Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Naudoju lietuvišką Koslitos valiklį thumbup.gif .
Atsakyti
Nu gerai, del pacio klozeto viskas aisku. O kaip su dangciu, ypac apatine puse, kur nelygus pavirsius ? Nejaugi rankytem? unsure.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2010 03 05, 17:05)
Nu gerai, del pacio klozeto viskas aisku. O kaip su dangciu, ypac apatine puse, kur nelygus pavirsius ? Nejaugi rankytem?  unsure.gif wacko.gif


Aš valau su Amway priemonėm. Nesmirda, rankų negraužia. cool.gif Nu, bet taip, rankytėm. Svarbiausia neužleisti ir nieko ten tokio baisaus nėra.

P.S. neįsivaizduoju, kaip galėčiau valyt kažką su Domestos/Harpic ir pan. Man taip klaikiai smirda blink.gif Čia kažkurią dieną mano brangusis kažkokio antipelėsinio skysčio suradęs vonioj papurkšt ir palikt sugalvojo, tai net kitą rytą atsibudus atrodė, kad gerklę graužia ir chloro kvapas jaučiasi. doh.gif Tai sakiau, kad nedrįstų daugiau niekur tokių dalykų purškinėt doh.gif schmoll.gif O dar net ant butelio parašyta buvo, kad valiklis TOKSIŠKAS doh.gif siaubas kažkoks schmoll.gif
Atsakyti
aš valau cifu irstiklų valikliu, tada keramika įgauna blizgesį 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu naudojam breff visai nieko toks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 03 11, 17:26)
Siuo metu naudojam breff visai nieko toks.  ax.gif



As taip pat su siuo valau thumbup.gif
Atsakyti
HARPIC valau siuo metu,daznai keiciu,kai pasibaigia vienas,nusipeku kitoki isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
As Aquagen forte naudoju, juo gamintojas rekomenduoja ir dangti valyti;)


Atsakyti
valau su Harpic, man jis thumbup.gif
Atsakyti
Valau "Duck" geliu thumbup.gif Lietuvoje jo dar nera, todel tenka pirktis is UK smile.gif
Atsakyti
Bandau įvairius, bet HARPIC man geriausias, nors jo kvapas nekoks ax.gif
Atsakyti
Valau su Domestos ar Harpic
Atsakyti