Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(Onora @ 2006 04 01, 14:51)
O harpic smirda, ar ne? nes anas baiginejasi jau, tai is IKI nusipirkciau papigiai, gal irgi stebuklas? smile.gif

Nei tai smirda, nei ką... Man tai visai nieko jis kvepia... ax.gif Niugi atsisuk parduotuvėj ir pauostyk. mirksiukas.gif Tik aikšu jeigu neplombuotas jis, nepamenu... g.gif
O kiek jis dabar kainuoja IKI, kad sakai "papigiai"?... rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai išbandžius visokiausių valiklių (tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų), bet apsistojau ties Yplon. Kainos ir kokybės santykis tikrai geriausias.
Anksčiau tik WC su juo valydavau, bet neseniai sugalvojau vonią išsišveisti - buvau maloniai nustebinta. Tiesą sakant net šveisti nieko nereikėjo - užpyliau, išmozojau su šepetėliu ir palikau, po kiek laiko nuploviau su dušu ir vsio - vonia blizga. O prieš tai nuomininkai tokie bernai gyveno, tai patikėkit - valyti tikrai buvo ką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Never Eva @ 2006 04 10, 20:52)
Aš tai išbandžius visokiausių valiklių (tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų), bet apsistojau ties Yplon. Kainos ir kokybės santykis tikrai geriausias.
Anksčiau tik WC su juo valydavau, bet neseniai sugalvojau vonią išsišveisti - buvau maloniai nustebinta. Tiesą sakant net šveisti nieko nereikėjo - užpyliau, išmozojau su šepetėliu ir palikau, po kiek laiko nuploviau su dušu ir vsio - vonia blizga. O prieš tai nuomininkai tokie bernai gyveno, tai patikėkit - valyti tikrai buvo ką  doh.gif


nu reiks pabandyti YPLON, turim tokia problemele:tualete pakabinom ambipiur gaivikli, is pradziu kvepejao pasakiskai, bet po pakeitimo, toks vaizdas, kad visai nesinaudoja ir kvapo neskleidzia, tikriausiai tie pakeitimui visai nieko verti g.gif
Atsakyti
smile.gif Aš naudoju Cilit Rust,labai padeda,bet dabar šis valiklis kažkur dingo iš prekybos.Juo nereikia šveisti, tik užpili ,palaikai ir greitai gali nuleisti vandenį
Atsakyti
blush2.gif
turim tokia problemele:tualete pakabinom ambipiur gaivikli, is pradziu kvepejao pasakiskai, bet po pakeitimo, toks vaizdas, kad tas skystis visai nesinaudoja ir kvapo neskleidzia, tikriausiai tie gaivikliai pakeitimui visai nieko verti ir reikia pikti visą komplektą g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 05 05, 12:24)
nu reiks pabandyti YPLON...



na vis dėl to nusipirkau frosch berods taip rašosi, nu super ir išsivalė puikiai ir kvapas gaivus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Never Eva @ 2006 04 10, 20:52)
Aš tai išbandžius visokiausių valiklių (tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų), bet apsistojau ties Yplon. Kainos ir kokybės santykis tikrai geriausias.
Anksčiau tik WC su juo valydavau, bet neseniai sugalvojau vonią išsišveisti - buvau maloniai nustebinta. Tiesą sakant net šveisti nieko nereikėjo - užpyliau, išmozojau su šepetėliu ir palikau, po kiek laiko nuploviau su dušu ir vsio - vonia blizga. O prieš tai nuomininkai tokie bernai gyveno, tai patikėkit - valyti tikrai buvo ką  doh.gif

Aš irgi visom keturiom už Yplon thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 05 14, 17:53)
Aš irgi visom keturiom už Yplon thumbup.gif

kaip jis atrodo g.gif ne melynas skystis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgyte @ 2005 11 25, 11:11)
Papasakokit, kokiom priemonėm, kaip dažnai valot klozetą? Mano klozetas tamsiai žalias ir jame išryškėjo balta, skayčiau, kalkių juosta. Bandžiau valyt visokiom priemonėm, bet ji vėl atsiranda. Ar wc valote antibakterinėm priemonėm pvz. Domestos, ar jos tinka tik dezinfekcijai?

dabar pasakysiu patį pigiausią ir tikriausiai neįtikėčiausią priemonę nuo kalkių - tai paprastų paprasčiausias maistinis actas bigsmile.gif

pas mus vanduo žiauriai kalkingas, taigi išbandžiau daugybę priemonių nuo jų ir galų gale atradau, kad geriausiai ir pigiausiai visas kalkes išgraužia actas thumbup.gif ir net kvapo jokio nelieka. tiesiog nakčiai įpilu pusę litro į wc, o ryte su šepečiu išvalau, viskas, švarumėlis, baltumėlis thumbup.gif

dabar su juo ne tik wc plaunu, bet ir puodus, arbatinuką ir net į skalbimo mašiną pilu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 14, 17:55)
kaip jis atrodo  g.gif  ne melynas skystis  g.gif

Mėlynas. butelis baltas su palme.
Atsakyti
QUOTE(Žemaika @ 2006 05 17, 23:34)
Mėlynas. butelis baltas su palme.



Aš tai kadangi YPLON parduotuvėje neradau. tai nuspirkau FROCH, super man jis
Atsakyti
o valot su kuo nors bakelio vidu g.gif dedu tas melynas tabletes, nu nezinau, bet rudziu nemazeja, gal galima su kuo nors jas isvalyt ax.gif
Atsakyti