Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(puodelis kavos @ 2012 02 10, 17:47)
o gal galite pasidarlinti patirtimi, kaip valyti geltonas šlapimo dėmes nuo WC dangčių?


Man irgi sis klausimas aktualus g.gif
Atsakyti
QUOTE(puodelis kavos @ 2012 02 10, 18:47)
o gal galite pasidarlinti patirtimi, kaip valyti geltonas šlapimo dėmes nuo WC dangčių?



QUOTE(Daimen @ 2012 02 12, 16:40)
Man irgi sis klausimas aktualus  g.gif

aš plaudama išvalau su Yplonu user posted image
Atsakyti
harpik juodas man idealiausiai valo. kiek esam bande tai niekas tiek nepadejo
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 02 28, 12:33)
harpik juodas man idealiausiai valo. kiek esam bande tai niekas tiek nepadejo

taip naudojam sita , jis mums geriausias
Atsakyti
tai visos rimtus chemikalus naudojat? o su soda plius actu plius muilu tikrai neišeina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2012 02 29, 14:31)
tai visos rimtus chemikalus naudojat? o su soda plius actu plius muilu tikrai neišeina?  g.gif

matai dabar mes visos atsiprašant "išpindėjusios" naudojam cheminius valiklisu,o paprastesnius pasidaryti nėra laiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2012 03 01, 11:14)
matai dabar mes visos atsiprašant "išpindėjusios" naudojam cheminius valiklisu,o paprastesnius pasidaryti nėra laiko rolleyes.gif



tai jų nereikia darytis, tiesiai i klozetą: pabarstai sodos, įpili acto - išveiti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2012 03 03, 19:39)
tai jų nereikia darytis, tiesiai i klozetą: pabarstai sodos, įpili acto - išveiti. smile.gif


pagrinde sveiciu su soda ir wc ir akriline vonia isima visus rudumus smile.gif chemijos nenaudoju arba labai retai
Atsakyti
teoriškai turėtų padėti bet koks valiklis su chloru + gerai pašveisti su kempinėle, tik aišku tų valiklių tai begalė visokių, reiks išmėginti tą Harpic juodą, kad čia taip jį giriat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 05 15, 21:27)
as naudoju BRIEF, irgi esu labai patenkinta, bet reikes pameginti isvalyti ir su citrinos rugstimi:)

Šiuo metu pas mus irgi naudojamas BREF drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(žvilgsnė @ 2012 02 13, 08:44)
aš plaudama išvalau su Yplonu user posted image



sitas valiklis tualetui, unitazui, tikrai liuks. rekomenduoju
Atsakyti
Man šitas- nelabai, prastai šveičia ax.gif
Atsakyti