Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 25, 19:31)
as tepiausi po depiliacijos su kokosu kaip krema pasidarius ir nenuploviau  blush2.gif


mergaites, noriu pasitikslinti smile.gif 4u.gif kols kaitinejau, konspektavau,. atrode lyg aisku truputi, o kai jau turiu miltelius, hidrolatus, aliejus - tikra sumaistis galvoj.
noriu kaip nors po truputi issibandyti, bet visai susimaisiau.
del papaju enzymu: tai kaip suprantu juos galima tiesiog grynus su kuno pieneliu/geliu sumaisyti, arba su kaip cia rase ksantanu ir rugstim ir alieju, arba tik su aliejum ? ar taip suprantu ? is esmes: planuoju iberti truputuka milteliu i turima kuno kkrema ar alieju. ar dar butina ta rugstisi ir ksantanaas?

del fitokeratinu: galima juos deti i balzama tarkim ar aliejaus kauke ? arba galima juos su hidrolatu ar vandeniu/mineraliniu sumaisyti ir purskti ant plauku kaip nenuskalaujama priemone ? 4u.gif

del levandu milteliu: Levandų nuoviras tinka plaukų priežiūrai: sugrąžina plaukams blizgesį ir drėgmę (skalauti ar purkšti ant sausų plaukų)". tai kaip ta nuovira pasidaryti ? tiesiog paprastai pavirti siek tiek vbandeni su miltukais ? 4u.gif

atleiskit jei kartojuosi su klausimais 4u.gif bet skaiciau , skaiciau, lyg aisku. o kai turiu ir reikia kazka sumaisyti, taii tiesiog baimes pilnos kelnes lotuliukas.gif
tai ir pasitikslinti noriu ar gerai supratau pamokas 4u.gif
Atsakyti
tikiuosi Satura nesupyks, kad pacituosiu, bet beieskodama senoj temoj radau:

"Rekomenduojama gelį laikyti šaldytuve, ypač jei padarytas didesnis kiekis.
dariau paprastai - į alijošiaus sultis bėriau ksantano, kad sultys sutirštėtų iki gelio. Paprastas procesas - palaikyti taip sultis su ksantanu kelias valandas, kad sutirštėtų. Tada dėjau papajos enzimų, išmaišiau ir į šaldytuvą

naudojau įsipildama į delną gelio ir į jį įlašindama citrinos rūgšties. Pradėti reikia iškart po depiliacijos ir vis tepti, tepti. Tas gelis ir šiaip man odą gražina, sudirgimų nelieka"

na man belieka issiaiskinti ar gerai su aliejais naudot, kol gausiu alijosiu ir ksantana biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 25 vasario 2010 - 21:13
QUOTE(Violetke @ 2010 02 25, 22:29)
O man tai akinius turbut teks pirkt, nes nematau ir melyniu milteliu...  g.gif


nereikia taip ziauriai lotuliukas.gif stai cia melyniu milteliai
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 25, 19:31)
as tepiausi po depiliacijos su kokosu kaip krema pasidarius ir nenuploviau  blush2.gif

tai pasirodo maišosi su aleijumi papaja, tai tada iš vis paprasta naudoti bigsmile.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 19:47)
Monikucia,pagal mano recepta (trintis tarp kunu ylangu) galima ir dar ka nors pakelti smile.gif
1. Monikele, i 100ml hidrolato deti sesta dali arbat. saukstelio kofeino miltuku?
2. dar su tom varnalesom, kur norejau nuovira pasidaryti ir hidrolatu pagerinti-jei uzpilsiu karstu distiliuotu vandeliu ir  toki nuovira pasigerinsiu hidrolatu, kiek laiko stoves  nesugedes toks mano purskalas?

1. gali dėti ir 1/4-1/3, i 50 ml-1/6
2. sunku atsakyti, manau bent 10 d.
QUOTE(bituteba @ 2010 02 25, 19:54)
mergaites, noriu pasitikslinti smile.gif  4u.gif kols kaitinejau, konspektavau,. atrode lyg aisku truputi, o kai jau turiu miltelius, hidrolatus, aliejus - tikra sumaistis galvoj.
noriu kaip nors po truputi issibandyti, bet visai susimaisiau.
del papaju enzymu: tai kaip suprantu juos galima tiesiog grynus su kuno pieneliu/geliu sumaisyti, arba su kaip cia rase ksantanu ir rugstim ir alieju, arba tik su aliejum ? ar taip suprantu ? is esmes: planuoju iberti truputuka milteliu i turima kuno kkrema ar alieju. ar dar butina ta rugstisi ir ksantanaas?
Taip. nebūtina nei rūgštis nei ksnatanas
del fitokeratinu: galima juos deti i balzama tarkim ar aliejaus kauke ? arba galima juos su hidrolatu ar vandeniu/mineraliniu sumaisyti ir purskti ant plauku kaip nenuskalaujama priemone ?  4u.gif
aliejuje netirps, tik į kreminę kaukę, balzamątaip į 2 dalįsmile.gif

del levandu milteliu: Levandų nuoviras tinka plaukų priežiūrai: sugrąžina plaukams blizgesį ir drėgmę (skalauti ar purkšti ant sausų plaukų)". tai kaip ta nuovira pasidaryti ? tiesiog paprastai pavirti siek tiek vbandeni su miltukais ? 4u.gif

geriau daryti kaip aprašyta čia


eglute, pauostyti tikrai bus mėlynių, aš visko sau pasilieku bent truputį ax.gif jei tikrai nori, galiu 10 ml aliejaus palikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 25 vasario 2010 - 22:42
QUOTE(Monica @ 2010 02 25, 22:42)
tai pasirodo maišosi su aleijumi papaja, tai tada iš vis paprasta naudoti bigsmile.gif

O tik papają galima maišyti su aliejumi ar ir papajų enzimus? ax.gif ir dar, kaip suprantu Citric Acid, tai citrinos rūgštis, tai gal maišant enzimus su kremu kuriame jos yra nebūtina lašinti citrinos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 02 25, 23:42)
tai pasirodo maišosi su aleijumi papaja, tai tada iš vis paprasta naudoti bigsmile.gif

masosi ir gerai bigsmile.gif aciu tau Monica 4u.gif 4u.gif
Uzmigo mano vaikai, einu parelaksuosiu cool.gif
Atsakyti
Ar kuriai nors is jusu netiko glicerinas veidui? g.gif
Man kazkaip neiseina su juo susidraugauti, as ir vienaip bandziau, ir kitaip, bet jis man tarsi apsunkina oda, toks jausmas, kad ji nekvepuoja. Gal jis man tiesiog netinka... Kaip manot, ar gali taip buti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 02 25, 23:12)
Ar kuriai nors is jusu netiko glicerinas veidui?  g.gif
Man kazkaip neiseina su juo susidraugauti, as ir vienaip bandziau, ir kitaip, bet jis man tarsi apsunkina oda, toks jausmas, kad ji nekvepuoja. Gal jis man tiesiog netinka... Kaip manot, ar gali taip buti? unsure.gif

Jaučiu padaugini jo, aš jei tik nors lašiuku daugiau įdedu į savo normuotą indelį iš kart toks pat jausmas kaip tau ir pradeda berti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 25 vasario 2010 - 23:14
QUOTE(ernesin @ 2010 02 25, 23:13)
Jaučiu padaugini jo, aš jei tik nors lašiuku daugiau įdedu į savo normuotą indelį iš kart toks pat jausmas kaip tau ir pradeda berti rolleyes.gif


Zinok, dejau 1 ml (pas mane sugraduota pipete) i kazkur 60 ml hidrolato... Ar cia daug jau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 02 25, 23:16)
Zinok, dejau 1 ml (pas mane sugraduota pipete) i kazkur 60 ml hidrolato... Ar cia daug jau?  rolleyes.gif

Nežinau kaip gramais, bet aš į tokią mažą kremo dėžute(apie 10ml) pilu alijošiaus gelį ir lašinu 2 lašus glicerino, jei tik trys įlaša iš kart pajaučiu ant odos tą lipnumą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 02 25, 22:06)
Melyniu aliejukas 4u.gif kurio aprasymo dar nera ir Saturai pasiseke, kad laiku aplanke Monica, nes itariu kol grisiu, nebeteks net pauostyt sio naujo gerio biggrin.gif


mums reiktų savą muitininką prie jos durų pastatyti cool.gif Ateina kokia dėžutė iškart jis mums telefonuoja, kas ir kaip biggrin.gif

QUOTE(ernesin @ 2010 02 25, 22:24)
Satura, tu pas Monicą gal bent po kartą į savaitę turbūt apsilankai biggrin.gif


jo, faktiškai apsigyvenau ten lotuliukas.gif

ką tu, aišku, kad ne smile.gif Mano piniginė tai irgi ne guminė tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 15:00)
o kuris lengvesnis, avokadu ar sezamu? cia jei paakiams?  ir dar argano pridedam, kuris lengviausiais is siu triju?


avokado riebesnis, paskui eina tik sezamai. O argano sąrašiuke nėra sad.gif
Atsakyti
pagaliau ir as pasigaminau super turbo ylango-pelargoniskaja sexi bombioske smile.gif Issidusinau ir jau issitepliojau.Kvapas tooooooooks dieviskas,kad as jau pati saves noriu biggrin.gif:D
Su plaukais tai prisiciudinau. Nusprendziau pameginti issiplauti galva vien tik rasulo moliu . Issiploviau, plaukai tokie svelnus, tad nusprendziau ir kondicionieriumi neperplauti. Isdziuvau.O siaube aukstielninkas, ir vel veidrodyje pamaciau liuta po auksta itampa. Tai neplanuota aliejine kauke gavosi.....
Atsakyti