Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(Lalantukass @ 2011 02 23, 11:50)

Jei ne dielio kiekio ir neilgam reikalui,tai kazka panasaus Oriflame kosmet.buvo toks kaip zele,ale rankinej nesiojies,toks skaidrus buteliukas ir jei nesvarios rankos,ar kas-uzlasini jo ir issitrini,kaip mat nugaruoja...ir svaru ir dezinfekuota. cool.gif

Toks daiktas yra ir ''Droge'',tik purškiamas berods. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 10 08, 12:03)
Sveikos. Norėjau paklaust kuo valo WC tos, pas ką nuotekų valymo įrenginiai g.gif Neįsivaizduoju su kuo nualyt kalkių apnašas, mat harpic, bref ir pan. valikliai griežtai draudžiami. Valiau su actu, citrinos rūgštimi, bet nlb tenkina rezultastas. Amway irgi nepatiko schmoll.gif

Neblogas lietuviškas valiklis nuo kalkių ,,VALIS" IR NEAGRESYVUS JIS smile.gif
Atsakyti
Kalkes nuima puikiai iš FM Home produkcijos kalkių šalintojas o valymui naudoju visada Amway wc gelį thumbup.gif
Atsakyti
O aš turejau anksciau nusipirkau ACE (citrinu kvapo), norėjau kažka balinti. žodziu, jo liko, nusprendžiau įpilti į WC. ir visai gerai nuvalė kalkes net šveisti nereikėjo. tik šiek tiek erzina chloro kvapas, bet kentėti galima.
Atsakyti
Šiuo metu naudoju Frosch wc gelį, man patinka smile.gif.
Atsakyti
Siuo metu naudoju Domestos,man jis geriausias ir dar wc gelius visada naudoju 4u.gif
Atsakyti
Urtekram universalu valikli, puikiai isvalo, ne tik wc, o ir vonia, plyteles. Pasibaigus skalbimo skysciui, skalbiu rubus smile.gif.
Atsakyti
harpic man jis labai puikia isvalo arba bref irgi neblogas valiklis.
Atsakyti
Sveiki, as irgi turiu nuoteku valymo irengini ir nauduoju Pursue - organini valikli, dar man kas patinka, kad jis nuvalo visas kalkes ir nedvokia taip kaip domestos ar kiti VC valikliai, zodziu perku ir dar nenusiviliau
Atsakyti
Aš valau su Cillit, ir muiliuką pakabinu. Tai ilgai buna švaru. smile.gif
Atsakyti

Įberiu į kloazetą citrinos rūgšties, palaikau kelias minutes ir iššveičiu šepečiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2011 05 03, 23:09)
Įberiu į kloazetą citrinos rūgšties, palaikau kelias minutes ir iššveičiu šepečiu thumbup.gif

O geras, reikes isbandyti smile.gif Dabar naudoju Domestos ir esu patenkinta.
Atsakyti