Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

Laba, noriu pasiklausti. Pasigaminau nuo celiulito aliejuka - ar jis jums (tos, kurios naudojate) susigeria? Man nea, kad ir kiek bemasazuotum..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 07:41)
Sveikos,]
mane suzavbejo si tema ir pasirinkimas parduotuveje smile.gif Tik truksta informacijos - kokius sudetines dalys yra butinos,kad gautusi kremas, pvz? Kokiom proporcijom jas maisyti ? Gal kur yra koks saltinis paskaitymui? wink.gif

Geriausias šaltinis - ši tema tongue.gif skaityk nuo pradžių ir daug kas paaiškės... Bet jei esi naujokė šioje srity, nieko negaminus, manau sunku pradėt nuo kremų gaminimo ax.gif

QUOTE(uoga26 @ 2010 03 02, 09:47)
Laba, noriu pasiklausti. Pasigaminau nuo celiulito aliejuka - ar jis jums (tos, kurios naudojate) susigeria? Man nea, kad ir kiek bemasazuotum..

O iš ko jį gaminai? smile.gif Tepi ant drėgnos odos? Taip jie daug geriau susigeria wink.gif arba per daug aliejuko tiesiog pili...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 02, 11:05)
Geriausias šaltinis - ši tema tongue.gif skaityk nuo pradžių ir daug kas paaiškės... Bet jei esi naujokė šioje srity, nieko negaminus, manau sunku pradėt nuo kremų gaminimo  ax.gif
O iš ko jį gaminai? smile.gif Tepi ant drėgnos odos? Taip jie daug geriau susigeria wink.gif arba per daug aliejuko tiesiog pili...


Gaminau pagal si receptuka:

Kipariso ea – 2 ml
Citrinos ea – 2 ml
Kedro ea – 2 ml
Šalavijo vaistinio ea – 1,5 ml
Eukalipto citrinakvapio ea – 1,5 ml
Niaoulio ea-1 ml
100 ml lazdyno riešutų aliejaus

tepu ant dregnos odos, bet jis man kazkaip sunkiai susigeria, tiksliau nesusigeria, lieka toks riebalas doh.gif tas pats ir su tamanu-pelergoniju ea veidukui - visuomet tenka nuvalyti vata pertekliu. as galvoju, kad gal man apskritai netinka aliejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga26 @ 2010 03 02, 10:18)
tepu ant dregnos odos, bet jis man kazkaip sunkiai susigeria, tiksliau nesusigeria, lieka toks riebalas  doh.gif  tas pats ir su tamanu-pelergoniju ea veidukui - visuomet tenka nuvalyti vata pertekliu. as galvoju, kad gal man apskritai netinka aliejai  g.gif

Man tamanai irgi nelabai susigerai, tepdavau krūtinę. O gal ir lazdynų riešutų labai sunkus? g.gif pamaišyk su dar kokiu lengvesniu aliejuku, kuris geriau susigeria... Man labai gerai susigeria abrikosų kauliuku ir makadamijų, tik žiūrėk, kad irgi anticeliulitinį poveikį turėtų smile.gif
Faina sudėtis tavo aliejuko, tiek daug EA rolleyes.gif
Papildyta:
Vis gi radau, kad lazdynų riešutų aliejus gerai įsigeria ČIA g.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga26 @ 2010 03 02, 09:47)
Laba, noriu pasiklausti. Pasigaminau nuo celiulito aliejuka - ar jis jums (tos, kurios naudojate) susigeria? Man nea, kad ir kiek bemasazuotum..


Man zinok irgi visiskai visi aliejukai nesusigeria!Gal cia nuo odos priklauso.
Veidui as darausi kremus,kad susigertu,o kunui pasidaryk pilingiuka ir is kart po to tepk!Man susigeria tada super!Arba bent jau reik pabut siltoje vonioje ar duse pries tai.Pabandyk,manau pades:)

As irgi vienu metu jau buvau pradejus galvot,kad man visai aliejai netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo envyy: 02 kovo 2010 - 12:47
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 07:41)
Tik truksta informacijos - kokius sudetines dalys yra butinos,kad gautusi kremas, pvz? Kokiom proporcijom jas maisyti ? Gal kur yra koks saltinis paskaitymui? wink.gif


mažai naršei tuomet biggrin.gif

apie tai rašoma čia, čia smile.gif

visad atkreipkit dėmesį į Monikos pastebėjimus po prekėmis - sudėta daug geros praktinės info drinks_cheers.gif
Atsakyti
ar kakavos absoliuta galima naudoti aromatinese zvakidese skiesta su vandeniu? noriu pakvepinti namus ax.gif
Atsakyti
jusu temoje truksta elementoriaus pradedanciom: pvz lengvo kremo sudetis, drekinancio, kuriuose butu galima keisti aktyvius komponentus pagal ju poveiki smile.gif Kad butu aisku: vasko reikia tiek procentu, glicerino tiek, dar kokio emulsiklio - eikia ar ne.. Ar i kiekvieno kremo sudeti turi ieiti kas nors is sviestu pvz?
Jei nori maitinancio kremo - vel pavyzdys su procentais smile.gif
Net tame tinklapyje http://www.aromanatu...-laseliais.html, apsimoketu tureti tokiu pavyzdeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 14:14)
jusu temoje truksta elementoriaus pradedanciom: pvz lengvo kremo sudetis, drekinancio, kuriuose butu galima keisti aktyvius komponentus pagal ju poveiki smile.gif Kad butu aisku: vasko reikia tiek procentu, glicerino tiek, dar kokio emulsiklio - eikia ar ne.. Ar i kiekvieno kremo sudeti turi ieiti kas nors is sviestu pvz?
Jei nori maitinancio kremo - vel pavyzdys su procentais smile.gif
  Net tame tinklapyje http://www.aromanatu...-laseliais.html, apsimoketu tureti tokiu pavyzdeliu smile.gif

tikrai kad per mazai gilinotes...vien tik is siu temu (+yra "naturalios kosmet gamintojai" temu) galima toooki konspekta pasidaryt, kad maza nepasirodys mirksiukas.gif skaityt ir dar karta skaityti reikia...
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 14:14)
jusu temoje truksta elementoriaus pradedanciom: pvz lengvo kremo sudetis, drekinancio, kuriuose butu galima keisti aktyvius komponentus pagal ju poveiki smile.gif


supratau, tu nori bazės. Bet tame ir žavumas, kad čia kiekviena galim dėti tai, kas mums tinka ir ką turim savo lentynose, o ne pirktis visoms vienodas, abejotino tikimo žaliavas, kurių galbūt daugiau nebepanaudosim niekur smile.gif

apie kiekvieną aliejų, miltelius ir pan. yra pridėti aprašymų - rinkis pagal savo odą, pageidaujamą efektą ir maišyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 03 02, 14:14)
jusu temoje truksta elementoriaus pradedanciom: pvz lengvo kremo sudetis, drekinancio, kuriuose butu galima keisti aktyvius komponentus pagal ju poveiki smile.gif Kad butu aisku: vasko reikia tiek procentu, glicerino tiek, dar kokio emulsiklio - eikia ar ne..

blink.gif blink.gif
Kiekvienoje temoje gi renkasi žmonės, kurie domisi tam tikrais dalykais. Daug pradedančiųjų yra ir šioje temoje, bet nereikia tingėt visų temų perskaityt, tada tikrai viskas būtų aišku. Kažin kuri čia norėtų vargti ir viską susisteminti ir kam mums to reikia? Jei jums kas neaišku, tai skaitykit temas, o jei dar kyla neaiškumu, klauskit, visada atsakom ir padedam smile.gif nieko nebūna iškart ant lėkštutės patiekto, viskas reikalauja pastangų ir laiko...
Atsakyti
na jau merginos, na jau.. Nei as naujoke siame forume nei naujose temose, gal apseisime be moralu?
Tiesiog malonu, kai atsiranda jau patyrusiu zmoniu, kurie netingi padaryti sistemele ir negaili pasidalinti savo patyrimu smile.gif
Kaip pvz galiu nurodyti tortu tema My Webpage..
Ten naujokui niekuo ne lengviau, bet aisku, nuo ko pradeti smile.gif Ir paklausus kas tas MMG, niekas neliepia skaityti 5 temas atgal, o paaiskina smile.gif
Atsakyti