nežinau kokias proporcijas naudoti maždaug 30-čiai ml...  Pvz. 20ml aliejų, 10 ml hidr. koks 1g vaško? O kiek tada kofeino dėti? O glicerino įdėti galima?
Jei ne Monica, tai gal kitas protingas žmogus atsakysite...  ax.gif
Ir aplamai, kaip tas proporcijas nusistatyti, na kiek turi būti skystos fazės, o kiek pvz.aliejų ir viso kito...  blush2.gif  Receptų daug Jūsų visų turiu, bet pačiai įdomu, kaip sugalvojama biggrin.gif

labai geras klausimas, nes ir as niekaip to kofeino nesusiskaiciuoju, o jo labai mazai reikia:) palauksim Monikos komentaro:)
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 02 23, 15:21)
Laba diena  4u.gif  Noriu paklausti, ketinu daryti kremą paakiams iš argano, erškėtuogių, rugiagėlių hidr. ir kofeino su vašku, manau pradžiai užteks tiek ingredientų, bet nežinau kokias proporcijas naudoti maždaug 30-čiai ml...  Pvz. 20ml aliejų, 10 ml hidr. koks 1g vaško? O kiek tada kofeino dėti? O glicerino įdėti galima?
Jei ne Monica, tai gal kitas protingas žmogus atsakysite...  ax.gif
Ir aplamai, kaip tas proporcijas nusistatyti, na kiek turi būti skystos fazės, o kiek pvz.aliejų ir viso kito...  blush2.gif  Receptų daug Jūsų visų turiu, bet pačiai įdomu, kaip sugalvojama biggrin.gif

jei 30-iai ml tai pvz 2 g vasko, 10 ml alieju, 20 ml hidrolato
o siaip kaip apskaiciuot, tai pagal mane paimam alieju (1 ar misini), ir pagal ju kieki skaiciuojam ko prideti unsure.gif taip? blush2.gif
pvz EA tai 2-5 l. į 10 ml bazės.
pvz vaskai turi sudaryti iki 5% (gal pataisys kas), o i lupu balzamus galima net iki 10%.
pvz glicerino 1-3% produkto

pataisykit, prasau, jei nusisnekejau blush2.gif

katerina, o kofeinas, tai cia ea ? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 23 vasario 2010 - 15:40
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 14:55)
Mergaites, pakomentuokite rosmarinu hidrolata

turejau labai patiko, oda tiesiog svytejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 02 23, 15:40)
jei 30-iai ml tai pvz 2 g vasko, 10 ml alieju, 20 ml hidrolato
o siaip kaip apskaiciuot, tai pagal mane paimam alieju (1 ar misini), ir pagal ju kieki skaiciuojam ko prideti  unsure.gif  taip?  blush2.gif
pvz EA tai 2-5 l. į 10 ml bazės.
pvz vaskai turi sudaryti iki 5% (gal pataisys kas), o i lupu balzamus galima net iki 10%.
pvz glicerino 1-3% produkto

pataisykit, prasau, jei nusisnekejau  blush2.gif

katerina, o kofeinas, tai cia ea ?  blush2.gif

Na dar žiūrint kokių EA, gi yra ir silpnesnių, ir stipresnių. Vaško į balzamą iki 20 %, su 10 % minkštokas gautųsi smile.gif O apie gliceriną AN psl. labai aiškiai parašyta "Kremuose, kaukėse, pieneliuose siūloma naudoti iki 5 proc. koncentracijos. Esant sausai odai, galima pridėti glicerino į hidrolatą (1-3 proc.)"

Monica yra sakiusi, kad su 50 % aliejinės fazės išeitų riebus kremas, bet dar pati negaminau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 23 vasario 2010 - 16:00
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 02 23, 16:40)

katerina, o kofeinas, tai cia ea ?  blush2.gif

kofeinas ne ae, miltukai kofeino-stangrinimui, kovai su celiulitu:) as paakiams kremuka noriu susitaisyti su kofeinu smile.gif
Atsakyti
Dabar skaitau AN psl., kad į lūpų balzamą reikia iki 10 % vaško, nu bet aš dėjau 18 %. Turbūt klaida įsivėlė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 17:02)
kofeinas ne ae, miltukai kofeino-stangrinimui, kovai su celiulitu:) as paakiams kremuka noriu susitaisyti su kofeinu smile.gif

Vat, vat ir man rupestys su tuo kofeinu biggrin.gif .Jau gi rasiau cia kada,kad bomba sugalvojau - gal net plastiniu operaciju nereikes biggrin.gif - argano aliejus, kofeinas ir kas dar? ka dar detumet? Ir kokios konsistencijos darytis kazin g.gif - jei viska i alieju imaisai, tai kaip ir nereikia jokiu vasku, o jei kaip krema- ko tada detumet? ax.gif Tik nedaug, nes kai jus parasot, tai man iskart akyse formules, chemija, fizika, chemijos mokytoja doh.gif ir as numoju ranka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 23 vasario 2010 - 16:33
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 23, 17:09)
Vat, vat ir amn rupestys su tuo kofeinu biggrin.gif  .Jau gi rasiau cia kada,kad bomba sugalvojau - gal net plastiniu operaciju nereikes  biggrin.gif - argano aliejus, kofeinas ir kas dar? ka dar detumet? Ir kokios konsistencijos darytis kazin g.gif - jei viska i alieju imaisai, tai kaip ir nereikia jokiu vasku, o jei kaip krema- ko tada detumet? ax.gif  Tik nedaug, nes kai jus parasot, tai man iskart akyse formules, chemija, fizika ir as numoju ranka  biggrin.gif

cia jau kaip fantazija suveiks smile.gif tik, kad sake Monika, tirpsta kofeino miltukai gerai pakaitinus vandens vazeje, siaip neismakaluosi:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 17:11)
cia jau kaip fantazija suveiks smile.gif tik, kad sake Monika, tirpsta kofeino miltukai gerai pakaitinus vandens vazeje, siaip neismakaluosi:)

Zinau, kad neismakaluosi.. Fantazija? Uoj, man baišššu- kai pasigaminciau , tai butu man bomba ryte pries veidrodi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 23, 17:11)
cia jau kaip fantazija suveiks smile.gif tik, kad sake Monika, tirpsta kofeino miltukai gerai pakaitinus vandens vazeje, siaip neismakaluosi:)

Galvoju, kad turbūt geriausia būtų tirpint kokiam ramunėlių arba rugiagėlių hidrolate g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 02 23, 17:31)
Galvoju, kad turbūt geriausia būtų tirpint kokiam ramunėlių arba rugiagėlių hidrolate  g.gif

dumbliu hidrolate smile.gif
Atsakyti
Susimildamos,visų temų tikrai neperskaitysiu verysad.gif
Gal pasakysite ,jei į kokį argano ar erškėtrožių aliejuką ,na,į kokį 10 ar 5 ml. įbersiu trupuciuką kofeino miltelių,tai tada gerai bus?
Arba į aliejų mišinį va tokį:arganas,erškėtrožės,kakavos sv. ir pečiuolių ea g.gif

ir ar tinkama kof.milteliai tepti kasdien ir ant viso veido?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 23 vasario 2010 - 17:35