Įkraunama...
Įkraunama...

AromaNatural-priemonės kosmetikos gamybai

kunigunda78 primink prašau ar AN agaro miltelius pirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 02 24, 21:08)
Bryyla, ilgesniam laikui kaukędaryk su hidrolatu ir nedėk vais. miltukų. Vitam e ar konservantas irgi nepakenktų , jei ilgiau laikysi.

Atleisk, nesupratau blush2.gif gal gali paaiškint?
Atsakyti
mergaites, gal galit padeti-su kokiu autobusu ar trulu vaziuoti nuo dariaus gireno g.pacios pradzios iki monicos?kaip nusigauti? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(bryyla @ 2010 02 25, 17:45)
Atleisk, nesupratau  blush2.gif gal gali paaiškint?


jeigu nori kaukes ilgesniam laikui-darykis ja su hidrolatu ir nedek vaisiu milteliu.jei ruosiesi laikyti ilgiau butu gerai jei idetum vitamino e arba konservanto-ilgiau stoves:)
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 25, 16:19)
Is kur tokiu moteru tie vyrai turi??  biggrin.gif As tai jau tingecia tokius dalykus daryti arba juokas imtu labai  blush2.gif

Kai kitą kartą pamatysi mano vyrą, būtinai jam pasakyk, kad jam labai pasisekė, gerai? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2010 02 25, 15:00)
o kuris lengvesnis, avokadu ar sezamu? cia jei paakiams?  ir dar argano pridedam, kuris lengviausiais is siu triju?


Man tai lengviausias atrodo sezamų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 02 25, 19:10)
Kai kitą kartą pamatysi mano vyrą, būtinai jam pasakyk, kad jam labai pasisekė, gerai? biggrin.gif

Butiniausiai!! biggrin.gif Kaip kitaip - sitoki lobi namie turi!! biggrin.gif
Del alieju, tai jei as lyginciau vaniles fitoli sezamo aliejuje ir argano alieju-sezamo man tikrai lengvesnis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 25 vasario 2010 - 18:13
QUOTE(fuksija @ 2010 02 25, 16:07)
Žadu bandyti darytis kremuką iš hidrolato, aliejaus ir vaško. Turiu rozmariną antioksidantą, ar jis tiktų kaip konservantas ar visgi geriau naticidą pirkti? Ir gal galima eksperimentų pradžiai bandyti su vandeniu ir kepimo aliejum? Ar neverta, nes turėtų ir taip gautis? 4u.gif


Jei su emulsiniu vašku, tai turėtų gautis smile.gif O eksperimentą padaryt, aišku, galima, kai kurios merginos praktikuojasi tokiu būdu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 02 25, 18:12)
Butiniausiai!! biggrin.gif  Kaip kitaip - sitoki lobi namie turi!!  biggrin.gif 

Ot ačiū 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
turiu klausimelli.pasidariau pries savaite kauke ilgesniam laikui, na gal 4 kartam.konservanto nedejau, bet ne pirma karta ir dariau...dariau is zalio molio, mineralinio, levandu milteliu ir pelargoniju ea, dar lasiuka pasifloru aliejaus.ir ziuriu snd tokie lasiukai issiskyre...kodel?cia nereiskia kad nesugedo?kvapas normalus.gal del to kad idejau aliejaus, pries tai glicerino esu dejusi? 4u.gif
Papildyta:
ir dar, Nidulia kitoj temoj rase, tai norejau perklausti dar.ar galima i hidrolata deti
D kalcio pantotenatas (vitaminas B5) .o jis nesausina odos?reiketu papildomai dar glicerino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksija @ 2010 02 25, 16:07)
Žadu bandyti darytis kremuką iš hidrolato, aliejaus ir vaško. Turiu rozmariną antioksidantą, ar jis tiktų kaip konservantas ar visgi geriau naticidą pirkti? Ir gal galima eksperimentų pradžiai bandyti su vandeniu ir kepimo aliejum? Ar neverta, nes turėtų ir taip gautis? 4u.gif

taip, jis normalus konservantas, jį net maistui naudoja. Jei su bičių vašku, būtinai su pigiais prod. pabandyk

QUOTE(ernesin @ 2010 02 25, 16:29)
Netirpsta.
mano nuomone avokadų, nors ir jis nėra lengvutis mirksiukas.gif
Kaip manote ar pagerinčiau savo hamamelių hidrolatą jei įberčiau agurkų miltelių, bijau kad nepradėtų rūgti ax.gif

manyčiau gali pradėti rūgti, neverta.

Nidulia, pakėlei nuotaiką vakarop biggrin.gif

Bozka, matyt tieisog aleijus atsiskyrė, natūralu, kai be emulsiklio. Drąsiai toliau naudok
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 25, 14:11)
reikia deti 1-2 proc. i paruosta geli su ksantanu ir tepti svieziai nudepiliuota vieta. Gali grauzti. Ji dar suaktyvina rugstis-galima ilasinti lasa acto ar citrinos sulciu. Reiktu patepti iskart po depiliacijos, tada tepti mazdaug kas savaite. Jei pajunti, kad pradeda dygti plaukeliai, vel patepti 1-2 d, kol praeina. Ta papaja veikia kaip ferment pylingas, del to neturetu iaugineti plaukeliai.


QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 25, 14:16)
Aciu tau labai, jau reikia lekt, tik noriu dar paklaust ar be ksantano negalima? unsure.gif  neturiu jo  doh.gif pvz su aliejais sumaisyti papaju enzimus su rugstim  g.gif
Monica, as vel pas tave vakare lysiu i parduotuve  biggrin.gif


Monica HELP!!!! noriu neuzilgo eit maudytis ir nezinau kaip elgtis (jus mane pavadinsit blondine, bet as nezinojau apie ta rugsti, tai tik parsinesus visus gerius, lindau i dusa ir pasidariau su kokosais papaju enzimus, gavosi tokia rusva kosyte, tai pasitepiau kojas - ka manot, depiliavausi pries pora dienu, o dabar toks vaizdas, lyg buciau vakar vakare nusideliavus thumbup.gif ), tik gal tada dar veiksmingiau su rugstim, bet neturiu to ksantano doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 02 25, 20:18)
Monica HELP!!!! noriu neuzilgo eit maudytis ir nezinau kaip elgtis (jus mane pavadinsit blondine, bet as nezinojau apie ta rugsti, tai tik parsinesus visus gerius, lindau i dusa ir pasidariau su kokosais papaju enzimus, gavosi tokia rusva kosyte, tai pasitepiau kojas - ka manot, depiliavausi pries pora dienu, o dabar toks vaizdas, lyg buciau vakar vakare nusideliavus  thumbup.gif ), tik gal tada dar veiksmingiau su rugstim, bet neturiu to ksantano  doh.gif


Tai tepetes po depiliacijos ir kiek laikyti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 02 25, 20:29)
Tai tepetes po depiliacijos ir kiek laikyti reikia?

as tepiausi po depiliacijos su kokosu kaip krema pasidarius ir nenuploviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 02 25, 20:17)

Nidulia, pakėlei nuotaiką vakarop biggrin.gif

Monikucia,pagal mano recepta (trintis tarp kunu ylangu) galima ir dar ka nors pakelti smile.gif
1. Monikele, i 100ml hidrolato deti sesta dali arbat. saukstelio kofeino miltuku?
2. dar su tom varnalesom, kur norejau nuovira pasidaryti ir hidrolatu pagerinti-jei uzpilsiu karstu distiliuotu vandeliu ir toki nuovira pasigerinsiu hidrolatu, kiek laiko stoves nesugedes toks mano purskalas?

Atsakyti