Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Monica @ 2010 02 25, 22:42)
tai pasirodo maišosi su aleijumi papaja, tai tada iš vis paprasta naudoti bigsmile.gif

pauostyti tikrai bus mėlynių, aš visko sau pasilieku bent truputį ax.gif
jei tikrai nori, galiu 10 ml aliejaus palikti


Nu jau negaliu kai susinervinau ir visai nepadeda Frau Eglijos patarimai miegot tik ant nugaros ir nereikst emociju doh.gif Po tu pasakojimu apie melyniu miltelius ir alieju (ar as kazka maisau ir kalba eina tik apie melyniu miltukus, ir kitoki alieju g.gif ) visa nakti sapnavau kad stoviu prie kioskelio su melynem ir ivairiais lapeliais ir galvoju ar iseitu melyniu fitolis man g.gif lotuliukas.gif

Ir dar klausimas iskilo ax.gif radau parduotuvej (atleisk Monica bet ne tavo, tu per toli verysad.gif ) papaju miltelius kapsulese, tai vat tas kapsules isardzius ar jie tiktu podepiliacinem priemonem ar cia visiska nesamone ir nieko neiseitu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 01 kovo 2010 - 20:41
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 01, 20:38)
ir mane labai domina  drinks_cheers.gif

Išbadžiau ant mažo kiekio, tai kaip ir netirpsta, įdomu ar būtų poveikis plaukams, jei netirpsta? g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Renkuosi savo pirmajį hidrolatą iš Monicos.

Mano taikinyje - šlamutis, levandos arba hamamelis.
Mano oda jauna, kakta ir smakras paberti, skruostai sausi, kakta kartais nupleiskanoja - tad darau išvadą kad mano oda gan sausa? Kuris iš šių hidrolatų tiktų?

Taip pat, koks ea stiprintų plaukus? Esu turėjus rozmarinų, norisi kažką kitą pabandyt.

Kokį rekomenduotumėt aliejų sviestą ar kremą pažeistai rankų odai? manau tiktų sviestmedis, bet kaip tyčia parduotuvėlėj nerandu.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 03 01, 21:37)
Sveikos 4u.gif

Renkuosi savo pirmajį hidrolatą iš Monicos.

Mano taikinyje - šlamutis, levandos arba hamamelis.
Mano oda jauna, kakta ir smakras paberti, skruostai sausi, kakta kartais nupleiskanoja - tad darau išvadą kad mano oda gan sausa? Kuris iš šių hidrolatų tiktų?

Mano oda linkusi į bėrimus, tai labai tiko hamamelis smile.gif
Atsakyti
ernesin, ačiū 4u.gif Pabandymui 50 ml užtektų?
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 03 01, 21:37)
Sveikos 4u.gif

Renkuosi savo pirmajį hidrolatą iš Monicos.

Mano taikinyje - šlamutis, levandos arba hamamelis.


labiausiai patikes hamameliu tiek kvapo atzvilgiu, tiek del poveikio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 01 kovo 2010 - 21:46
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 03 01, 21:44)
ernesin, ačiū 4u.gif Pabandymui 50 ml užtektų?

Na jei bijai rizikuoti tai imk 50, bet man tai jis lipo nuo pirmos dienos, per 1,5sav pusę buteliuko(iš 100ml) supurškiau biggrin.gif Jis tokio žolės kvapo, bet nekreipiu dėmesio, svarbiausia poveikis good.gif Palygina net odos spalva smile.gif
Atsakyti
labai ačiū už patarimus smile.gif
blogiausiu atveju bus galima nusipirkti daugiau arba pabandyti kitą smile.gif
Atsakyti
As noreciau pagirti medetku fitoli, apramina spuogelius, slamuciu hidrolatas irgi thumbup.gif tik naudoju, kai mb nebuna, nes pastoviai rauko nosi biggrin.gif
dar labai svajoju apie pagerinta purskaliuka plaukams, apleidus juos siek tiek jauciuosi...idomu, monica silikono dar tebeturi ar ne ax.gif
Atsakyti

turiu ant kaktos demeliu ar kiek pasviesintu ersketroziu al g.gif

kraunu krepsa is AN doh.gif visko reik doh.gif kol akys nemato ,tai nieko nereik biggrin.gif jau susidejau:
rasulo molio
balto molio
Dumbliai litotamnai
glicerino
Hamamelių hidrolatas

o ka apie situos galit patart:

Laukinių levandų hidrolatas
ersketroziu al
Medetkų fitolis alyvuogių aliejuje
Alijošiaus (Aloe barbadensis) fitolis saulėgražų aliejuje ax.gif

turiu spuogeliu ant kaktos, ir pastebejau,kad megsta mano oda ,kad butu drekinama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 03 02, 00:23)
rasulo molio
glicerino
Hamamelių hidrolatas


o ka apie situos galit patart:

ersketroziu al
Medetkų fitolis alyvuogių aliejuje

siuos turiu.galiu pasakyt,kad patinka.jei megsta oda buti drekinama,dek i viska po lasiuka po lasiuka glicerino,tik nepadaugink,o tai nebus kur deti po to sugadinto daikto:D ersketroziu al.man patinka,tepu paakius,zandus ir juoko rauksles.ar balintu sunku pasakyt,nes dabar nubalau pati visa,tai nelabai pastebiu g.gif bet manau kazkiek pasviesina oda visgi. Na tokios jo savybes ir AN aprasytos,dabar spec.uzmeciau aki cool.gif hamameliu hidr.man visai nieko kvapas patapo-toks kaip pirties,vantu biggrin.gif bet pagal jausma ant odos labiau patinka rugiageliu sakyciau.na po to sumaisysiu manau abu,berods ir bryyla ir dar nemazai kas sake,kad puikus derinys thumbup.gif
Taip pat imsiu medetku fitoli,man kuperoziniams zandukams reikia.ir lb rasulo moli isiziurejau,tai laukiu sekancio apsishopinimo thumbup.gif
nepamirsk parasyti atsiliepimu mirksiukas.gif ir del nuomoniu,tai ryt sulauksi daugiau,nieko doro nepasakiau, bet va negaliu neikisus trigrasio lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,]
mane suzavbejo si tema ir pasirinkimas parduotuveje smile.gif Tik truksta informacijos - kokius sudetines dalys yra butinos,kad gautusi kremas, pvz? Kokiom proporcijom jas maisyti ? Gal kur yra koks saltinis paskaitymui? wink.gif
Atsakyti