Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(artita @ 2006 02 20, 08:56)
Na as irgi sveiciu su CIFir YPLON, tik sito kvapas nepatinka, bet gerai nuvalo.O jus man pasakykit ar as galiu mesti tas tabletes i nauja klozeta, vyras neleidzia, sako jei suges, o dar garantija klozetui yra, tai netaisys?Bet as nelabai tuo tikiu?Ar dar palaukti puse metu, ar ten nieko neatsitiks?

Geriau jau nedek - is ju jokios naudos, tik melynai bakeli nudazys. Vienintele nauda, kad grazu, kai zalias ( ar melynas) vanduo bega lotuliukas.gif

QUOTE(aqua-Leta @ 2006 03 07, 09:15)
O aš dabar jums, mielos mamytės, galbūt sukelsiu šoką savo patarimu.Tačiau už savo pasiūlymą atsakau galva  biggrin.gif. Tikrai išbandytas, labai daug kartų naudotas metodas. .................

QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 03 07, 10:04)
kur jos gauti?  unsure.gif

butent! Kazkada galejau rugsties kiek nori gaut. Ir teko klaiku wc bendrike su ja issiblizgint, o dabar net neisivaizduoju kur jos reiktu gaut doh.gif Nors ir poreikio ner ax.gif tokiu tuoletu namuose neturiu lotuliukas.gif Greiciau kankina rudom apnasom "uzsinesancios" duso plyteles... bet kazi ar plytelem tinka tai ka galma i wc pilti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanija: 07 kovo 2006 - 19:52
QUOTE(happy @ 2006 03 04, 14:18)
Nzn ar jau kas rase,nes visos temos neskaiciau  schmoll.gif , man super Frosch
citrininis wc valiklis.  thumbup.gif  Kai jy atradau-kitu nebeieskau  schmoll.gif

Ir aš tą patį naudoju. Patinka thumbup.gif
Atsakyti
SOS!!! Kuo išvalyti juosta per vidurį? Po tos mėlynos tabletės bash.gif išryškėjo juosta virutį WC ir nei su Domestos, nei Cif nepadėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(savanore @ 2005 11 25, 20:09)
As valau su YPLONU man tai jis  thumbup.gif ypac kalkes gerai isvalo

drinks_cheers.gif man irgi jis geriausias... uzpili nakciai ir ryte viskas svyti... thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju lietuviska WC zele, super thumbup.gif dar su ja labai gerai vonia atsisveicia.. buvo po vonios remontu visa apsinesus, tai puikiai isvale thumbup.gif
Atsakyti
As cilit naudoju smile.gif
Atsakyti
Voniai pabandziau rekomenduota Yplon Lavatory cleaner - greitai ir gerai isvale vonia, pas mus ji sena jau kokiu 20 metu tai visai negala buvo tokiu stipriu valikliu valyti, o rezultatu likau labai patenkinta 4u.gif

Touletui be Yplon milteliu sveisti naudojame ir Swirl germicidal toilet flush, man tai jis thumbup.gif plauna, gaivina, salina kalkiu nuosedas. labai patenkinta
Atsakyti
Pagaliau nusipirkau Harpic muiliuką į tualetą clap.gif. O kaip kvepia, nereikia nei oro gaiviklio thumbup.gif
Atsakyti
Aš valau WC su HARPIC skysčiu, tai galiu pasakyti kad super ir geresnio dar neatradau. thumbup.gif Jis pakankamai tirštas, užpili jo aplink tualetą iš sienelių viršaus, palauki minutę kitą ir tik vandenį nuleidi ir tualeto šepečiu pavalai ir viskas! bigsmile.gif Balta, švaru, gaivu. mirksiukas.gif

Tualeto gaiviklį dabar naudoju irgi Harpic, taip pat esu labai patenkinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiandien IKI parduotuvėj nusipirkau 2 Harpic unitazų valiklio pakuotes už 1 kainą. Kainavo 6,69 Lt
Atsakyti
o as su kazkokiu papigiaisku uz nepilnus 2 Lt valau NON STOP vadinas, kazkada griebiau pigiausia ir labai ptenkinta likau, nes jis nesmirda, gerai vao, nors nera tirstas.
O visu domestu negaliu naudoti, nes tas kvapas baisus jau labai.

O harpic smirda, ar ne? nes anas baiginejasi jau, tai is IKI nusipirkciau papigiai, gal irgi stebuklas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 04 01, 14:51)

O harpic smirda, ar ne? nes anas baiginejasi jau, tai is IKI nusipirkciau papigiai, gal irgi stebuklas? smile.gif

Man tai jie visi smirda, bet kur dingsi blink.gif svarbu gerai valo g.gif
Atsakyti