Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

Dekui Monicai uz siuntineli smile.gif eisiu anticeliulitini darytis smile.gif
norejau pasitikslinti del enzimu - sakykit, kiek gr. enzimu pilti tarkim i 50 ml kremo?
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 26, 18:21)
O su kuo patogiausia, su pipete turbūt? Reikia ryt kokią pipetę įsigyti. Distiliuoto vandens tai jau tėtis pažadėjo butelaitį, sakė, kad jei ką, tai galėsiu ir indelių kokių nugvelbti keletą  yu.gif

Aš glicerinui turiu atskirą pipetę (ji tuo pačiu ir kamštelis užsukamas), tai labai patogu, nes jį juk visada lašinti reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 26 vasario 2010 - 19:19
na merginos,patarkit ka cia pasidaryti nes nenustygstu;D
raudono molio turiu,rugiageliu ir hamameliu hidrol.,glicerino,ersketroziu al.,bananu milteliu.ka sumeistrauti ax.gif
ir ar galima glicerino gryno uztepti ant suskilusiu lupu? g.gif
Papildyta:
beje viska isuosciau, glicerinas bekvapis, o rugiageliu hidrolatas blink.gif alaus mielem trenkia kazkokiom,veeee.gal neisvys MB is namu lotuliukas.gif na kvapai specifiniai,tokie vaistiniai.bet gal susigyvensiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 26, 19:26)
na merginos,patarkit ka cia pasidaryti nes nenustygstu;D
raudono molio turiu,rugiageliu ir hamameliu hidrol.,glicerino,ersketroziu al.,bananu milteliu.ka sumeistrauti ax.gif
ir ar galima glicerino gryno uztepti ant suskilusiu lupu? g.gif
Papildyta:
beje viska isuosciau, glicerinas bekvapis, o rugiageliu hidrolatas  blink.gif  alaus mielem trenkia kazkokiom,veeee.gal neisvys MB is namu  lotuliukas.gif  na kvapai specifiniai,tokie vaistiniai.bet gal susigyvensiu ax.gif

Vienas glicerinas gali sausinti, jo padauginti, naudoti daugiau nei rekomenduojama, taip pat nėra gerai. Iš visko, ką išvardinai, gali veido kaukę darytis smile.gif nelabai ką čia ir išmeistrausi daugiau g.gif aišku dar hidrolatu veidą apsipurkšk ir aliejuku pasitepk.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 02 26, 20:48)
Vienas glicerinas gali sausinti, jo padauginti, naudoti daugiau nei rekomenduojama, taip pat nėra gerai. Iš visko, ką išvardinai, gali veido kaukę darytis smile.gif nelabai ką čia ir išmeistrausi daugiau  g.gif aišku dar hidrolatu veidą apsipurkšk ir aliejuku pasitepk.

o kaip kauke pasidaryti?mat pirmas blynas rolleyes.gif kazkiek molio isideti i koki induka,uzpilti trupuciu pvz.hamameliu hidrolato, kad teptusi ant veido mase.tada truputi bananu milteliu ir ismaisyti.tepsiu visam veidui-ir t zonai, ir zandukams jautriems,kuperoziniams.ar gerai bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 02 26, 20:13)
Aš glicerinui turiu atskirą pipetę (ji tuo pačiu ir kamštelis užsukamas), tai labai patogu, nes jį juk visada lašinti reikia smile.gif


O iš kur ta pipetė tokia? rolleyes.gif
Atsakyti
kaip suprantu molio kaukei uzsimaisyti reikia labai nedaug?
pasidariau daugmaz perpus daugiau nei reikejo,dejau bananu milt.,hamam.hidr.,molio,ersketr.al. sumakalavau dantu krapstuku,gavosi plastelinas,tepiau ant veido,plonu tokiu permatomu sluoksniu pasitepe normaliai.po to pradejo gabaliukais kritineti tas "plastelinas",hidrolatu purskiojau,klijavau ant veido,pridrabsciau visas grindis doh.gif doh.gif doh.gif ojetau.
purskiu hidrolatu kai tik pradeda traukti,o traukia istisai galima sakyt.nu bet jau terlione kokia,gal kazkas ne to dar buvo,ner ko noret kaip pirmam kartui.
tai esminis klausimas,kai darotes kauke,ar storai ja reikia tepti ar uztenka kad persimato,na gal suprantat ka noriu pasakyti?

meldziuos kad tik MB negriztu,ismestu turbut viska pro langa,o ir kvapu kambariai pilni nepazistamu tokiu biggrin.gif juokiaus jau is saves pati ir keikiuos garsiai,atrodau kaip is karo lauko su kraujuojanciu veidu ir kaklu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 26 vasario 2010 - 20:43
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 26, 20:41)
,gavosi plastelinas,tepiau ant veido,plonu tokiu permatomu sluoksniu pasitepe normaliai.po to pradejo gabaliukais kritineti tas "plastelinas",hidrolatu purskiojau,

manau, kad per tirštą masę padarei, tikrai ne kaip plastilinas tur būti, ir niekas niekad nekritinėja ax.gif Primenu, kad metal. įrankiai netinka moliui maišyti.

pipečių yra čia
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 26, 20:07)
o kaip kauke pasidaryti?mat pirmas blynas rolleyes.gif

man irgi kartą taip buvo, kad nuo veido krito biggrin.gif tai tikrai per kietą pasidarei, man gaunasi tokio skystoko kremo konsistencijos, o sausus ingredientus (šiuo atveju molį ir bananų miltelius ) geriausia pirma sumaišyt be skystų ingredientų, geriau išsimaišo, o tik po to skysčius pilt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 26 vasario 2010 - 23:03
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 26, 19:21)
O su kuo patogiausia, su pipete turbūt? Reikia ryt kokią pipetę įsigyti. Distiliuoto vandens tai jau tėtis pažadėjo butelaitį, sakė, kad jei ką, tai galėsiu ir indelių kokių nugvelbti keletą  yu.gif

man su spricu patogiausia:) aiskiai matosi kiek mll pritrauki glicerino,tik be adatos reikia traukti:)
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 02 26, 23:02)
manau, kad per tirštą masę padarei, tikrai ne kaip plastilinas tur būti, ir niekas niekad nekritinėja ax.gif Primenu, kad metal. įrankiai netinka moliui maišyti.

pipečių yra čia


na man niekaip neisejo to plastilino priklijuoti ant odos,uztat kritinejo,tepu su pirstais ir krenta lotuliukas.gif vadinas skyscio daugiau reikejo,kita karta po truputi moli skiesiu su hidrl.,aliejumi ir lasu glicerino,nes kai iskart viska sumeciau irgi gal negerai,sakau susisuko i klecka toki kaip plastilinas ir vsio biggrin.gif zinau, kad negalima metal.,as su dantu krapstuku maisiau,pirmas irankis tinkamas,soves i galva.beje, dekui Monica tikrai,tokia patenkinta jauciuos dabar,kaip vaikas gaves bambonke.ir is tiesu manau,kad sulauksiu teigiamu rezultatu,dabar kaktos ypac oda tokia kaip svytinti,sunku nupasakoti net,na bet manau ne man pirmai taip,tai suprasit kas cia kaip svyti biggrin.gif aisku ne stebuklai,bet man atrodo tikrai geriau ir nemanau,kad tik istikinimas mirksiukas.gif o kas savaite po karta kaukyte darant ir kasdien purskiant hidrolatus,bei ersketroziu al.tepantis,turbut sulauksiu laaabai geru rezultatu?jau nebe kaip po vieno kartelio? bigsmile.gif (pradejau ir veido joga dometis,tikiu kad didelis pliusas taip pat butu ax.gif )

ir dar-glicerina plaukams panaudoti kazkaip iseitu?kokiu minciu turite? g.gif
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 02 27, 00:02)
man irgi kartą taip buvo, kad nuo veido krito biggrin.gif tai tikrai per kietą pasidarei, man gaunasi tokio skystoko kremo konsistencijos, o sausus ingredientus (šiuo atveju molį ir bananų miltelius ) geriausia pirma sumaišyt be skystų ingredientų, geriau išsimaišo, o tik po to skysčius pilt  smile.gif


taip ir maniau biggrin.gif o kiek ml. daugmaz vienam kartui viso veido kaukei uzsitaisyti reikia?as turiu mazute tokia tara,ten gal 25ml.is viso,subruksniuota,tai i ja dariausi.gavosi apie 15ml.,bet dar liko bent trecdalis tai tiksliai (atmeciau ir kiek nubyrejo visur biggrin.gif ),tai klaustukas ar kai normaliai jau,skysta pasidarysiu,taip pat reikia daugmaz taikyti i puse normos (nei kad dabar dariau), kad nebutu perdaug,ar kazkaip kitaip?na ir veliu cia tiesiai per aplink,naktis jau,smegenys atsirasineja lotuliukas.gif

be to, svajoju dabar apie Rasulo moli vietoj kasdienio prausiklio blush2.gif dabar galima sakyt nieko nenaudodavau,nes arba jautrindavo zandus,arba traukdavo visa oda,arba arba...net nenoriu tu cheminiu visu deti ant veido biggrin.gif dazausi,pasipudruoju,bet kremu ir visu kitu nesamoniu neprisiverciu tepti ant veido ax.gif
krausiuosi is anksto kogero krepseli jau sekanciam pirkimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 27, 01:57)
man su spricu patogiausia:) aiskiai matosi kiek mll  pritrauki glicerino,tik be adatos reikia traukti:)


O, tiksliai! Turėtų gerai būt mirksiukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 27, 02:19)
be to, svajoju dabar apie Rasulo moli vietoj kasdienio prausiklio blush2.gif dabar galima sakyt nieko nenaudodavau,nes arba jautrindavo zandus,arba traukdavo visa oda,arba arba...net nenoriu tu cheminiu visu deti ant veido biggrin.gif  dazausi,pasipudruoju,bet kremu ir visu kitu nesamoniu neprisiverciu tepti ant veido ax.gif
krausiuosi is anksto kogero krepseli jau sekanciam pirkimui biggrin.gif


Man veido prausimui tai ir rasulas super, ir Madaros žiedų putos thumbup.gif Pastarosios, jau kaip daug kas minėjo, ypač akių makiažui gerai nuprausti smile.gif
Atsakyti