Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

as naudoju BRIEF, irgi esu labai patenkinta, bet reikes pameginti isvalyti ir su citrinos rugstimi:)
Atsakyti
Man idealiausias variantas Yplon'as, kuris skirtas specialiai Wc valyt.
Atsakyti
vakar uždėjau tualeto unitazo gaiviklį/valiklį, toks želė ratas, prikimbantis ant unitazo. toks stiprus kvapas man jo. net per uždarytas tualeto duris kvapas pasklidęs po namus. ir kaip tyčia, naktį mažoji taip sausai užkosėjo, man irgi nosį dirgina. dar paskaičiau anotaciją kad yra sudėtyje kažko ten iš K raidės, kad gali sukelti alergiją. tam žiedui nuplauti reikia 600 kart vandenį nuleisti. tai jaučiu plėšiu aš jį lauk. per stiprus
žinoma, nežinosi dėl ko čia ta mažoji užkosėjo, gal kur perpūtė vėjas.
niekas nesat naudoję tokio? niekam nebuvo pasireiškę tokios reakcijos?
user posted image
Atsakyti
Naudoju Domestos, ale reiks Frosch ir citrinos rūgštį išbandyt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 06 09, 18:34)
Naudoju Domestos, ale reiks Frosch ir citrinos rūgštį išbandyt.  4u.gif



Man tai domestos nepatiko. Bref perku. o šiaip gaivai ir švarai palaikyti, perku tokius muiliukus, kur metasi tiesiai i bakelį. Švaru, higieniška ir vieno muiliuko ilgam uztenka gal net kokiam menesiui.
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 06 08, 08:29)
vakar uždėjau tualeto unitazo gaiviklį/valiklį, toks želė ratas, prikimbantis ant unitazo. toks stiprus kvapas man jo. net per uždarytas tualeto duris kvapas pasklidęs po namus. ir kaip tyčia, naktį mažoji taip sausai užkosėjo, man irgi nosį dirgina. dar paskaičiau anotaciją kad yra sudėtyje kažko ten iš K raidės, kad gali sukelti alergiją. tam žiedui nuplauti reikia 600 kart vandenį nuleisti. tai jaučiu plėšiu aš jį lauk. per stiprus
žinoma, nežinosi dėl ko čia ta mažoji užkosėjo, gal kur perpūtė vėjas.
niekas nesat naudoję tokio? niekam nebuvo pasireiškę tokios reakcijos?
user posted image

jei yra sintetiniu kvapu, nenuostabu, kad mazajai galejo sudirginti kvepavimo takus.
Naudoju almawin wc valikli, isvalo pakankamai neblogai.
Atsakyti
as gera atradau Aquagen WC gel - gelis su obuoliu gaiviu kvapu. labai patinka
Atsakyti
o kuo nuvalyti isisenejusias kalkiu nuosedas nuo vandens? bandau visokiais budais ir nieko nesigauna
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2011 06 21, 16:43)
o kuo nuvalyti isisenejusias kalkiu nuosedas nuo vandens? bandau visokiais budais ir nieko nesigauna

yra lietuviskas WC valiklis, nepamenu firmos ar kosmelitos ar higejos.toks zalias buteliukas.
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 06 22, 15:32)
yra lietuviskas WC valiklis, nepamenu firmos ar kosmelitos ar higejos.toks zalias buteliukas.

aciu, bandysiu paieskoti
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2011 06 21, 16:43)
o kuo nuvalyti isisenejusias kalkiu nuosedas nuo vandens? bandau visokiais budais ir nieko nesigauna

Nukalkintoju virduliams ,nebandėt? Reikia rinktis skystį, o ne miltelius, pilti neskiestą 4u.gif
Atsakyti
o gal galite pasidarlinti patirtimi, kaip valyti geltonas šlapimo dėmes nuo WC dangčių?
Atsakyti