Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

susiviliojau tuo kakavos sviestu ax.gif o kaip ji naudoti,gryna galima,rankoms,pedoms,na v.z.siurkstesniems pavirsiams pasitepti? skaiciau,kad jis kietas,tai gal pasildyti,kad atitirptu iki reikiamos minkstos konsistencijos ir teptis? su kokiais EA galima derinti?
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 02 27, 14:32)
Tikrai daugiau hidrolato reikėjo smile.gif aš darau su vandeniu, vis dapilinėju, kol tinkama košytė gaunasi, tau irgi reikėjo įpilt dar hidr. ir viskas, nemanau, kad čia taip gavos dėl to, kad viską iškart supylei wink.gif

Aš tris dieneles jau rasulu prausiuosi smile.gif pasidariau apie 30 ml prausiklio (čia tiek gavosi iš vieno arbatinio šaukštelio  bigsmile.gif ) su vandeniu, glicerinu ir trupučiu aliejaus. Man truputį sausina, bet nusipraususi pasipurškiu hidrolatu ir viskas ok, odelė skaistesnė, gražesnė smile.gif

o koki alieju naudojai prausikli gamindama? as irgi noreciau pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 01, 19:56)
Gerai skamba, bet kad man ant veido yra išsiplėtusių kapiliarų, o medus tokiai odai nerekomenduojamas  verysad.gif Vat su jogurtu gal gerai gautųsi  bigsmile.gif


O ką medus negero daro kapiliarams? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 01, 20:45)
susiviliojau tuo kakavos sviestu ax.gif o kaip ji naudoti,gryna galima,rankoms,pedoms,na v.z.siurkstesniems pavirsiams pasitepti?


Aš tai tingiu šildyti, tai tiesiog laužiu nedidelį gabaliuką ir ant odos šildau - puikiai ištirpsta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 01, 19:45)
skaiciau,kad jis kietas,tai gal pasildyti,kad atitirptu iki reikiamos minkstos konsistencijos ir teptis?

o koki alieju naudojai prausikli gamindama? as irgi noreciau pasidaryti...

Tai geraiu su kokiu skystu aliejuku pamaišyt ir nereikės kiekvienąkart šildyt, gausis kaip kūno sviestas smile.gif

Koks buvo po ranka, tokį ir pyliau - makadamijų biggrin.gif kitą kartą gal pabandysiu su vanilės fitoliu smile.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 19:47)
O ką medus negero daro kapiliarams?  unsure.gif

Nebepamenu blush2.gif bet visur minima, kad odai su kapiliarais negerai medus, pirtys... Gal plečia kapiliarus g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 01, 18:56)
Gerai skamba, bet kad man ant veido yra išsiplėtusių kapiliarų, o medus tokiai odai nerekomenduojamas  verysad.gif Vat su jogurtu gal gerai gautųsi  bigsmile.gif


nesupratai wink.gif Saldų medaus kvapą bananai duoda, nenukentėtų tavo kapiliarai tikrai 4u.gif
Atsakyti
Šiaip ne taip radau, kodėl medus netinka kuperozinei odelei, cituoju: "Medus tinka tuo atveju, jei oda nealergiška, nekuperozinė (nėra išsiplėtusių kapiliarų), nes jis aktyvina kraujotaką."
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 19:57)
nesupratai wink.gif Saldų medaus kvapą bananai duoda, nenukentėtų tavo kapiliarai tikrai  4u.gif

Aišku ax.gif o su vandeniu maišei? nebespėjau nugriebt agurkų miltelių, turiu tik bananų, tai dabar darausi molio kaukę su jais ir kitais priedais, bet kokį kvapą aišku užmuša dumbliai biggrin.gif reikės kada pabandyt tavąją kaukę, įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 01, 20:03)
Aišku  ax.gif o su vandeniu maišei?


delne - agurkų ir bananų miltukai su vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 20:06)
delne - agurkų ir bananų miltukai su vandeniu biggrin.gif

thumbup.gif

o be gero kvapo kuo dar kaukė buvo gera? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 01, 20:09)
thumbup.gif

o be gero kvapo kuo dar kaukė buvo gera?  smile.gif


gerai pamaitino, suminkštino ir dar nuėmė kažkokį rausvą plėmuką ant smilkinio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 03 01, 21:03)
Šiaip ne taip radau, kodėl medus netinka kuperozinei odelei, cituoju: "Medus tinka tuo atveju, jei oda nealergiška, nekuperozinė (nėra išsiplėtusių kapiliarų), nes jis aktyvina kraujotaką."


Na, bet pas mane tik ant nosies kauliuko yra kapiliarų, tai gali nieko tokio ax.gif Ten galima netepti, jei ką rolleyes.gif

Beje, aš ir galvodavau, kas yra ta kuperozinė oda, kai vis kas nors pamini... g.gif Iki šiol taip ir neparašiau googlei wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 01 kovo 2010 - 20:26
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 20:25)
Na, bet pas mane tik ant nosies kauliuko yra kapiliarų, tai gali nieko tokio  ax.gif Ten galima netepti, jei ką  rolleyes.gif

Beje, aš ir galvodavau, kas yra ta kuperozinė oda, kai vis kas nors pamini...  g.gif Iki šiol taip ir neparašiau googlei wink.gif

Mano oda irgi atrodo ne kapiliarinė, bet nuo medaus visada sudirgsta ir parausta rolleyes.gif


Labai prašau atsakykite, ar fitokeratinai tirpsta aliejuje? Noriu eiti pasidaryti aliejinę kaukę plaukams ir nežinau ar galiu jais pagerinti ją, nes supurkšti ištirpinti vandenyje man fitokeratinai truputį daro plaukus šiurkščius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 01, 20:25)
Na, bet pas mane tik ant nosies kauliuko yra kapiliarų, tai gali nieko tokio  ax.gif Ten galima netepti, jei ką  rolleyes.gif

Man irgi yra tik vienas kitas išsiplėtęs jau, bet greitai paraustu nuo šilumos ar šalčio... Manau, jei jau vienas yra, tai oda linkusi į kuperozę, geriau saugotis to, kas gali ir kitu kapiliarų išsiplėtimą paspartint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 03 01, 20:31)

Labai prašau atsakykite, ar fitokeratinai tirpsta aliejuje? Noriu eiti pasidaryti aliejinę kaukę plaukams ir nežinau ar galiu jais pagerinti ją, nes supurkšti ištirpinti vandenyje man fitokeratinai truputį daro plaukus šiurkščius rolleyes.gif

ir mane labai domina drinks_cheers.gif
Atsakyti