Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(skorpiosa @ 2006 01 07, 22:06)
Tik Cilit. O tos melynos tabletes nepakeicia valymo


Kaip tik siandien ploviau tualeta su Cilit ir tikrai galiu pavirtint, kad veiksmingas daiktas, nes pries tai bute gyveno nuomininkai ir panasu, kad tualetas buvo pora metu neplautas doh.gif O is klozeto vanduo vis dar bega melynas, matyt cia ir bus tas tabletes nuomininkai ikise, bet nieko jos neisvale schmoll.gif Tik tualeto sepeti melynai nudaze ir atplaut nebegaliu mad.gif
Atsakyti
Aš valau su YPLON arba Koslitos WC valikliu (tik pastarasis ypatingai smirda), kol kas nenusivyliau 4u.gif
Atsakyti
Visada naudojau Domestos, bet šiandien nusipirkau Harpic klozetų valiklį. Tikrai nesigailiu thumbup.gif Anksčiau niekaip negalėjau atsikratyti gelsvos kalkių juostos per vidurį, o dabar jos neliko nė kvapo thumbup.gif
Atsakyti
Bandžiau ir aš kadais tą mėlyną tabletę į bakelį, schmoll.gif . Tik tiek naudos buvo, kad aš ją balandžio 1-ają ten imečiau, ir dideles akis nutaisius bėgau vyro klaust, kodėl tualete mėlynas vanduo bėga lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2006 02 16, 15:43)
Bandžiau ir aš kadais tą mėlyną tabletę į bakelį,  schmoll.gif . Tik tiek naudos buvo, kad aš ją balandžio 1-ają ten imečiau, ir dideles akis nutaisius bėgau vyro klaust, kodėl tualete mėlynas vanduo bėga lotuliukas.gif .


lotuliukas.gif
Pas mane dar melynuoja, bet jau man nusibodo, nes matau, kad nieko jos nedaro.... unsure.gif
Atsakyti
Visada naudojau Domestos, super dalykėlis. Tik va sumąsčiau ir nusipirkau iš TP Domestos tik ten kitoks įpakavimas. Nu jau toks š... Nieko visiškai nevalo, net kriauklės neįkerta, kur su paprastu muilu viskas puikiai nusiplauna. Tai va, nemesk kelio dėl takelio:)
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 02 16, 22:34)
Visada naudojau Domestos, super dalykėlis. Tik va sumąsčiau ir nusipirkau iš TP Domestos tik ten kitoks įpakavimas. Nu jau toks š... Nieko visiškai nevalo, net kriauklės neįkerta, kur su paprastu muilu viskas puikiai nusiplauna. Tai va, nemesk kelio dėl takelio:)


tai koks tas kitoks ipakavimas?
Nes as irgi perku domestos (citrinu arba pusu kvapo), tai jei gali parasyk, kad ir as kokio s... nenusipirkciau mirksiukas.gif
Atsakyti
ACE thumbup.gif . Įpilu, palaikau ir nuleidžiu vandenį.
Atsakyti
Aš perku Thomas Philips WC frisch, gal už kokiu 5 lt. Toks iš dviejų dalių, dviejų spalvų du skysčiai bėga atskirai , tai man jis thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš tik už Domestos! good.gif
Atsakyti
YPLON IR ACE thumbup.gif
Atsakyti
Perku tik CIF,sveiciu su juo ne tik wc,dar nepavede thumbup.gif
Atsakyti