Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Na as irgi sveiciu su CIFir YPLON, tik sito kvapas nepatinka, bet gerai nuvalo.O jus man pasakykit ar as galiu mesti tas tabletes i nauja klozeta, vyras neleidzia, sako jei suges, o dar garantija klozetui yra, tai netaisys?Bet as nelabai tuo tikiu?Ar dar palaukti puse metu, ar ten nieko neatsitiks?
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2006 02 20, 09:56)
Na as irgi sveiciu su CIFir YPLON, tik sito kvapas nepatinka, bet gerai nuvalo.O jus man pasakykit ar as galiu mesti tas tabletes i nauja klozeta, vyras neleidzia, sako jei suges, o dar garantija klozetui yra, tai netaisys?Bet as nelabai tuo tikiu?Ar dar palaukti puse metu, ar ten nieko neatsitiks?


tikrai gali mesti, nes nieko ji nepadarys biggrin.gif , tik man ji nieko nepadejo verysad.gif , nezinau ar verta....
Atsakyti
nu anksciau naudojau tabletes nomuojame bute, kur kvapelis toks buvo nemaloniausias, tai padedavo kazkiek, bet jau dezinfekuodavo, tai ir cia noreciau bandyt karts nuo karto.
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2006 02 20, 12:24)
nu anksciau naudojau tabletes nomuojame bute, kur kvapelis toks buvo nemaloniausias, tai padedavo kazkiek, bet jau dezinfekuodavo, tai ir cia noreciau bandyt karts nuo karto.


Dezinfekuoti tai gal ir dezinfekuoja, bet valyti - nevalo verysad.gif
Atsakyti
Nepatikėsit, bet nei Klaipėdoj, nei Palangoj nerandu Harpic kvapuko-valiklio doh.gif
Atsakyti
O pas mane tos mėlynos tabletės naikina kalkes iš bakelio. Tik tam jas ir naudoju. O kad klozetą valytų, tai nepastebėjau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2006 03 04, 12:43)
O pas mane tos mėlynos tabletės naikina kalkes iš bakelio. Tik tam jas ir naudoju. O kad klozetą valytų, tai nepastebėjau... g.gif

Bet nuo jų labai apgleivėja bakelio vidus g.gif . Iš pradžių nepastebėjau, bet kai pradėjo tekėti visą laiką upelis, ėmiau nagrinėti bakelio vidų ir išsigandau swoon.gif
Atsakyti
Nzn ar jau kas rase,nes visos temos neskaiciau schmoll.gif , man super Frosch
citrininis wc valiklis. thumbup.gif Kai jy atradau-kitu nebeieskau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 03 04, 15:06)
Bet nuo jų labai apgleivėja bakelio vidus  g.gif . Iš pradžių nepastebėjau, bet kai pradėjo tekėti visą laiką upelis, ėmiau nagrinėti bakelio vidų ir išsigandau swoon.gif

O man nuo to melyno vandens juosta per vidutri klozeto nusidaze melynai doh.gif , nenaudosiu jau niekada tu tableciu schmoll.gif
Atsakyti
O aš dabar jums, mielos mamytės, galbūt sukelsiu šoką savo patarimu.Tačiau už savo pasiūlymą atsakau galva biggrin.gif. Tikrai išbandytas, labai daug kartų naudotas metodas. Taigi, labai jau seniai su mama atradom superinį būdą išvalyti bet kokio užterštumo klozetą. Netgi tokį, kurio balta spalva jau seniai nebesimato... Kažkada įsigijom būtą su tokiu klozetu, kad net vemti norėjosi į jį žiūrint. Ir ta priemonė išvalo būtent šlapimo akmenį, kurį išvalyti labai sunku. Na nebekankinsiu jūsų - tai druskos rūgštis. Tik žinoma, tai labai toksiška cheminė priemonė. Elgtis reikia labai atsargiai, būtinai dirbti su guminėmis pirštinėmis, o ir respiratorius nepamaišys. Aš dabar įsivaizduoju, kas dedasi jūsų galvose g.gif . Siunčiat mane labai labai toli... Bet patikėkit, kai niekas nebegelbsti, ši priemonė padės visu 200 %. Tereikia įpilti i klozetą (kiekis priklauso nuo užterštumo laipsnio) ir palikti. Ir šveisti nereikia... Galbūt šiuolaikiniai klozetai ne taip greitai užsiteršia, bet kas dar iki šiol vargsta su tarybiniais, tikrai turėtų išbandyti šią priemonę. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aqua-Leta @ 2006 03 07, 09:15)
Na nebekankinsiu jūsų - tai druskos rūgštis. Tik žinoma, tai labai toksiška cheminė priemonė.

kur jos gauti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aqua-Leta @ 2006 03 07, 08:15)
... - tai druskos rūgštis. Tik žinoma, tai labai toksiška cheminė priemonė. Elgtis reikia labai atsargiai, būtinai dirbti su guminėmis pirštinėmis, o ir respiratorius nepamaišys. ..., bet kas dar iki šiol vargsta su tarybiniais, tikrai turėtų išbandyti šią priemonę.  thumbup.gif

Dar sieros rugsties esama, o "Karaliskas vanduo" is viso thumbup.gif
Na kam taip baisiai, doh.gif galima ir acto esencija .Iskloti tualetiniu popierium, jis prisiklijuoja prie sieneliu, uzpilti ir palikti keliom valandom. Irgi smirda, bet bent plauciu needa. rolleyes.gif Tualetiniai akmeneliai ar gelis, kur dabar madoj, o ir melynos tabletes i bakeli veikia daugiau profilaktiskai, t.y. neleidzia druskom nusesti, malonu kvapeli suteikia... Senus "griekus" nelabai pasalina, juos issveisti reikia. Jei nuo vamzdziu rudys - viena priemone, jei kalkes ar slapimo akmuo kaltas - tada bet kokia rugstis padeda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 07 kovo 2006 - 10:14