Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 27, 01:19)
na man niekaip neisejo to plastilino priklijuoti ant odos,uztat kritinejo,tepu su pirstais ir krenta  lotuliukas.gif  vadinas skyscio daugiau reikejo,kita karta po truputi moli skiesiu su hidrl.

taip ir maniau biggrin.gif  o kiek ml. daugmaz vienam kartui viso veido kaukei uzsitaisyti reikia?
be to, svajoju dabar apie Rasulo moli vietoj kasdienio prausiklio

Tikrai daugiau hidrolato reikėjo smile.gif aš darau su vandeniu, vis dapilinėju, kol tinkama košytė gaunasi, tau irgi reikėjo įpilt dar hidr. ir viskas, nemanau, kad čia taip gavos dėl to, kad viską iškart supylei wink.gif

Aš tris dieneles jau rasulu prausiuosi smile.gif pasidariau apie 30 ml prausiklio (čia tiek gavosi iš vieno arbatinio šaukštelio bigsmile.gif ) su vandeniu, glicerinu ir trupučiu aliejaus. Man truputį sausina, bet nusipraususi pasipurškiu hidrolatu ir viskas ok, odelė skaistesnė, gražesnė smile.gif
Atsakyti
Kiek alūno miltelių dedat gamindamos dezodorantus? 4u.gif
Atsakyti
Koks aliejus tinka nudegimams gydyti? 4u.gif
Atsakyti
Pagirsiu aloe fitoli. Pirkau ji plaukams, bet sesers veida labai isbere ir molio kaukes nelabai padejo, tai as jai daviau si fitoli. Sake, kad jai labai padeda mirksiukas.gif


QUOTE(GinMintė @ 2010 02 25, 11:51)
O tokiu misiniu reik tept ant dregnos odos? Kiekviena diena? Bei ar padetu jei taip pat ant koju yra issipletusiu kapiliaru, ne tik venu? blush2.gif

as tepdavau ant sausos, nereguliariai blush2.gif Mano tetis realiai ji isbaige, nes jam po darbo dienos labai gerai budavo ****** istrinti, nuimdavp visa sunkuma
Pas mane kapiliarai labai senai sutrikineje, tai man ne itin ka padare, jei jie gan svieziai sutrukineje, tai gal ir padetu g.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 15:00)
o kuris lengvesnis, avokadu ar sezamu? cia jei paakiams?  ir dar argano pridedam, kuris lengviausiais is siu triju?

sezamo aliejus is vis yra sakyciau pribvalomas visur, nes jis pagerina medziagu prasiskverbima

QUOTE(ernesin @ 2010 02 25, 16:43)
kunigunda78 primink prašau ar AN agaro miltelius pirkai? 4u.gif

ne, Basanaviciaus g. esancioje parduotuveje, 25 gr 6 lt

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 25, 17:37)
jeigu nori kaukes ilgesniam laikui-darykis ja su hidrolatu ir nedek vaisiu milteliu.jei ruosiesi laikyti ilgiau butu gerai jei idetum vitamino e arba konservanto-ilgiau stoves:)

as darau bent menesiui, dedu miltelius, siek tiek vit e lasinu ir viskas puikiai laikosi, tik jei dumbliu padauginu -tai smaradas baisu buna lotuliukas.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 02 26, 10:57)
Tai kur man galima dėti bananų miltelius? Kaukes visada darausi vienam kartui (molio arba su jogurtu, aliejais). Tai ir klausiau, ar man tuos miltelius geriau į hidrolatą įmaišyt, kuriuo kasdien purškiuosi, ar neverta? Gal tada geriau į kaukes juos dėt?


as dedu i aloe geli, arba i molio kaukes

QUOTE(GinMintė @ 2010 02 26, 12:01)
Dariausi siandien agurku milteliu kauke sumaisiusi su aloe sultimis, uztepus ant veido jinai toookia lipni pasidare, sutrauke visa veida, dziuvo labai greitai, vos islaikiau 10 minuciu, gal ka ne taip darau  mastau.gif O tokia kauke reikia pastoviai drekinti, kad nesudziutu, kaip molio?

gal todel, kad su sultim, o geliu taip greitai nedziusta ax.gif

QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 02 27, 13:34)
Koks aliejus tinka nudegimams gydyti? 4u.gif

tamanu
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 27, 15:29)
Pas mane kapiliarai labai senai sutrikineje, tai man ne itin ka padare, jei jie gan svieziai sutrukineje, tai gal ir padetu  g.gif 


O gal ka nors naudoji kojoms nuo kapiliaru? Ar niekas nebepadeda verysad.gif
Atsakyti
na reiks virinto ar mineralinio vandens pilti i moli.vien hidrolata gaila ax.gif
Atsakyti
Monica, gal gali parasyt receptuka kaip naudot varnalesu miltukus plaukams, as sumaisiau su aliejum ir issitepiau, bet tie miltukai neistirpo, bet poveikis man patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 02 27, 16:50)
O gal ka nors naudoji kojoms nuo kapiliaru? Ar niekas nebepadeda  verysad.gif


nelabai pas mane ju daug, o ir seni jie -tai kazkaip nieko ir nedarau. Siai tai reiskia vit C trukuma. Tai esu gerusi ersketuogiu laieju, kartais geriu ersketuogiu arbata, daug citrinos ir t.t. -tai nauju sutrukinejumi kaip ir nera, tik tie seni.

QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 28, 12:05)
Monica, gal gali parasyt receptuka kaip naudot varnalesu miltukus plaukams, as sumaisiau su aliejum ir issitepiau, bet tie miltukai neistirpo, bet poveikis man patiko  biggrin.gif

cia siek tiek
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 28, 13:50)
nelabai pas mane ju daug, o ir seni jie -tai kazkaip nieko ir nedarau. Siai tai reiskia vit C trukuma. Tai esu gerusi ersketuogiu laieju, kartais geriu ersketuogiu arbata, daug citrinos ir t.t. -tai nauju sutrukinejumi kaip ir nera, tik tie seni.
cia siek tiek
user posted image

aciu kunigunda, bet tai is tu miltuku reikia istrauka daryt, ar galima siaip su aliejum sumaisius tept, kaip as padariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 28, 12:50)
nelabai pas mane ju daug, o ir seni jie -tai kazkaip nieko ir nedarau. Siai tai reiskia vit C trukuma. Tai esu gerusi ersketuogiu laieju, kartais geriu ersketuogiu arbata, daug citrinos ir t.t. -tai nauju sutrukinejumi kaip ir nera, tik tie seni.


Arbatoje vitaminu nelieka, jei ji uzplikinama karstu vandeniu. Visi vitaminai zuva prie 60 laipsniu temperaturos.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 28, 13:30)
aciu kunigunda, bet tai is tu miltuku reikia istrauka daryt, ar galima siaip su aliejum sumaisius tept, kaip as padariau  blush2.gif

as tai manyciau, kad vis tik reiktu tuos miltelius bent keliom dienom uzpilti aliejum ir palaikyti, o tada teptis jau aliejum, nes tokiu budu aliejus istrauktu naudingas medziagas ir ju daugiau patektu ten kur reikia nei vien tais milteliais su aliejum istrynus. Cia jau greiciau gaunasi galvos pylingas su masazu,kuris taip pat naudingas ax.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 02 28, 15:54)
Arbatoje vitaminu nelieka, jei ji uzplikinama karstu vandeniu. Visi vitaminai zuva prie 60 laipsniu temperaturos..  ax.gif

tuomet vit. C gaunu kazkokias kitais budais, nes ir ersketuoges uzpilu tikrai daugiau nei 60 laispniu turincu vandeniu (kitaip tie raudoni "obuoliukai" man nieko nepritraukia, o sysalo gerti nelinkusi), citrina ir manau dedu i kokiu 70 laispniu vandeni, o jokiu tabletiniu vitaminu ar maisto papildu as nevartoju ax.gif
Kita vertus, jei jau prie tokios tempos zusta visi vitaminai ir naudingosios medziagos, tai man turetu nepadeti jokios arbatos, nes as gydausi tik ju pagalba g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 28, 13:50)
nelabai pas mane ju daug, o ir seni jie -tai kazkaip nieko ir nedarau. Siai tai reiskia vit C trukuma. Tai esu gerusi ersketuogiu laieju, kartais geriu ersketuogiu arbata, daug citrinos ir t.t. -tai nauju sutrukinejumi kaip ir nera, tik tie seni.


As sita grozi paveldejau, deja verysad.gif Nera ir pas mane dabar dar ju daug, bet bijau kad kuo toliau, tuo daugiau gali atsirasti, ypac per nestuma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 28 vasario 2010 - 19:01