Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

kazkas minejo ,kad plyteles apsinese,tai ar yra kita tema,ar irgi galit ka patart siuo klausimu,labiausiai nukenteje tarp plyteliu tarpai duso kabinoj.
Na,kazkiek pagerejo situacija nuo Domax ir Domax kraft reiniger,bet ne tas,ko noretusi,o ir sveiciau ,tiesiog gremziau siaubingai.Kazkaip beviltiska...aisku,pasivale,bet naujumo isvaizdos jokios. sad.gif
Atsakyti
Man frosh geriausias citrininis thumbup.gif
Nuvalo geriausiai ir kvepia skaniai rolleyes.gif
Man labai nepatiko frosh zalias, jis man smirdejo schmoll.gif
Dabar tik geltona ir naudoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2006 06 01, 01:44)
kazkas minejo ,kad plyteles apsinese,tai ar yra kita tema,ar irgi galit ka patart siuo klausimu,labiausiai nukenteje tarp plyteliu tarpai duso kabinoj.
Na,kazkiek pagerejo situacija nuo Domax ir Domax kraft reiniger,bet ne tas,ko noretusi,o ir sveiciau ,tiesiog gremziau siaubingai.Kazkaip beviltiska...aisku,pasivale,bet naujumo isvaizdos jokios. sad.gif

Jei tai vonios plytelės ir labai apsinešiusios valykit dabar cilit bang, po to reikės tik prižiūrėti, kad neapsineštų. Laikas nuo laiko valykit su Ajax priemone stiklams(geriausia bent kartą per savaite).
Papildyta:
Jei tai plytelės virtuvėje, tai pradžiai cilit bang skirtu riebalams arba ajax riebalams.
Atsakyti
Duso kabina. smile.gif ,plyteles sviesiai melsvos,o tarpukai irgi pagal ju spalva,tai nuo vandens-kalkiu spalvos pasidaro.
Kaip sunku issveisti. unsure.gif
Atsakyti
As valau su Domestos arba Frosch,man j thumbup.gif .Anksciau buvo Bref putos thumbup.gif
Atsakyti
mums tai niekas nepadeda,nuo vandens rudys nubėga tokia juosta,nors ir ką darytume schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2006 06 01, 00:44)
kazkas minejo ,kad plyteles apsinese,tai ar yra kita tema,ar irgi galit ka patart siuo klausimu,labiausiai nukenteje tarp plyteliu tarpai duso kabinoj.
Na,kazkiek pagerejo situacija nuo Domax ir Domax kraft reiniger,bet ne tas,ko noretusi,o ir sveiciau ,tiesiog gremziau siaubingai.Kazkaip beviltiska...aisku,pasivale,bet naujumo isvaizdos jokios. sad.gif

Kažkur buvo parašyta, kad naujai suremontavus ir nuglaisčius tarpelius, reikia juos apdirbti Atlas delfin. Tik pati dar nebandžiau. Sako, ilgai išlieka kaip nauji.
Atsakyti
seip jei jau nieks nepadeda tai gali tam tikras vietas valyti su citrinos rugstele biggrin.gif ji labai gerai isvalo smile.gif
Atsakyti
4u.gif O man žalias Frosch tai visai nieko nevalo g.gif . Rodos net nuo jo pačio keramika žaliuoja. Jokios švaros g.gif
dabar valau su Yplon, tai pusė bėdos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurevaga: 15 birželio 2006 - 23:39
QUOTE(Lalantukass @ 2006 05 31, 23:44)
kazkas minejo ,kad plyteles apsinese,tai ar yra kita tema,ar irgi galit ka patart siuo klausimu,labiausiai nukenteje tarp plyteliu tarpai duso kabinoj.
Na,kazkiek pagerejo situacija nuo Domax ir Domax kraft reiniger,bet ne tas,ko noretusi,o ir sveiciau ,tiesiog gremziau siaubingai.Kazkaip beviltiska...aisku,pasivale,bet naujumo isvaizdos jokios. sad.gif

Na as valau beveik viska su ERI valyo priemone.Puikiai isbalina,net labai apsinesusius pavirsius. thumbup.gif Ir klozeta ir plyteles ir veidrodi vonioj.Ir kainuoja tik 3.5 lt. thumbup.gif Oi jau cia gavosi kaip reklama blush2.gif Bet istikruju geras dalykas,mano pagrindine priemone spintelej.
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2005 12 07, 13:49)
išbandžiau šimtą priemonių, bet geriau nei Cilit(skirtas tik klozetams, jokiems kriauklėms ir plytelėm), tai net šepečio nereikia thumbup.gif Po kokios val. nuleidžiu vandenį ir klozetas kaip naujas thumbup.gif
va tokį:
user posted image

Sveikutes,

pritariu Cillit'ui..nusipirkau dabar nauja!!! na superinis!!! visiems rekomenduoju...
toks tirstas valiklis, kad per sekunde nenubega..sepeciu paskirstau po visa klozeta ir palaukiu truputi...net trinti nebereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-FrenchBulldog- @ 2006 06 10, 14:19)
mums tai niekas nepadeda,nuo vandens rudys nubėga tokia juosta,nors ir ką darytume  schmoll.gif



Kai niekas nepadeda, tai puikiai padeda valymas pirmiausia su Yplon, o paskui su su Dosia Lemon. Priemonė Dosia lemon thick gel cleaner - nuostabi! Puikiai valo visas nurudyjusias vietas. Pabandyk, nesigailėsi.
Atsakyti