Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(Borzika @ 2010 01 04, 16:48)

Cia pasiskaicius bandziau klozeta ir dangti plauti ukisko muilo ir sodos tirpalu - turejau uzsiemimo geram pusdieniui doh.gif . Prilindo man tos koses i visus tarpelius, tai paskui ir su ausu krapstukais, ir su dantu krapstukais turejau ka veikti doh.gif lotuliukas.gif . Bet radau kita naturalia ir veiksminga priemone siam reikalui - Bio valanti akmeni thumbup.gif .

QUOTE(*Bounty* @ 2010 03 05, 17:05)
Nu gerai, del pacio klozeto viskas aisku. O kaip su dangciu, ypac apatine puse, kur nelygus pavirsius ? Nejaugi rankytem?  unsure.gif wacko.gif


Man didziausias klausimas buvo su kuo atplauti plastikini WC dangti, tai labai neblogai suveike Bio valantis akmuo mirksiukas.gif . mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat su Harpic valau.Labai gerai nuvalo ypac kalkes ir rudis.O kvapas tai nera jau toks ir baisus,bent jau man.O va tas Cillit bang nuo pelesiu tai tikrai labai smirda blink.gif .Kai pirkau tikrai negalvojau kad,ten bus chloras.
Atsakyti
Valau tik su Amway WC valikliu, super gerai valo ir sveisti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Norėjau paklaust kuo valo WC tos, pas ką nuotekų valymo įrenginiai g.gif Neįsivaizduoju su kuo nualyt kalkių apnašas, mat harpic, bref ir pan. valikliai griežtai draudžiami. Valiau su actu, citrinos rūgštimi, bet nlb tenkina rezultastas. Amway irgi nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 08 spalio 2010 - 12:04
Man lietuviškas WC želė wub.gif Ir pigu, ir veiksminga. Pilu nakčiai, ryte prabraukiu su šepečiu.
Atsakyti
koks tas lietuviskas?
Atsakyti
man geriausias kiehl firmos patronalis super duper viskas nuvalo,net sveist nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Valau "Lavatory", man jis super. Kaina tik apie penkis litus , o kalkes ir rudis tiesiog puikiai valo. As juo puikiai salinu kalkes nuo duso stiklu, uzpili ant kempineles ir valai thumbup.gif ranku negriauzia ir kvapo beveik nera biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miklee: 25 spalio 2010 - 14:27
QUOTE(denciuke @ 2010 10 24, 00:15)
man geriausias kiehl firmos patronalis super duper viskas nuvalo,net sveist nereikia thumbup.gif


man sveist ir nereikia as Aquagen Forte naudoju;) pamirsau seniai apie sveitima;)
Atsakyti
QUOTE(Rokė @ 2010 03 02, 16:16)
Naudoju  lietuvišką Koslitos valiklį  thumbup.gif .


Man irgi superinis , thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(vilmelė @ 2010 10 09, 22:24)
Man lietuviškas WC želė  wub.gif Ir pigu, ir veiksminga. Pilu nakčiai, ryte prabraukiu su šepečiu.


Cia turbut tas pats Koslitos wc zele ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas netyčia užmatėte kur galima įsigyti tokį dalykėlį... ax.gif

Užsieny prekybos centruose ir kt. viešuose tualetuose prie sienos būna prikabintas toks laikikliukas su spec. skysčiu unitazo dangčio dezinfekcijai - užsilašini to skysčio ant popieriaus ir nušluostai dangtį, jei jau yra reikalas prisėsti blush2.gif

Tai vat, prireikė man tokio daikto (būkit ramios, ne namams). Kaži, kur dabar rast? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Namų Fėja @ 2011 02 22, 17:07)
Merginos, gal kas netyčia užmatėte kur galima įsigyti tokį dalykėlį...  ax.gif

Užsieny prekybos centruose ir kt. viešuose tualetuose prie sienos būna prikabintas toks laikikliukas su spec. skysčiu unitazo dangčio dezinfekcijai - užsilašini to skysčio ant popieriaus ir nušluostai dangtį, jei jau yra reikalas prisėsti  blush2.gif

Tai vat, prireikė man tokio daikto (būkit ramios, ne namams). Kaži, kur dabar rast?  g.gif


Manau,kad kokioj vaistinej galima gauti kazkokio dezinfektanto....
Kai beveik matus gyvenoma sntariskese,tai buvo prie duru prieangyje,ieinant i palata-kriaukle ir prie jos kabedavo toks spiritinis skyscio buteliukas,tai dezinfekuodavome rankas ir visa kita,manau,kad panasiu reikalu galima kazkur gauti.
Jei ne dielio kiekio ir neilgam reikalui,tai kazka panasaus Oriflame kosmet.buvo toks kaip zele,ale rankinej nesiojies,toks skaidrus buteliukas ir jei nesvarios rankos,ar kas-uzlasini jo ir issitrini,kaip mat nugaruoja...ir svaru ir dezinfekuota. cool.gif
Atsakyti