Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

Vakar dariaus žalio molio kaukę, galvojau, avantiūra, nes mano oda super duper jautri.. Bent jau buvo prieš tai, kai pradėjau naudoti eko priemones.. Ir ką manot, ogi viskas normaliai, jokių sudirginimų, kai anksčiau vos prilietus niežtėt pradėdavo ir dėmėm išmušdavo baisiausiom thumbup.gif Kaukę dariau su dumblių hidrolatu, tai man jo kvapas visai normalus pasirodė, buvau prisikaičius, kad labai nemalonus kvapas.. g.gif

Kažkas klausė, kiek alūno miltelių dėti į dezodorantą, nurašiau kažkurios merginos (rodos, Saturos? g.gif ) receptuką:

į 50-65 ml buteliuką (žiūrint, kuris laisvas), dedu maždaug arbatinį šaukštelį alūno miltelių, porą didelių lašų glicerino ir po kelis lašus EA - šalavijų+pelargonijų buvo labai vykęs darinys, paskutinį kartą dar lašinau pačiulės EA. Reikia žiūrėti, kad EA glicerine gerai ištirptų ir paskui nebūtų purškiami gryni ant odos. Todėl galima tiesiog atsipilti glicerino, lašinti į į EA ir tirpdyti, įsitikinant, kad tikrai ištirpsta, o paskui supilti į buteliuką

Vakar dar pasidariau aliejinę kaukę su avokadų aliejum, įmaišiau dar ir alyvų aliejaus, čiobrelio ea, tai švelnučiai plaukučiai, purūs (ploviau Eco purinamuoju šampūnu), sunku supinti į kasą, nes slysta labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2010 02 28, 20:24)
Vakar dariaus žalio molio kaukę, galvojau, avantiūra, nes mano oda super duper jautri.. Bent jau buvo prieš tai, kai pradėjau naudoti eko priemones.. Ir ką manot, ogi viskas normaliai, jokių sudirginimų, kai anksčiau vos prilietus niežtėt pradėdavo ir dėmėm išmušdavo baisiausiom  thumbup.gif Kaukę dariau su dumblių hidrolatu, tai man jo kvapas visai normalus pasirodė, buvau prisikaičius, kad labai nemalonus kvapas..  g.gif


O aš šiandien eksperimentinę kaukę dariau iš to, kas po ranka biggrin.gif Tai buvo rasulo molis, truputį žalio molio, gintaro pudros, glicerino ir simondsijų aliejaus. Ir vandenuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 28, 18:16)
tuomet vit. C gaunu kazkokias kitais budais, nes ir ersketuoges uzpilu tikrai daugiau nei 60 laispniu turincu vandeniu (kitaip tie raudoni "obuoliukai" man nieko nepritraukia, o sysalo gerti nelinkusi), citrina ir manau dedu i kokiu 70 laispniu vandeni, o jokiu tabletiniu vitaminu ar maisto papildu as nevartoju  ax.gif
Kita vertus, jei jau prie tokios tempos zusta visi vitaminai ir naudingosios medziagos, tai man turetu nepadeti jokios arbatos, nes as gydausi tik ju pagalba  g.gif



Dabar neatsimenu kiek tiksliai proc. (o ir ieškot tingiu), bet dalis vit. C aukštesnėje temperatūroje žūsta. Vadinasi, dalis lieka. biggrin.gif O be to juokiantis vit. C gaminasi. xD
Šiaip tai dalis vitaminų žūsta kaitinant, o dalis ne. O kitos naudingosios medžiagos dažnai net neminimos, vadinasi, jų lieka pakankamai.
Atsakyti
Aciu Monica dar karteli uz gerius wub.gif tiesa mergaites sake apie kakavos sviesta wub.gif nuo nedidelio kiekio visas kambarys kvepia wub.gif
pasigaminau lupu balzamiuka is sviestmedzio, kakavos sv, biciu vasko. wub.gif kol kas atrodo kad pavyko, ziuresiu kaip veliau bus blush2.gif tik jauciu klaida padariau kad ilasinau mandarinu EA.. g.gif kvapas gal ir nieko, visai man patinka, bet jauciu be rysio cia tie mandarinai blush2.gif

Atsakyti
Siandien palepinau veiduka,dariausi kauke: rasulo molis+roziu milteliai+jazminu milteliai+vanduo+glicerinas+pasifloru aliejus+levandu ea,rezultatas tai puikus,sudrekinta,minksta,svelni atgaivinta oda,levandu ea dar suteike toki malonu vesinima wub.gif Bet man jazminai ir rozes neistirpo sitoje kaukeje,gal cia taip turi buti g.gif Ir dar nusprendziau kad vis del to baltas molis man labiau patiko,kazkaip maloniau juo teptis ir spalva grazesne ir pats jis toks minkstesnis,pabandysiu kita karta sumaisyt su rasulu.

Dar norejau paklausti kiek laseliu ea yra 1ml? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 01 kovo 2010 - 14:16
dar brazilisku riesutu al pyliau doh.gif pamirsau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 03 01, 14:16)
Dar norejau paklausti kiek laseliu ea yra 1ml? 4u.gif

1 ml - 25 lašai - skystų,
20 lašų - tirštų.
Atsakyti
bryyla, super duper tau pasiūlysiu kaukę biggrin.gif Vadinasi agurkas su medum cool.gif

dariau pati savaitgalį kaukę vien iš agurkų ir bananų miltelių - tokio nuostabiai saldaus kvapo su gaivumu gavosi thumbup.gif Iškart pagalvojau apie tave, kad tau faina tikriausiai ji būtų biggrin.gif
Atsakyti
prisimenu buvo kalbeta, bet nepasizymejau...
gal galit imesti kokiu receptuku nuo caliulito? 4u.gif
Papildyta:
oi, celiulito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 01, 19:16)
gal galit imesti kokiu receptuku nuo caliulito? 4u.gif
Papildyta:
oi, celiulito biggrin.gif


ikeliu is pirmos berods temos Monicos zinute:

Sukeliu pradžiai info apie celiulitą:
Naudingi ea:
Gerina kraujo apytakąkiparisas – netinka esant krūtinės ligoms, kedras, arbatmedis.
Šalina susikaupusius skysčius:
kajaputas, šlamutis
Gerina limfos drenažą
Santalas, atlas. kedras,
Tirpdo riebalus:
vaist. Šalavijas,atlas. kedras, citrina
Jei atsiranda dėl hormon. Įtakos, tikslinga naudoti rozmariną

sarašas nebaigtinis, kai kurių ea nekėliau, nes Lt nėra pirkti, ir šiaip reti pvz. Geranium macrorrhizum, Cupressus arizonica
Be to, tinkančių ea tikrai yra daugiau. Pvz citrinžolė, greifrutas, petitgreinas,čiobrelis, kadagys,pelargonija, naioulis ir pan.

receptai:
Kipariso ea Cupressus sempervirens – 2 ml
Citrinos ea Citrus limon – 2 ml
Kedro ea Cedrus atlantica – 2 ml
Šalavijo vaistinio ea Salvia officinalis – 1,5 ml
Eukalipto citrinakvapio ea – 1,5 ml
Niaoulio ea-1 ml
100 ml lazdyno riešutų aliejaus
L'Aromatherapie exactement" du P. Franchomme et Dr D. Penoel

Pelargonijos ea 30 l.+citrinžolės ea-30 lašų+rozmarino cineolinio 30 l į 20 ml baz. aliejaus.
"ABC des huiles essentielles" du Dr Telphon
Jei šitą darysit, atsargiai pabandykit citrinžolę, nes ji gali būti dirginanti.

Naudingiausi baziniai aliejai:lazdyno riešutų, jojobos, migdolų, abrikosų, vynuogių sėklų,kviečių daigų, makadamijos.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 01, 17:32)
bryyla, super duper tau pasiūlysiu kaukę  biggrin.gif Vadinasi agurkas su medum  cool.gif

dariau pati savaitgalį kaukę vien iš agurkų ir bananų miltelių - tokio nuostabiai saldaus kvapo su gaivumu gavosi  thumbup.gif Iškart pagalvojau apie tave, kad tau faina tikriausiai ji būtų biggrin.gif

Gerai skamba, bet kad man ant veido yra išsiplėtusių kapiliarų, o medus tokiai odai nerekomenduojamas verysad.gif Vat su jogurtu gal gerai gautųsi bigsmile.gif

QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 03 01, 18:16)
prisimenu buvo kalbeta, bet nepasizymejau...
gal galit imesti kokiu receptuku nuo caliulito? 4u.gif
Papildyta:
oi, celiulito biggrin.gif

dar čia yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 01 kovo 2010 - 18:57


QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 23:46)
mums reiktų savą muitininką prie jos durų pastatyti  cool.gif Ateina kokia dėžutė iškart jis mums telefonuoja, kas ir kaip biggrin.gif

taip butu idealiausia biggrin.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 01, 13:24)
...  kvapas gal ir nieko, visai man patinka, bet jauciu be rysio cia tie mandarinai  blush2.gif

svarbiausia taves kvapas neerzina, as i savo lupu balzama dejau apelsinu ir labai dziaugiuos, nes kvepia ne intensyviai ir jauciasi lengvas saldumas wub.gif
Atsakyti