Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

Turiu klausymeli. mano oda misri, suglebusi paskutiniu laiku ir rauksliu ne mazai bet spuogai niekad nekankino ir labai jautri, rekomenduokit tinkamiausia hidrolata, ir kiek tiksliai reikia lasinti glicerino ir kokiam kiekiui ir jai ilasinus glicerina i hidrolata ar ji tada reikia laikyti saldytuve ar nereikia. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 25, 17:37)
jeigu nori kaukes ilgesniam laikui-darykis ja su hidrolatu ir nedek vaisiu milteliu.jei ruosiesi laikyti ilgiau butu gerai jei idetum vitamino e arba konservanto-ilgiau stoves:)

Oki, vis tiek nesupratau biggrin.gif Aš buvau klaususitruputį kitaip, tai dėl to ir nesuprantu blush2.gif Gal Monica galės paaiškint: Tai kur man galima dėti bananų miltelius? Kaukes visada darausi vienam kartui (molio arba su jogurtu, aliejais). Tai ir klausiau, ar man tuos miltelius geriau į hidrolatą įmaišyt, kuriuo kasdien purškiuosi, ar neverta? Gal tada geriau į kaukes juos dėt?

QUOTE(Hibisco @ 2010 02 25, 23:12)
Ar kuriai nors is jusu netiko glicerinas veidui?  g.gif
Man kazkaip neiseina su juo susidraugauti, as ir vienaip bandziau, ir kitaip, bet jis man tarsi apsunkina oda, toks jausmas, kad ji nekvepuoja. Gal jis man tiesiog netinka... Kaip manot, ar gali taip buti? unsure.gif

Gal tikrai padauginai? g.gif pabandyk 1 % dėt glicerino. Į 60 ml gautųsi tik apie 0,5 ml tada. Aš tai jo visur apie 2 % dedu ir man užtenka, kartais apsunkina odą, o į kaukes molio tik kokį lašiuką ar du smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 02 26, 10:57)
Tai ir klausiau, ar man tuos miltelius geriau į hidrolatą įmaišyt, kuriuo kasdien purškiuosi, ar neverta? Gal tada geriau į kaukes juos dėt?
Gal tikrai padauginai?  g.gif pabandyk 1 % dėt glicerino. Į 60 ml gautųsi tik apie 0,5 ml tada. Aš tai jo visur apie 2 % dedu ir man užtenka, kartais apsunkina odą, o į kaukes molio tik kokį lašiuką ar du smile.gif

Hibisco, dėl mažiau glic., kaip Bryyla ir sakė.
Miltukus tada dėk į kaukes.
Atsakyti
Dariausi siandien agurku milteliu kauke sumaisiusi su aloe sultimis, uztepus ant veido jinai toookia lipni pasidare, sutrauke visa veida, dziuvo labai greitai, vos islaikiau 10 minuciu, gal ka ne taip darau mastau.gif O tokia kauke reikia pastoviai drekinti, kad nesudziutu, kaip molio?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 02 26, 12:01)
Dariausi siandien agurku milteliu kauke sumaisiusi su aloe sultimis, uztepus ant veido jinai toookia lipni pasidare, sutrauke visa veida, dziuvo labai greitai, vos islaikiau 10 minuciu, gal ka ne taip darau  mastau.gif O tokia kauke reikia pastoviai drekinti, kad nesudziutu, kaip molio?

Aš į alaviją įlašinu glicerino, beriu negailėdama agurkų miltelių, tepuosi tarsi kremu veidą ir kai pradedu jausti tempimą apsipurškiu hidrolatu, tai po to galiu nors ir visą dieną išbūti, nei limpa nei tempia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 vasario 2010 - 12:30
QUOTE(GinMintė @ 2010 02 26, 12:01)
Dariausi siandien agurku milteliu kauke sumaisiusi su aloe sultimis, uztepus ant veido jinai toookia lipni pasidare, sutrauke visa veida, dziuvo labai greitai, vos islaikiau 10 minuciu, gal ka ne taip darau  mastau.gif O tokia kauke reikia pastoviai drekinti, kad nesudziutu, kaip molio?


reiktų dėti riebalo: aleijaus, glicerino, arba kremo bazę, kad nedžiūtų greitai ir netrauktų. Taip pat galima purkštis hidrolatu, kaip ir rašė Ernesin
Atsakyti
Ir as ko gero padauginau glicerino i hidrolatus, svarbiausiai, jau visus turimus "pasigerinau", tai ka man dabar daryti??
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 26, 16:41)
Ir as ko gero padauginau glicerino i hidrolatus, svarbiausiai, jau visus turimus "pasigerinau", tai ka man dabar daryti??

reikia nauju biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 26, 17:41)
Ir as ko gero padauginau glicerino i hidrolatus, svarbiausiai, jau visus turimus "pasigerinau", tai ka man dabar daryti??


Hmm, aš dar nepagerinau, tai dabar jau bijau pasiklausius biggrin.gif Turbūt bandysiu į nedidelį kiekį pradžiai smile.gif
Išbandžiau vakar parsivežtus kai kuriuos naujus produktus, tai laaaabai patiko kakavos sviestas wub.gif Vyras atėmė iš rankų indelį ir sakė, kad suvalgys lotuliukas.gif
Levandų hidrolatas irgi labai malonus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 26, 16:50)
Išbandžiau vakar parsivežtus kai kuriuos naujus produktus, tai laaaabai patiko kakavos sviestas  wub.gif Vyras atėmė iš rankų indelį ir sakė, kad suvalgys  lotuliukas.gif
Levandų hidrolatas irgi labai malonus  thumbup.gif

jį iš tikro galima drąsiai valgyti: darytis karštą šokoladą, dėtis į arbatą ir pn. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 02 26, 16:50)
Hmm, aš dar nepagerinau, tai dabar jau bijau pasiklausius  biggrin.gif Turbūt bandysiu į nedidelį kiekį pradžiai smile.gif

Tai dėk pradžiai nedaug glicerino, man 2% pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 02 26, 18:20)
Tai dėk pradžiai nedaug glicerino, man 2% pats tas  smile.gif


O su kuo patogiausia, su pipete turbūt? Reikia ryt kokią pipetę įsigyti. Distiliuoto vandens tai jau tėtis pažadėjo butelaitį, sakė, kad jei ką, tai galėsiu ir indelių kokių nugvelbti keletą yu.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 26 vasario 2010 - 18:21