Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(slyva @ 2006 01 06, 18:35)
O skaiciau as info ant ipakavimo, kad tipo pasibaigia tas muiliukas su zele, meti viska lauk ir perki nauja, o kai bref turejau, tai buvo keiciami muiliukai. Ar Harpic muiliukai keiciami ar ne? Droge tai nemaciau ju atskirai pirkti  g.gif


Atrodo, kad nekeičiami. Bent jau prieš kelis mėnesius klausiau pardavėjos, tai sakė pakeitimo nebūna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryziuke @ 2005 12 11, 18:52)
Nežinau ar jau kas rašė, bet aš tokią problemą ir pas mus ir pas tėvus išsprendžiau taip: nusipirkau tokias tabletes (dažniausiai būna po dvi supakuotos, tokios didelės, būna mėlynos arba žalios. bet man tos mėlynos geresnės. jų pirkti būna praktiškai visur. padėta prie wc kvapų, muiliukų ir pan. Dabar nepamenu kaip tiksliai vadinasi. kainuoja apie 3lt). tai va įmeti tą tabletę į wc bakelį. nu tai ji ten tupi ir gerą darbą atlieka  smile.gif Žodžiu kiekvienąkart nuleidžiant vandenį, bėga toks mėlynas vanduo kuris ir valo visus tuos nešvarumus. Mama tai net labai senus nešvarumus taip išvalė.


va va, tų mėlynų tablietkų man dar nieks nepakeitė thumbup.gif įmeti jas į bakelį- ir jos pačios už tave darbuojas- valo, dezinfekuoja...nereikia pačiai nei trint, nei valyt...rūdys ir kalkės dingsta greit...
Atsakyti
Tik Cilit. O tos melynos tabletes nepakeicia valymo
Atsakyti
[quote=Ručius,2005 12 14, 20:01]
As irgi valau su Cilit bang thumbup.gif
o pakabinu Harpic kvapuka-valikli thumbup.gif Pastebejau, kad jis tikrai veikia! Tikrai uztenka 4 savaitem, kainuoja 4 litus, vadinasi savaitei po lita, tikrai malonus kvapas ir zymiai reciau reikia valyti! ax.gif

O kur būna pirkti to Harpic. Prekybos centruose jo nerandu.
Atsakyti
As tai vis galvodavau, su kuo isvalyti klozeta, nes kiek bevalydavau, rudas "takelis", kur bega vanduo, vis likdavo...
Tai karta nusipirkau Domestos valiklio, pavaliau su juo, o tada nakciai uzpyliau kazkokio rugstinio skyscio kanalizacijos valymui...pavadinimo nepamenu, bet atrodo kazkoks lietuviskas...Tai po nakties nuploviau su sepeciu, truputi dar patryniau ir klozetas tapo baltas baltas smile.gif Gerai ta rugstis isgrauze...
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 01 18, 21:34)

O kur būna pirkti to Harpic. Prekybos centruose jo nerandu.


as tai droge pirkau, bet ten virs 6lt kainuoja, kazkas sake, perka uz 4lt g.gif Kazin kur pigesni rasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laume2 @ 2006 01 24, 14:51)
As tai vis galvodavau, su kuo isvalyti klozeta, nes kiek bevalydavau, rudas "takelis", kur bega vanduo, vis likdavo...
Tai karta nusipirkau Domestos valiklio, pavaliau su juo, o tada nakciai uzpyliau kazkokio rugstinio skyscio kanalizacijos valymui...pavadinimo nepamenu, bet atrodo kazkoks lietuviskas...Tai po nakties nuploviau su sepeciu, truputi dar patryniau ir klozetas tapo baltas baltas smile.gif Gerai ta rugstis isgrauze...

Man irgi ta juosta buvo wc pasidarius, ir joks wc valiklis jos nepasalino. As atradau pigia ir efektyvia priemone - ACE. Jau po 10 minuciu mano wc atrode kaip naujas thumbup.gif
Atsakyti
As irgi išbandžiau daug priemoniu,labai ilga laika Cilit buvo vienas iš geriausiu,kol "atradau" koslitos WS žele ,butinai turi būti parašyta "Balina paviršius",nes daug yra panašiu-šitas geriausias.Valo ne tik klozetus,puikiai išbalina vonia ir kriaukle,neblogai kvepia.Tiesa Maxsimoi ar kituose pr.centrose jo nerasyte -neparduoda,aš perku Švaros prekiese.Pabandykit nesigailesit. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alaz @ 2006 02 03, 23:52)
QUOTE
Tiesa Maxsimoi ar kituose pr.centrose jo nerasyte -neparduoda,aš perku Švaros prekiese.Pabandykit nesigailesit. 
thumbup.gif

O kur yra tos Švaros prekės?
Atsakyti
Na ir aš nusipirkau pabandymui tų mėlynų tablečių, tai jau kelias dienas mėlynuojam, pažiūrėsim kas bus toliau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Ingrė,2006 01 18, 22:34]
[quote=Ručius,2005 12 14, 20:01]
As irgi valau su Cilit bang thumbup.gif
o pakabinu Harpic kvapuka-valikli thumbup.gif Pastebejau, kad jis tikrai veikia! Tikrai uztenka 4 savaitem, kainuoja 4 litus, vadinasi savaitei po lita, tikrai malonus kvapas ir zymiai reciau reikia valyti! ax.gif

O kur būna pirkti to Harpic. Prekybos centruose jo nerandu.
[/quote]
Harpik tikrai maciau IKI tinkle rolleyes.gif
Atsakyti
Del Harpic. Pasikabinau as ji klozete pries menesi, man muiliuko vis dar yra, bet pastebejau, kad nubegantis vanduo jo nepasiekia sad.gif Gal jie kazkokiem kitokiem klozetam pritaikyti? biggrin.gif Nors pirmom dienom kai atisdziaugti negalejau juo, viskas lyg buvo tvarkoj..
Atsakyti